Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

I kožní lékaři a okolí doporučují jeden pár obuvi jen jeden den v týdnu.. aby si ta obuv vydýchla .. nemnožili se houbičky a nesmrděli nožičky :)

 

jejda, ti lékaři asi neléčili v naší armádě před profesionalizací. Jeden pár bot na jeden rok :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď asi budu hodně kontroverzní:

 

Každou správnou ženskou kdysi učili, chlapovi se nejdřív podívej na boty a na hodinky. Zatím to vypadá, že průměrný diskutér tohoto vlákna nosí zvláštní kombinace typu - švýcarské hodinky a trekové boty, případně Breitlingy a k tomu nějaké vietnamské "adidasky". To mi nevoní. Chlapi, naučte trochu bontonu, když už vyhazujeme takový prašule za hodinky, tak za slušný boty taky.A mimochodem, kvalitní boty vydží roky. Vidět někoho v kanceláři v papučích, sandálech, nebo pohorkách, tak u mě letí na minutu, i kdyby to byl Messner. Takový člověk nezná mantinely společenského chování. Možná přežije na horské tůře, nebo běhá skvěle maraton, ale u mě je to mameluk, který mu je jedno co a hlavně jak dělá...

 

 

Neda mi a musim sa pripojit s velkym a hlasnym suhlasom.

 

Jedna zena kedysi povedala, ze muzi v Cechach vyzeraju, ako keby si prave isli vyslapnut K2 :thumbsdown_anim:

 

Trekove topanky skratka nepatria do mesta vobec, nech si mysli kto chce co chce a ked este vidim v lete tie sandale so sedymi ponozkami :bangin:

 

Inak ja nosim poltopanky od Bossa a Lloyd a na volny cas nejake sportove kozene, tiez najviac Lloyd...

 

Mam aj Trekove Garmont, ale tie patria do hor!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
 

 

Trekove topanky skratka nepatria do mesta vobec

 

Kde bydlíš ????

 

Edit - u nás dnes napadlo okolo čtyřiceti centimetrů sněhu, "s  poltopankami od Bossa a Lloyda" bych se mohl jít tak leda klouzat. Chtělo by to milý seamane zvažovat lokalitu !!!!

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neda mi a musim sa pripojit s velkym a hlasnym suhlasom.

 

Jedna zena kedysi povedala, ze muzi v Cechach vyzeraju, ako keby si prave isli vyslapnut K2 :thumbsdown_anim:

 

Trekove topanky skratka nepatria do mesta vobec, nech si mysli kto chce co chce a ked este vidim v lete tie sandale so sedymi ponozkami :bangin:

 

Inak ja nosim poltopanky od Bossa a Lloyd a na volny cas nejake sportove kozene, tiez najviac Lloyd...

 

Mam aj Trekove Garmont, ale tie patria do hor!

 

pri extremnom pocasi ako je teraz v tom nevidim problem mat v meste na nohach vibramky... urcite lepsie riesenie ako nejake premocene tenisky lacoste alebo polobotky trebars od bossa... samozrejme nie do kancelarie k obleku alebo nebodaj nejaku spolocensku akciu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde bydlíš ????

 

Edit - u nás dnes napadlo okolo čtyřiceti centimetrů sněhu, "s  poltopankami od Bossa a Lloyda" bych se mohl jít tak leda klouzat. Chtělo by to milý seamane zvažovat lokalitu !!!!

 

Souhlas - a nejenom lokalitu a treba rocni obdobi - ale i to, jakym stylem se clovek po meste pohybuje - pokud budu jezdit autem, nekde zastavim, a vybehnu do obchodu, nebo prejdu tech par metru do kancelare, klidne si vezmu spolecenskou obuv, ale protoze ani v Brne uz se jezdit autem nevyplati, jezdim vlakem a MHD a tam jsou trekove tenisky jednoznacne pohodlnejsi varianta - spocital jsem si, ze prumerne nachodim pres tyden klidne 8-12 km denne, a to se pak preferuju pohodli, i kdyz vypadam, jako bych chtel vylezt na K2.

 

Nikomu tenhle nazor nenutim, nerikam ani, ze nazor, ze trekove boty do mesta nepatri, je spatny - ja ho jenom nesdilim, a snazim se vysvetlit proc. Ted taky nevim, co si vezmu na ten brnensky chronomag sraz, abych tam nebyl za vidlaka :worried_anim: ;)

 

Edit: smajliky, aby to nevyznelo moc vazne.

Upraveno uživatelem David Neckar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neda mi a musim sa pripojit s velkym a hlasnym suhlasom.

 

Jedna zena kedysi povedala, ze muzi v Cechach vyzeraju, ako keby si prave isli vyslapnut K2 :thumbsdown_anim:

 

Trekove topanky skratka nepatria do mesta vobec, nech si mysli kto chce co chce a ked este vidim v lete tie sandale so sedymi ponozkami :bangin:

 

Inak ja nosim poltopanky od Bossa a Lloyd a na volny cas nejake sportove kozene, tiez najviac Lloyd...

 

Mam aj Trekove Garmont, ale tie patria do hor!

 

Tady bych jen připoměl vlákno o nošení batohou po městě... také jsou pohodlné a k trekové obuvi se do města hodí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trekove topanky skratka nepatria do mesta vobec, nech si mysli kto chce co chce

 

bože to je nadutý žvást, na co si hraješ ? kvůli práci a sportovnímu stylu oblékání v zimě do sněhu nic

jiného než nízké Goretexy nenosím a Tvoje "poltopanky od Bossa" jsou mě v tuto dobu u pr....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bože to je nadutý žvást, na co si hraješ ? kvůli práci a sportovnímu stylu oblékání v zimě do sněhu nic

jiného než nízké Goretexy nenosím a Tvoje "poltopanky od Bossa" jsou mě v tuto dobu u pr....

 

 

člověče, já mám boty které se tváří jako společenské a pohorky ani jiná trek obuv to není... Bugatti s jemnou kožešinou vevnitř, pravidelně je přetřu krémem, naimpregnuju a můžu s nima být i v obleku... podobné mám na zimu dvoje...

By mně zajímalo, jak to děláte, když pobíháte v pohorkách (nebojí jiné obuvu) a nedejbože v teplákovce a chcete zajít třeba do restaurace? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde bydlíš ????

 

Edit - u nás dnes napadlo okolo čtyřiceti centimetrů sněhu, "s  poltopankami od Bossa a Lloyda" bych se mohl jít tak leda klouzat. Chtělo by to milý seamane zvažovat lokalitu !!!!

 

Ja momentalne v Prahe a tolko Goratexu, co je na uliciach v Prahe nie je asi ani v Alpach... A no nehovorim len o zime a o situacii ako teraz, ked napadlo pomerne vela snehu...

 

Pani, je to o celkovom Image cloveka, ale vidim, ze tu som zahral na citlivu strunu, tak hura, kupte si vibramy a noste ich cely rok, ale verte tomu, ze s dobrym vkusom to nema nic spolocne :crybaby:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja momentalne v Prahe a tolko Goratexu, co je na uliciach v Prahe nie je asi ani v Alpach... A no nehovorim len o zime a o situacii ako teraz, ked napadlo pomerne vela snehu...

 

Pani, je to o celkovom Image cloveka, ale vidim, ze tu som zahral na citlivu strunu, tak hura, kupte si vibramy a noste ich cely rok, ale verte tomu, ze s dobrym vkusom to nema nic spolocne :crybaby:

 

 

Jo, souhlasím s tebou.. Proto se nám cizinci smějí a mají nás za křupany.. Už se těším na léto, nepoužívání deodorantů, tílka v MHD, ponožky v sandálech.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...