Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Jelikož nehodlám podporovat naše prodejce, chci se zeptat, zda někdo máte zkušenosti s Converskami? Případně, zda si je někdo objednává z ebaye a nechává poslat. Nemám účet a měl bych o nějaké zájem, kdo by mi pomohl, budu mu moc vděčný. SZ, dík

 

No nevím,dělej jak myslíš,já jsem si kupoval za poslední měsíc troje a dvoje jsem reklamoval,protože strašně vrzaly při došlapu v patě.Tak aby si pak neušetřil 3 stovky a neměl je kde reklamovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

asi bling bling vole uhni mam prachy :D

.

.

.

moj posledny nakup boli Nike Air Force 1 rovnake ako ma WEIDER len komplet cierne a bez tych lesklych plôch, spokojnost najviac a vobec som netusil ze budu nositelne aj v horucavach ;) nabuduce to budu snad z kolekcie Ed Banger, tie su boží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi bling bling vole uhni mam prachy :D

.

.

.

moj posledny nakup boli Nike Air Force 1 rovnake ako ma WEIDER len komplet cierne a bez tych lesklych plôch, spokojnost najviac a vobec som netusil ze budu nositelne aj v horucavach ;) nabuduce to budu snad z kolekcie Ed Banger, tie su boží

 

Co sa tyka tych AirForce 1 mam ich v styroch farebnych prevedeniach.Pravdepodobne to bude pokracovat v inych farbach.Vyborne je na tom ,ze sa daju nosit ku vsetkemu.Staci len farbu dopasovat :) A vrchol toho vsetkeho su tieto

post-3948-004444900 1315351340.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Ty první jsou od Loake brothers, goodyear welted - jak se toto překládá? Šité do rámu?, teletina.

Ty druhé od Barker, podobné parametry.

 

Jak jsi s tím spokojenej? Od té doby co jsem rozšlapal Camel který jsem koupil snad před 7 lety marně hledám něco podobně kvalitního, pohodlného a s tak neskutečnou výdrží. Podobný co jsem měl už bohužel v produkci nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsi s tím spokojenej? Od té doby co jsem rozšlapal Camel který jsem koupil snad před 7 lety marně hledám něco podobně kvalitního, pohodlného a s tak neskutečnou výdrží. Podobný co jsem měl už bohužel v produkci nejsou.

 

No, jsou tak kvalitní, že něco podobného se u nás asi koupit nedá. Já na ty Loake došel od obchodního partnera a ten tvrdí, že i jeho děda je měl desítky let, on teď taky, jeden pár už 15 let...

 

Na to, že za boty dáš "jen" cca 5000 ti vydrží do důchodu (samozřejmě: Nenosit dva dny po sobě, mokré nechat vyschnout pomalu, krémovat, nechat každých 5 let podrazit... kasika)

 

EDIT: Překlepy

Upraveno uživatelem kleofash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na chození do práce - tenisové boty zn. Babolat ( v práci pantofle Nike, i když je to zakázaný ), na sport Adidas Stabil, a na dovolené většinou Nepal Evo GTX ( či ploutve, ale značku už fakt nevím :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem na office noseni spokojeny se spanelskou znackou Fluchos (http://www.fluchos.com/en/man/detail/29-hand-crafted/flypage/122-fito.html?sef=hcfp), maji perfektni vzdusne podrazky (mam rad celokokozenou podrazku, ale tato je lepsi), dobre zpracovanou kvalitni kuzi a jsou lehke.

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...