Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Já mám s kancelářskými Bugatti naopak velmi špatnou zkušenost, během několika obutí se u nich odlepila horní kožená část od zbytku boty v délce asi tří, čtyř centimetrů, to se mi snad u žádných jiných bot ještě nestalo a to mám téměř 30 párů různých značek ...<br /><br />Odesláno z mého HTC Vision pomocí Tapatalk 2<br /><br />

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně stejný zkušenosti u Bugatti s rozlepením, navíc špatná kůže, která zmatněla, stélka se v botě pohybuje, ty šmejdy už nikdy.

U mě vede Blažek, který nechává šít boty u různých výrobců, ale boty od něj za bůra odpovídají konkurenci za desítku a pak druhá značka, o něco nižší level německej Lloyd, kterej je sice také růčo šitej, ale není tak pohodlnej.

Já mám s kancelářskými Bugatti naopak velmi špatnou zkušenost, během několika obutí se u nich odlepila horní kožená část od zbytku boty v délce asi tří, čtyř centimetrů, to se mi snad u žádných jiných bot ještě nestalo a to mám téměř 30 párů různých značek ...<br /><br />Odesláno z mého HTC Vision pomocí Tapatalk 2<br /><br />

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně stejný zkušenosti u Bugatti s rozlepením, navíc špatná kůže, která zmatněla, stélka se v botě pohybuje, ty šmejdy už nikdy.

U mě vede Blažek, který nechává šít boty u různých výrobců, ale boty od něj za bůra odpovídají konkurenci za desítku a pak druhá značka, o něco nižší level německej Lloyd, kterej je sice také růčo šitej, ale není tak pohodlnej.

kůže zmatněla? chce to občas nakrémovat :-) jinak blažek boty pěkný a v nové kolekci má některý fakt hezký ale štve mě ta kožená podrážka. že prý to jsou boty jen do kanceláře a ven se mám přezouvat nebo si je nechat podrazit ale to se mi nechce si koupit nový boty a jít si je hned podrazit. nebo máze zkušenost jak vydrží ta kožená podrážka běžný nošení? paní mě fakt strašila že ven nikdy.

 

post-24237-0-01165200-1366878566_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kůže zmatněla? chce to občas nakrémovat :-) jinak blažek boty pěkný a v nové kolekci má některý fakt hezký ale štve mě ta kožená podrážka. že prý to jsou boty jen do kanceláře a ven se mám přezouvat nebo si je nechat podrazit ale to se mi nechce si koupit nový boty a jít si je hned podrazit. nebo máze zkušenost jak vydrží ta kožená podrážka běžný nošení? paní mě fakt strašila že ven nikdy.

 

attachicon.gifblaz.PNG

Delal jsem to tak i s Lloydama - podrazit jen lehounce a je to super. Kozena podrazka proste na ven fakt moc neni, alespon me se neosvedcila. Slysel jsem dost komentu, ze podrazit takovy boty je hrich, ale me to tak vzdy vyhovovalo. Mam hodne bot z kuze (vlastne skoro jen z kuze) a asi polovinu jsem resil takto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čištění a leštění je pro mě téměř denní samozřejmost. Zmatněly mi 2x stejně Bugatti, už tu značku prostě nekoupim.

 

Blažek má ale drtivou většinu s gumovou podrážkou. Koženou jsem viděl jen na lakýrkách.

Momentálně mám na noze tyhle monk-strapy: http://www.blazek.cz/obuv-formal-barva-cerna-11610.html

Jsou tak perfektní, že jsem si koupil druhej pár do foroty :) Ale pozor, chce to kupovat jen ve výprodejích. Politika Vláďova obchodu je chvilkama dosti úsměvná. Při výprodeji je schopnej je prodávat za třetinu ceny a pak tyhle konkrétně outletový 2 roky starý model nakouřit do nový kolekce za čtyřnásobek.

 

Jinak jsem se odvážil jednou nepodrazit wingtipy od Lloyda s koženou podrážkou a chodit v tom. Nosim už je druhej rok a pochopil jsem, o čem to je, ten pocit pohodlí a ohebnosti je prostě perfektní. Stačí dodržet jednoduché pravidlo - nenosit do mokra. Jinak se to nijak neprochodí, je to na to stavěný. Prostě jen do sucha. Ale už bych kožený podrážky nikdy nepodrazil, ty boty se tím degradujou...

 

Jinak když úpravy, podráženíá apod, tak jedině Shlein v Krakovský, tam chodí servisovat boty z reklamací celá Pařížská

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně stejný zkušenosti u Bugatti s rozlepením, navíc špatná kůže, která zmatněla, stélka se v botě pohybuje, ty šmejdy už nikdy.

U mě vede Blažek, který nechává šít boty u různých výrobců, ale boty od něj za bůra odpovídají konkurenci za desítku a pak druhá značka, o něco nižší level německej Lloyd, kterej je sice také růčo šitej, ale není tak pohodlnej.

kůže zmatněla? chce to občas nakrémovat :-) jinak blažek boty pěkný a v nové kolekci má některý fakt hezký ale štve mě ta kožená podrážka. že prý to jsou boty jen do kanceláře a ven se mám přezouvat nebo si je nechat podrazit ale to se mi nechce si koupit nový boty a jít si je hned podrazit. nebo máze zkušenost jak vydrží ta kožená podrážka běžný nošení? paní mě fakt strašila že ven nikdy.

Krátkodobě snad i jo, já to testoval na jedněch italských, věděl jsem, že pak stejně přijdou podrážky ... Problém je ale každé vlhko, resp. přímo mokro, ta kůže je prostě narušená tím chozením a pak jde strašně rychle do háje ... Zkrátka, není to opravdu určené na přímé chození po venku ...

 

Teď mám jedny Lloydy v kanclu, nechodím s nimi po venku a stejně je na nich patrné, že se používají, na můj vkus ta kůže nijak moc nevydrží - a to chodím jen po kobercích a dlažbě ...

 

Odesláno z mého HTC Vision pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na jaro a léto sem si pořídil tyhle regaty a je to, musím uznat, příjemný pochození a jsou lehký

 

jo a je to Rieker

post-20025-0-81794300-1366982164_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Moty123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentálně mám na noze tyhle monk-strapy: http://www.blazek.cz/obuv-formal-barva-cerna-11610.html

 

Dal bych ruku do ohně za to, že jsem si přesně stejné zkoušel ve Vídni v Humanicu, myslím opravdu přesně stejné. Značku, pod kterou je prodávají si nepamatuju, vůbec mi nesedly. Myslím, že stály nějakých 70-80 éček...

 

Když už sem píšu, tak přidám dva snad zajímavé tipy:

1. Dave Mayer - nejlepší univerzální zimní boty, co jsem kdy měl. Je to kombinace kůže s membránou, vnitřním zateplením a odvětrávanou podrážkou, která opravdu funguje. Výsledkem je, že v zimě v nich venku není nikdy zima a v kanclu nikdy horko. K tomu absolutně nekloužou na sněhu/ledu a jsou velmi pohodlné. Nadto jsou laciné (podle modelu do nějakých 70 éček, opět Humanic), vypadají naprosto tuctově, jako např.: http://www.shoe4you.com/de/Herren/Schuhe/Schnuerschuhe/Dave-Mayer-Roland-Air-Cool-schwarz-2121126410?related-promo-trend=Herren-Business&index=21 . Tak pokud máte problém, že je v zimě venku zima a vevnitř horko, tohle fakt funguje až neuvěřitelně dobře.

 

2. Rockport - (oblekovky od Adidas/Reebok) dlouho vozené jen ze Států, teď už nějakou dobu min. v Rakousku k dostání v Reeboku. Obecně nejpohodlnější oblekovky, jaké znám: http://www.rockport.com/mens-shoes/dress-shoes/mens-footwear-categories-dress,default,sc.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

na jaro a léto sem si pořídil tyhle regaty a je to, musím uznat, příjemný pochození a jsou lehký

 

jo a je to Rieker

Hele, to se mi docela líbí. A navíc trochu vypadají jako prase (rypák). Vtipný botky.

 

Mimochodem, kde se dají sehnat nějaké hezké boty na léto? Žabky, sandále, něco otevřeného. Podmínkou je kůže. Měl jsem jedny hezké bílé, ale už dosluhují...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...