Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

před 20 hodinami, McMac napsal:

Ahoj, par tipu za me: 

Boss ma moc hezky boty (mysleno design) lepeny jsou kolem 5, maji i sity, ale ty jsou za 2x tolik od nich a moc je u nas nemaji. 
Pokud by ses smiril s cenou kolem 5 litru, tak Berwick ci Charles Tyrwitt - ramove boty. (gentlemanstore v Karline). 
Pak driv v Pansky pasazi na Prikopech prodavali F L Popper ramovky. Dneska uz nevim, kde je maji na krame, ale eshop funguje. Cerny ramovy oxfordky za 3,5tis - https://flpopper.cz/produkt/simon/ 

Meermin jsou taky dobry, ale imho jen eshop ze zahranici. Loake a Barker fajn, ale omezeny vyber a casto vyrazne nad 5 tis. (Ty levne lakovane modely a modely z Indie spise nebrat.) a objednavat to z UK, kdyz nevim na 100% cislo bych si netroufl. 

Jinak z lepene produkce kolem 3 tis, co se Ti bude libit - namatkou treba Lloyd (cerveny prouzek na podpatku) jsou z tech lepsich (jak design, tak vydrz) - meli je vzdy v Humanicu a Leiseru a pak snad vsechny eshopy. 
Ecco je fajn, imho drahy, na to co to je. Geox ve sleve kolem 3 tis taky muze splnit sluzbu. Clarks ok. 

Díky za postřehy. Mám na to do konce roku čas, tak to zkusím oběhnout a určitě něco vyberu, pak se pochlubím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, ragu napsal:

Stojím si za tím co jsem psal - loafers/boat shoes.

Čím viac to pozerám, tým viac začínam súhlasiť. Snáď sa nájdu nejaké vzdušné, pohodlné loafers, v ktorých to leto moje nohy prežijú  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...