Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Tak kolega v pátek reportoval, že Loaky prochodil (durch) za rok. Samozřejmě to nejsou jeho jediný boty, takže nošený na střídačku. S ohledem na to, co zde už vícekrát odeznělo např. od Zrna, tak žádný velký překvapení, nicméně ten rok ...... opravdu žádná velká sláva.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hasňa ... měnit je nemusíš , mužeš si koupit s gumovou a nebo nechat podrazit tenkou gumovou podrážkou. A nebo se daj repasovat za cca 1500,- (nová podrážka a podpatek, výhoda rámovejch bot )

Já bych to taky nezavrhoval, nicméně se potvrzují Tvoje slova, že v rámci kategorie rámovek není Loake ohledně podrážek zrovna premiantem. Sám jsem zvědav jak mi ty moje vydrží a jak si povedou konkureční Barkery.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kolega v pátek reportoval, že Loaky prochodil (durch) za rok. Samozřejmě to nejsou jeho jediný boty, takže nošený na střídačku. S ohledem na to, co zde už vícekrát odeznělo např. od Zrna, tak žádný velký překvapení, nicméně ten rok ...... opravdu žádná velká sláva.

Hm, to se mám na co těšit .. žena se pomalu prodírá na špičce bot k horní vrstvě (má je dneska posedmý) a vypadá to dost strašně :(.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, to se mám na co těšit .. žena se pomalu prodírá na špičce bot k horní vrstvě (má je dneska posedmý) a vypadá to dost strašně :(.

No u nás je to podobný. Navíc mám pocit, že manželka se k těm botám najednou chová dost odtažitě - čímž prostě myslím, že jí to značně pokazilo radost z bot, na který se celkem hodně těšila a zprvu z nich byla nadšená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ty svoje loake nosim skoro tri mesice v kuse a podrazka v pohode, jen je zespoda cas od casu natiram tou vodickou na kozene podrazky. http://www.jadi.cz/Doplnky-k-obuvi/Impregnace/Collonil-Sohlen-Tonic-na-kozene-podesve Ale ono to bude kus od kusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 KFL: ja je měl asi 6x a už jsm u špičky na švech takže to budu v tejdnu řešit taky ? jsem zvědavej jak se k tomu postaví. Nicméně když srovnam tvrdost kruponu co dávám na boty já a co mam na loake tak je to docela bída. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malý report:

 

Red Wing 9111 po 6 měsících každodenního nošení. Přestože je to vysoká uzavřená bota, noha luftuje a nesmrdí :) Nosím je všude, od stavby po kancelář, oblíbil jsem si tenhle model víc něž Chukkas. Ošetřuju tak jednou za 2 týdny mokrým hadrem, nechám vyschnout a aplikuju mink oil (norčí sádlo). Podrážka myslím vydrží př mém používání tak rok, pak buď koupím 875 nebo si je nechám znova podrazit.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...