Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Jsem na tom podobne i kdyz u mne to vypada na vic ochozene podrazky za mensi dobu kazdodenniho noseni vsude.

Priste se tez zameruju na Red Wing 875.

Malý report:

 

Red Wing 9111 po 6 měsících každodenního nošení. Přestože je to vysoká uzavřená bota, noha luftuje a nesm.dí :) Nosím je všude, od stavby po kancelář, oblíbil jsem si tenhle model víc něž Chukkas. Ošetřuju tak jednou za 2 týdny mokrým hadrem, nechám vyschnout a aplikuju mink oil (norčí sádlo). Podrážka myslím vydrží př mém používání tak rok, pak buď koupím 875 nebo si je nechám znova podrazit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedal jsem tolik peněz za boty, abych je sušil doma. Takže už se mnou dneska vyrazily... Teda každej mi čumí na nohy a komentář měl hned vrátnej.  :D

post-24539-0-32004600-1396501032_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na tom podobne i kdyz u mne to vypada na vic ochozene podrazky za mensi dobu kazdodenniho noseni vsude.

Priste se tez zameruju na Red Wing 875.

Tak já jsem Homo Automobilicus, pěšky chodím docela málo. Tomu odpovídá i stav podrážky.

Včera jsem neodolal a na ebayi vydražil rw 8139 za sto liber. Nové, bez krabice (aspoň nebude překážet).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem narazil na zajímavý fotoblog týkající se nejen Red Wing bot, ale i denimu a ostatních zajímavých hadrů a doplňků od Tanner Goods, Engineered Garments, RRL, LVC, atd.

Postuju pro inspiraci, třeba se najde podobný úchyl jako já ")

 

edit: jsou tam i hodinky

 

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wanderer: Nevím jestli to byla stejná značka, ale takové jsem viděl naživo a schválně jsem si je i zkusil a docela zajimavé botky, pozornost určitě upoutají a ještě k tomu je třeba i dobře obléct, aby člověk pak nevypadal jak kašpar :D, ale cena byla docela dost.

 

Jinak poslední dobou mám jaksi problém s nohama a uvažuji, že zkusím na běžné chození minimalistické boty/fivefingers.


Adidas-adiPURE-Trainer-Shoes-Phantom-Bla

a nebo něco takového

vivobarefoot-one-montage.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tolik reakcí na boty, to se mi ještě nestalo. Každej mi od rána čumí na nohy a ty reakce ve tvářích kolemjdoucích jsou zajímavé. Teda pro slabší povahy to asi není, ale doufám, že ten první nápor pomine. Kdo ze známých mi je komentoval, tak se většinou líbily, ale třeba taky vůbec. To by jeden neřekl, co udělá na botách kousek bílé kůže. Takže jsem si vyslechl slova jako američan, psí dečky, mafián, gangster, Chicago, 20. léta apod.

 

No uvidím, jak dlouho s nima vydržím. Buď si na ně zvyknu nebo se holt objeví v inzerci.  :lol2:  Jsou to desítky.  :rolleyes:

 

 

 Ještě prosím o foto někde venku 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...