Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Fero, nech urobis cokolvek, bude to uz vidiet. Je to nielen roztrhnute, ale aj vtlacene. Takze ked to zalepis, bude tam jama. Mozes to zalepit, ale necakaj, ze to bude v poriadku. Je tam ta koža porusena, bude sa tam dostavat voda, akakolvek vlhkost a bude to ich koniec... kup nove, to najlepsie uz maju za sebou. Nechaj si ich na turistiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám sice Loake, ale jinou značku co je šitá a za půl roku nošení (velmi občasného) už taky brousím švy. Boty mám ale rád tak si je asi nechám podrazit. Nemám na to se pořád stresovat o to, že se mi venku boty otevřou. Chtěl jsem Loake, ale tahle zušenost z fora mě moc zklamala - jsem moc chudý na to si kupovat za šestku boty co se za 3 měsíce prochodí, to si raděj objednám za trojku CTčka a nechám podrazit. 

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že ty týdenní až tříměsíční doby moc přeháníte a zkracujete. To je extrém a něco je špatně. Nemám ty boty sice dlouho, ale myslím, že to vydrží mnohem déle, aspoň podle toho, jak teď vypadají. Prostě na začátku se to ošoupe rychle a pak to drží. Nosím občas k uniformám dvoje holínky s koženou podrážkou a drží to dost. V hrozném terénu, mokro, bláto, sníh, jezdím s nimi na motorce a drží. Jestli je někde problém, tak jak už zde bylo zmíněno, v kvalitě kůže.

 

Jsem sám zvědavej, jak dlouho Loake vydrží. Protočím u nich tu zmiňovanou rekonstrukci 3x -4x a jestli budou intervaly výrazně krátké, tak se prostě podívám o něco jiného. Co je ovšem nesrovnatelné, tak kvalita nošení, v Loake mám nohy jako v pokojíčku, je to prostě paráda, když se rozšlápnou. Finačně (tj. boty za 6 tis a za dalších 6tis. 4 rekonstrukce) na tom budu nejspíš jen o málo hůř, než kdybych si za tu dobu koupil 5 - 6 párů Baťovek po 2 tis., s tím, že za chvíli mám v nich patu zrasovanou a nevím, kdy mi v zahraničí upadne podrážka (což už jsem zažil). Podle mě to vyjde na podobné prachy, akorát je u toho potřeba větší vstupní investice a tu každej nedá. Navíc vypadají o mnoho líp, než 95% jakýchkoli bot, co potkávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

 v Loake mám nohy jako v pokojíčku, je to prostě paráda, když se rozšlápnou

já sem asi divnej, ale abych si koupil boty za šestku s vědomím, že je za půl roku ponesu k ševci není teda nic pro mně, na to sem moc línej pozér a nohy v pokojíčku, když se rozšlápnou taky nemusím - ten pokojíček by měl bejt hned ne ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem asi divnej, ale abych si koupil boty za šestku s vědomím, že je za půl roku ponesu k ševci není teda nic pro mně 

neni si divny. Ja som uz davno mal podozrenie ze na Loake nieco smrdi. A nemam na mysli nohy v nich. Proste su evidentne urcene na interierove pouzivanie, nech vyrobca tvrdi co chce, na tom neni ziadna hanba, ale ked sa silou mocou pouzivaju na chodzu vonku, tak sa rychlo znicia, no.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

YPO: Díky za odkaz na dobré video (celkem svěží pokoukání).

není zač, nějak sem se k tomu záhadně prokousal a ten pán by snad měl v budoucnu pracovat pro Loake, ale to je spíše moje domněnka než potvrzená informace (jako švec) tak se možná blejská na lepčí časy :D

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 ten pokojíček by měl bejt hned ne ? 

 Každý boty musíš rozšlápnout, řekl bych, že i ty od Lawarta. Rozšlápnutím mám na mysli 3 - 4 dny, maximálně týden nošení.

 

Jinak nevím, co řešíte. Tady jsou lidi schopný utratit stovky a tisíce korun za řemeny k hodinkám, jež pouhým nasazením ztrácí hodnotu, doutníky za stovky korun kus, hektolitry drahýho chlastu, auta co jezdí za 15 litrů a víc. Je tady normální koupit nový hodinky za desetitisíce a prodat je za dva měsíce s třetinovou ztrátou, protože "nepřeskočila jiskra". A pak tady řešíte boty, jejichž hodnota klesne za 3 - 18 měsíců (kolik přesně, o tom je tu celá debata) o 1/4 jejich ceny, což je přesně cena té podrážky + nějaká amortizace. Jestli je to krám, tak už si žádné další Loake nekoupím. Ale jak to tu čtu, odpovědět na to dokáže většina čerstvých majitelů Loake až tak příští rok touto dobou.

 

Ale i kdyby ta podrážka odešla za 1/2 roku, tak ty černobílý jsou suprový, stojej za to a u Batě nebo v Salamandru takový nekoupím.

 

A stejně si furt myslím, že ty tři páry budu vyhazovat až tak za 6 - 8 let.

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám jedny Loaky s koženou podrážkou 10 měsíců, díky teplé zimě je nosím v podstatě celou dobu, 2x-3x týdně, nenosil jsem je akorát v létě, když byly pařáky, a špička teprve začíná slízat na švy, a kdybych neměl boty o půl čísla větší, možná by byl stav lepší. Podrážku jen otírám suchým hadrem, nebo vlhčeným ubrouskem-co je dobrý pro dětskej  zadek, bude dobrý i pro boty...jinak se o podrážku nijak zvlášť nestarám, ničím ji nepaplu, jen si dávám bacha na vodu a vlhko, stejně jsem s nima párkrát zmokl, ale tomu se člověk nevyhne...Podrážka je samozřejmě náchylnější, jinak je ale bota hodně odolná a kvalitně zpracovaná, obecně boty dost rasuju a tyhle zatím drží podstatně líp, než plno ostatních. A to pohodlí je neskutečný, nikdy jsem takový papuče neměl, snad jen běžecký Mizuna. Rozchodil jsem je asi za dva dny, jako jedny z mála bot v životě a jediný za poslední dobu mi neudělaly puchýř.

To, že Otovy boty vypadají po týdnu nošení hůř, jak ty moje po 10 měsících, je samozřejmě špatně a uživatelem to určitě nebude, bohužel Ota narazil na vadnej kus, jak už někdo psal, furt je to velkovýroba, ikdyž s podílem ruční práce, několik várek kůže je ok, jedna pak ne, stát se může, pak by ale měl prodejce bez keců boty vzít, vyměnit za nový, opravit, nebo vrátit love, bohužel jsme ale v české kotlině, takže místo solidního jednání následuje arogance a alibismus.

Já jsem si záměrně oboje kupoval v Anglii, libra ještě byla 28Kč, ani jeden model stejně nebyl v Čr skladem a hlavně případná reklamace nebude problém, nebo aspoň v minulosti nebyla... Z Vašich reakcí mám stejně dojem, že k nám vozí nějakou druhou jakost, rád bych si v budoucnu ještě jedny-dvoje rámovky koupil, u nás to ale určitě nebude...  

 

post-14887-0-02861900-1396901639_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Vašich reakcí mám stejně dojem, že k nám vozí nějakou druhou jakost, rád bych si v budoucnu ještě jedny-dvoje rámovky koupil, u nás to ale určitě nebude...

U mě pánský v pohodě oboje, dámský jsou průser (z toho jedny kupovaný přímo od výrobce) :).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten blog je demagogie, jak píše Zrno. Tohle jsou ty lepený Lloydy za 1390,- z výprodeje u Salamandera po čtyřech letech nošení. Až bude čas, nafotím podrážku rámovek od Blažka (výroba Španělsko) po dvou letech intenzivního celoročního nošení obden.

 

Jinak obecný dotaz na všechny značky, co se stane při prochození (narušení) toho prošití na podrážce, urve se vrch boty?

post-5919-0-29918300-1396951333_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...