Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Ten blog je demagogie, jak píše Zrno. Tohle jsou ty lepený Lloydy za 1390,- z výprodeje u Salamandera po čtyřech letech nošení. Až bude čas, nafotím podrážku rámovek od Blažka (výroba Španělsko) po dvou letech intenzivního celoročního nošení obden.

 

Jinak obecný dotaz na všechny značky, co se stane při prochození (narušení) toho prošití na podrážce, urve se vrch boty?

Nemyslim, ze se urve, predpokladam, ze je to pred prositim slepene..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam v planu objednat nejake kremy/vosky na boty od SAPHIR - asi nejlepsi pece o boty co se dela.

Na Le Premier sice SAPHIR maji, ale

 

1. maji maly vyber

2. vysoke ceny

 

Budu objednavat primo od vyrobce a pri objednavce nad 250E je postovne zdarma, ja objednam pro sebe max. na 150E.

 

Takze idealne, pokud se najde nekdo z Prahy kdo by si taky neco objednal - nemusela by se resit posta.

 

http://www.valmour.com/cleaning-leather-1/medaille-dor-47-shoe-polish-71

Upraveno uživatelem zid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se prošlapou švy tak je to cely ještě přilepený takže se stane kulový. Nicméně se tady pozastavuju nad "kvalitou" použité kůže a švy beru jen jako "indikátor" prostě je to nejlíp vidět jak ta kůže mizí pod očima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trosku me to mrzi na doporuceni jsem si koupil taky jeden pár - Chestery. Bral jsem je ale ve výprodeji za 2,4k, tak to nebude tak bolavé, ale stále věřím, že to jsou plané obavy. Přinejhorším to půjde na opravu a pak podrazit a bude klid.

Jinak s těma pneumatikama je to sice dobrý příměr, ale kdybych jedny letní gumy měl běžně na 10k km a pak jedny sjel za 1000km při stejném zacházení, tak bych si šel taky stěžovat. Je smutné vidět, že to co jde reklamovat v low cost prodejnách je u "prémiovky" standardní vlasnost. Velkohubé příspěvky na internetu to moc nezachrání, pokud má uživatel letité zkušenosti z minulosti se stejnou konstrukcí/značkou a mnohdy nižší cenou, nejde se najednou tvářit, že to tak je vlastně správně.

To že mi v obchodě donesou vodu a kafe a obsluha se na mě usměje, dokud utrácím peníze, je fajn, ale když chci vyřešit něco co považuji za problém, chtěl bych stejnou ochotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

dnešní zjištění na podvečerní procházce - zvrchu jagžtagž dobrý, zespod na pitcu - Baťa = never more

 

*tak co bych chtěl za dvojku eště že sou v záruce, možná dostanu novou podrášku :)

tak sem to směnil za jiný kanady

 

http://www.drmartens.com/uk//Mens/Mens-Boots/Dr-Martens-Rico-Boot/p/14191220

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marteny co jsem nosil před 20ti lety byli kvalitou uplne nekde jinde. U tech posledních - klasicky cerny ,,osmicky´´ me podrážka prdla cca po 10ti mesicich. A to boty hodne stridam.

TL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me troje Marteny drzi, jak zidovska vira a jsiu to moje nejpohodlnejsi boty. A asi i nejstylovejsi. Nedam na ne dopustit. Tyhle jsou made in Thailand. Je jedno, kde sijou, dulezite je, jak maji nastavenou QC a jestli je kvalitar na mistni folks pes. eturesat.jpg a2ajata5.jpg

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Martens klasika 1460 nedám dopustit. Snad 6let téměř každodenně na noze zima-léto, celoročně. Až po tomto zápřahu se prochodila a praskla podrážka. Nicméně kůže a bota jako celek jinak bez vady. Doporučuji k botě koupit jejich balzám. Příští týden si jdu pro další pár.

 

EDIT: navíc jsou jejich boty použitelné jak k jeansům a triku do hospody, tak semi formal jeansy, košile, sako a člověk pořád vypadá normálně.

Upraveno uživatelem Altruista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska pracovní schůzka s jedním irským džentlmenem. Na nohách měl Loake Bedale Tan

 

Zaregistroval jsem Barbour logo na cestovní tašce, moc pěkný blejzr se vzorem rybí kosti se zeleným kapesníčkem v náprsní kapse.

Člověk se pak cítí v obleku od M&S jak buran :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...