Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

nalej lepidlo dovnitř, pak to namaž i na ten spoj nahoře a rozlešti...

 

http://www.pattex.cz/cs/produkty/kontaktni-lepidla/pattex-chemopren-obuv.html

 

Fero, nech urobis cokolvek, bude to uz vidiet. Je to nielen roztrhnute, ale aj vtlacene. Takze ked to zalepis, bude tam jama. Mozes to zalepit, ale necakaj, ze to bude v poriadku. Je tam ta koža porusena, bude sa tam dostavat voda, akakolvek vlhkost a bude to ich koniec... kup nove, to najlepsie uz maju za sebou. Nechaj si ich na turistiku.

 

Jj, doj_bal som to, chlapci. I pán obuvník, čo tie boty zmákol ma zdrbal. A poradil to, čo Vy. Cestou busom som si na našom "sídlisku" všimol zastrčenú obuvnícku dielničku, tak som tam skočil. 

 

Pani povedala, že to bude stáť 1000 ISK :-) a že si potom mám príjsť o 24h. Čiže už za pár hodín. Potom postnem fotku, čo miestni obuvníci urobili :-)

 

Každopádne - vďaka, že ste si všimli môj "nárek" .-)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden postřeh k Loake, resp. Le Premier. Byly doby, kdy drželi fajn ceny, ale bohužel to už asi moc neplatí. Viz např. Loake Sahara - u "nás" 3.990,Kč po slevě 3.190,Kč, a Anglii běžná cena bez slevy ?99.95 ( což je dle převodníku cca 3,313.99,Kč), čili jejichž běžná cena je bezmála stejná, jako cena u nás po slevě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden postřeh k Loake, resp. Le Premier. Byly doby, kdy drželi fajn ceny, ale bohužel to už asi moc neplatí. Viz např. Loake Sahara - u "nás" 3.990,Kč po slevě 3.190,Kč, a Anglii běžná cena bez slevy ?99.95 ( což je dle převodníku cca 3,313.99,Kč), čili jejichž běžná cena je bezmála stejná, jako cena u nás po slevě.

 

Čéče, 600Kč mi přijde úplně v pohodě, to mi stojí za to, abych se nemusel v případě reklamace drbat s posíláním do Anglie atd., čekal jsem daleko větší rozdíl. V případě těch dražších modelů za 6290Kč mi ty ceny přijdou naprosto srovnatelné, možná ještě trochu lepší, než v UK. Na druhou stranu, přečetl jsem v posledních dnech pár ublognutí pana Lohniského, kterému Lepremier patří a nějak se mi ten člověk úplně nezdá, čtvrté Loaky už asi objednám z UK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čéče, 600Kč mi přijde úplně v pohodě, to mi stojí za to, abych se nemusel v případě reklamace drbat s posíláním do Anglie atd., čekal jsem daleko větší rozdíl. V případě těch dražších modelů za 6290Kč mi ty ceny přijdou naprosto srovnatelné, možná ještě trochu lepší, než v UK. Na druhou stranu, přečetl jsem v posledních dnech pár ublognutí pana Lohniského, kterému Lepremier patří a nějak se mi ten člověk úplně nezdá, čtvrté Loaky už asi objednám z UK.

Tak to muzivcesku.cz to je panoptikum tam jak sviňa. Já bych do lepremier nevlez za prase, upadne mně tam propiska a co pak.  :D :D :D

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čéče, 600Kč mi přijde úplně v pohodě, to mi stojí za to, abych se nemusel v případě reklamace drbat s posíláním do Anglie atd., čekal jsem daleko větší rozdíl. V případě těch dražších modelů za 6290Kč mi ty ceny přijdou naprosto srovnatelné, možná ještě trochu lepší, než v UK. Na druhou stranu, přečetl jsem v posledních dnech pár ublognutí pana Lohniského, kterému Lepremier patří a nějak se mi ten člověk úplně nezdá, čtvrté Loaky už asi objednám z UK.

Tak já nemyslím, že to je tragický, akorát, že bejvaly doby, kdy ty ceny byly víc ekvivalentní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden postřeh k Loake, resp. Le Premier. Byly doby, kdy drželi fajn ceny, ale bohužel to už asi moc neplatí. Viz např. Loake Sahara - u "nás" 3.990,Kč po slevě 3.190,Kč, a Anglii běžná cena bez slevy ?99.95 ( což je dle převodníku cca 3,313.99,Kč), čili jejichž běžná cena je bezmála stejná, jako cena u nás po slevě.

Tusim, ze KFL kupoval objednaval nejake boty primo pre Loake a psal tu, ze jej ve finale vysly draz nez kdyby je kupoval tady. Ono asi zalezi jak jake model

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je teda debilní vlákno, tohleto. Včera jsem v botách vyrovnal skore manželky. A věřte mi, že moje drahá v botičkách není žádné vořezávátko. Ty debilní boty se nám už nevejdou pomalu do bytu. A já debil se o ně ještě starám, takže je nedorasuju.  To tady asi zamknu, smažu, zničím. 

 

post-1551-0-08201300-1397155504_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v zásadě bych ten ohoz dal dohromady. V podstatě největší komplikaci bych viděl v sehnání bubnového zásobníku, tenhle je 50-ti ranný dneska stojí jak dvoje až troje Loake.  :D Jinak tohle označení jsem si už taky několikrát vysloužil. Ale jinak se mi stává, že mě oslovují ženy, které znám jen velice málo a začnou mi chválit boty, tohle se mi dříve nestávalo.

Wanderer:

jak vidim ty tvoje boty, tak se mi vzdycky vybavi toto:

Capone-pos2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tusim, ze KFL kupoval objednaval nejake boty primo pre Loake a psal tu, ze jej ve finale vysly draz nez kdyby je kupoval tady. Ono asi zalezi jak jake model

Jj, pravda, oboje kozeny brogy s kozenou podrazkou. Poprvy pres Herring a podruhy primo z fabriky. U obeho cena +1-2 tacy proti LePremier.

 

Poprvy jsem byl debil, podruhy danej model v LeP nemeli :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moje boty po zalepeni u islandskeho obuvnika, na ktoreho som tak nahodne narazil - pohlado z okna autobusu.

Zalepil mi to za 1000 ISK, tj.cca 170 Kc.

 

u7u9uruj.jpg

 

sy9a6uny.jpg

 

Jo a tu su moje 7+ rocne Garmont Nagemi XCR. Tie si toho uzili, no este stale drzia. GORE-TEX uz neznesie tolko co kedysi, no stale sluzia - no uz sa jasne blizi ich koniec. Roku pana 2006 som za ne dal nejakych 4000 SK...skvela to kupa. Jedine co ma stvalo bolo, ze Ti mantaci robili tento model bez Vibram podrazky. Druhy, s Vibramom, zas robili bez GORE-TEX, no proste, k0k0ti :-)

 

u5atuvu8.jpg

 

7e5ubure.jpg

 

F.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Poprvy jsem byl debil, podruhy danej model v LeP nemeli :).

 

Ty černobílý Sloane taky v LeP neměli. Normálně jsem se dotázal mailem, složil zálohu a na přání mi je z fabriky zajistili, za stejnou cenu, jako jiné polobotky. Myslím, že by takhle zajistili cokoliv z výroby Loake. Problém je akorát jedinej, že by byla komplikace s vracením v případě špatné velikosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...