Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Přesně tohle si myslím, po přečtení některých jeho "gentlemanských" článků a reakcí v diskuzích.

:sad01_anim:

 

.....Na druhou stranu, přečetl jsem v posledních dnech pár ublognutí pana Lohniského, kterému Lepremier patří a nějak se mi ten člověk úplně nezdá, .....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baťovky, casual kecky, jsem si vzal za voucher z nějaký tiskovky.

Průser, vnitřní "kůžička" na patě se prodřela za týden, svrchní kůže na nártu popraskala po pár měsících a odlepuje se podrážka na bocích.

Boty nebyly v terénu, mokru, sněhu, soli...

Nic nefotím, je to ekl, jdou do popelnice. Kdybych je platil asi bych byl nasrán. Starý farmářky weinbrenner mi po revoluci vydržely snad celej gympl.

Když si vezmu jak oproti těm baťovkám prasím Skechersy a přitom jak skvěle drží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak neviem, ci mam u Batu stastie, ale zatial vsetkych 5-6 parov drzi bez problemov.

 

Zaregistroval som novu predajnu Baldinini v Eurovei a ceny 300-400 eur, v outlete okolo 100, takze mam trosku nedoveru voci tej znacke, ale jeden par asi skusim.

Pobavila ma predajna topanok vedla velkeho hodinarstva taktiez v Eurovei, maju 2x rocne vypredaj -70% a po zlave stoja tie topanky prblizne 80% z beznej ceny v zahranici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty černobílý Sloane taky v LeP neměli. Normálně jsem se dotázal mailem, složil zálohu a na přání mi je z fabriky zajistili, za stejnou cenu, jako jiné polobotky. Myslím, že by takhle zajistili cokoliv z výroby Loake. Problém je akorát jedinej, že by byla komplikace s vracením v případě špatné velikosti.

To já se ptal taky, ale než stihli odpovědět, objednal jsem to z UK, abych je měl dřív :).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Baťovy modrý broque se mi moc líbí, ale:

1) Brouque botky už mám dvoje a derby bez zdobení troje, takže další pár podobného typu už fakt neunosím.

2) Je to Baťa - viz dosavadní diskuse o kvalitě.

 

Potřeboval bych teď spíš něco ležérnějšího, nějaké skejťácké plátěnky nebo tak něco...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem udělal ještě jeden pokus s Loake, tentokrát ovšem na gumě: http://www.lepremier.cz/lennox-brown-suede-1927.html

 

Zatím se zdají super, hned od začátku velmi pohodlné, jsem zvědav jak bude podrážka (spíš v oblasti podpadku) odcházet, nicméně jsou také šité, takže lze udělal novou podrážku.

 

Jinak jsem se utvrdil, že u Loake záleží nejen na šířce, ale i na konkrétním kopytu. Zkoušel jsem i Bedale (dost jsem je chtěl) a byť měli moje číslo, absolutně mi neseděly (přes nárt nízké, vepředu naopak široké).

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsem presne chtel,ale nemaj velikosti...

Jsou super, mám z nich velkou radost a jsou opravdu mimořádně pohodlné, navíc vypadají líp, než běžný semišky "desert boots". Jen doufám, že ta měkká guma nebude ubývat moc rychle. Pokud je "zrychtuju" za rok, tak je to celkem OK, takže doufám, že alespoň tolik vydrží. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na podzim jedu ještě s nějakejma otrapama na vejlet, tak sem si v Lepremiér koupil boty, abych je do tý doby stačil rozchodit. Trochu se bojím té kožené podrážky. Ještě si tam koupím ledvinku.

post-13313-0-43778400-1397579410_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na podzim jedu ještě s nějakejma otrapama na vejlet, tak sem si v Lepremiér koupil boty, abych je do tý doby stačil rozchodit. Trochu se bojím té kožené podrážky. Ještě si tam koupím ledvinku.

 

Tyhle mám v černé. Už mají za sebou devátou sezónu (teda letos vlastně moc ne) a mají jen něco málo ochozenou podrážku a něco na patě. Super boty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na podzim jedu ještě s nějakejma otrapama na vejlet, tak sem si v Lepremiér koupil boty, abych je do tý doby stačil rozchodit. Trochu se bojím té kožené podrážky. Ještě si tam koupím ledvinku.

To bych chtěl vidět psychopata, který s tebou dobrovolně někam pojede. No, já mám malinkej problém se svými střevíčky. Umřely mně vložky, už se stejný nevyrábí a ejhle, nové mi začaly dělat puchýře. Polštářek na šlapce, na palci. Jsem z toho na bednu, rozšláplý boty a teď alchymie kombinace ponožek a vložek.

 

post-1551-0-10428000-1397583103.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych chtěl vidět psychopata, který s tebou dobrovolně někam pojede. No, já mám malinkej problém se svými střevíčky. Umřely mně vložky, už se stejný nevyrábí a ejhle, nové mi začaly dělat puchýře. Polštářek na šlapce, na palci. Jsem z toho na bednu, rozšláplý boty a teď alchymie kombinace ponožek a vložek.

 

attachicon.gifimage.jpg

Hele možná to bude mimo mísu úplně ale v Hudy teď budou dělat na prodejnách vložky přímo na míru.

-->odkaz<---

Jak řikam, nevim jestli Ti to pomůže, ale co kdyby ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...