Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

No a protože baťovky jsem tu prodal :gora: potřebuju další boty.

 

Máte někdo zkušenost s Merrell Waterpro Maipo? Mně se tyhle botky moc líbí, protože za prvé mají vibramku a za druhé jsou prodyšné jako prase. A to já na léto potřebuju, páč v sandálech člověk nemůže chodit furt. Případně bych uvítal i jiné návrhy tohoto typu obuvi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ducati.corse

Do společnosti Baldinini moccasin,osobně bych si je nikdy nekoupil..byl to dárek , volný čas Nike Airmax bw to jsou me uplně nejoblíbenější boty,v podstatě jsem si od roku 1995 nekoupil jiný model tenisek než tento,na motorku mam alpinestars a DC a na sport converse :D hajz papír pouze "TENTO EXclusive"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si objednal nové Botasky u Bati. Příjde mi to jako povinnsot je mít. S cenou 999 a dopravou až domů je to paráda :) a těch barev.

http://www.botas.cz/produkty/botas-66/classic-66/27c-black-hole-s136342581

 

Asi nezkončím u jedné barvy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si objednal nové Botasky u Bati. Příjde mi to jako povinnsot je mít. S cenou 999 a dopravou až domů je to paráda :) a těch barev.

http://www.botas.cz/produkty/botas-66/classic-66/27c-black-hole-s136342581

 

Asi nezkončím u jedné barvy :)

 

Ta cena je bezva! Na stránkách je ale vyšší. Odkud jsi je objednal ty?

edit: už jsem to našel

Upraveno uživatelem onney
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do města Hugo Boss sneaker celokůže a látka/kůže, k obleku polobotky Tommy Hilfiger, na zimu Hugo Boss vyšší boty s kožešinou a na léto kožené sandály Gucci .

V Brně doporučuju Peak & Cloppenburg a Salamander (ve Vaňkovce), v období posezóních slev supr ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...