Jump to content

Co nosíte (tentokrát na nohou)

Recommended Posts

Jelikož nehodlám podporovat naše prodejce, chci se zeptat, zda někdo máte zkušenosti s Converskami? Případně, zda si je někdo objednává z ebaye a nechává poslat. Nemám účet a měl bych o nějaké zájem, kdo by mi pomohl, budu mu moc vděčný. SZ, dík

No nevím,dělej jak myslíš,já jsem si kupoval za poslední měsíc troje a dvoje jsem reklamoval,protože strašně vrzaly při došlapu v patě.Tak aby si pak neušetřil 3 stovky a neměl je kde reklamovat.

• 3 months later...
  • Replies 12.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Christian Audigier

http://www.blazek.eu/katalog/obuv

Já si na todle koupil šicí stroj. Už sem si zúžil dvoje kalhoty a myslím dvě košile. Všechno jsem to pak vložil do toho kontejneru na charitu.

asi bling bling vole uhni mam prachy :D

.

.

.

moj posledny nakup boli Nike Air Force 1 rovnake ako ma WEIDER len komplet cierne a bez tych lesklych plôch, spokojnost najviac a vobec som netusil ze budu nositelne aj v horucavach ;) nabuduce to budu snad z kolekcie Ed Banger, tie su boží

asi bling bling vole uhni mam prachy :D

.

.

.

moj posledny nakup boli Nike Air Force 1 rovnake ako ma WEIDER len komplet cierne a bez tych lesklych plôch, spokojnost najviac a vobec som netusil ze budu nositelne aj v horucavach ;) nabuduce to budu snad z kolekcie Ed Banger, tie su boží

Co sa tyka tych AirForce 1 mam ich v styroch farebnych prevedeniach.Pravdepodobne to bude pokracovat v inych farbach.Vyborne je na tom ,ze sa daju nosit ku vsetkemu.Staci len farbu dopasovat :) A vrchol toho vsetkeho su tieto

post-3948-004444900 1315351340.jpg

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ty první jsou od Loake brothers, goodyear welted - jak se toto překládá? Šité do rámu?, teletina.

Ty druhé od Barker, podobné parametry.

Jak jsi s tím spokojenej? Od té doby co jsem rozšlapal Camel který jsem koupil snad před 7 lety marně hledám něco podobně kvalitního, pohodlného a s tak neskutečnou výdrží. Podobný co jsem měl už bohužel v produkci nejsou.

Jak jsi s tím spokojenej? Od té doby co jsem rozšlapal Camel který jsem koupil snad před 7 lety marně hledám něco podobně kvalitního, pohodlného a s tak neskutečnou výdrží. Podobný co jsem měl už bohužel v produkci nejsou.

No, jsou tak kvalitní, že něco podobného se u nás asi koupit nedá. Já na ty Loake došel od obchodního partnera a ten tvrdí, že i jeho děda je měl desítky let, on teď taky, jeden pár už 15 let...

Na to, že za boty dáš "jen" cca 5000 ti vydrží do důchodu (samozřejmě: Nenosit dva dny po sobě, mokré nechat vyschnout pomalu, krémovat, nechat každých 5 let podrazit... kasika)

EDIT: Překlepy

Edited by kleofash

Na chození do práce - tenisové boty zn. Babolat ( v práci pantofle Nike, i když je to zakázaný ), na sport Adidas Stabil, a na dovolené většinou Nepal Evo GTX ( či ploutve, ale značku už fakt nevím :-)).

Ja jsem na office noseni spokojeny se spanelskou znackou Fluchos (http://www.fluchos.com/en/man/detail/29-hand-crafted/flypage/122-fito.html?sef=hcfp), maji perfektni vzdusne podrazky (mam rad celokokozenou podrazku, ale tato je lepsi), dobre zpracovanou kvalitni kuzi a jsou lehke.

Posted Image