Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Ja jsem na office noseni spokojeny se spanelskou znackou Fluchos (http://www.fluchos.com/en/man/detail/29-hand-crafted/flypage/122-fito.html?sef=hcfp), maji perfektni vzdusne podrazky (mam rad celokokozenou podrazku, ale tato je lepsi), dobre zpracovanou kvalitni kuzi a jsou lehke.

 

taky jedny mám. Umí udělat velmi poddajnou useň, ale flákají podešve :-(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jsou tak kvalitní, že něco podobného se u nás asi koupit nedá. Já na ty Loake došel od obchodního partnera a ten tvrdí, že i jeho děda je měl desítky let, on teď taky, jeden pár už 15 let...

 

Na to, že za boty dáš "jen" cca 5000 ti vydrží do důchodu (samozřejmě: Nenosit dva dny po sobě, mokré nechat vyschnout pomalu, krémovat, nechat každých 5 let podrazit... kasika)

 

EDIT: Překlepy

 

Jak je to s velikostma kdyz to budu chtit ojednat pres web. Nebo to kupujes primo u zdroje??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s velikostma kdyz to budu chtit ojednat pres web. Nebo to kupujes primo u zdroje??

 

Buď ti sedí nějaká konkrétní velikost a tvar (fitting), třeba 8,5G (bacha, používají britské číslování, jemnější než v EU), tak si objednáš co chceš. Pokud ne, tak se s nima spojíš a oni celkem v pohodě vyjdou vstříc. A např. Barker to dělá tak, že si obkreslíš chodidlo v ponožce na milimetrovej papír, to naskenuješ a pošleš mailem a oni ti řeknou jakému kopytu to odpovídá a když to nemaj, tak si 20 týdnů počkáš a oni to dodělají a pošlou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď ti sedí nějaká konkrétní velikost a tvar (fitting), třeba 8,5G (bacha, používají britské číslování, jemnější než v EU), tak si objednáš co chceš. Pokud ne, tak se s nima spojíš a oni celkem v pohodě vyjdou vstříc. A např. Barker to dělá tak, že si obkreslíš chodidlo v ponožce na milimetrovej papír, to naskenuješ a pošleš mailem a oni ti řeknou jakému kopytu to odpovídá a když to nemaj, tak si 20 týdnů počkáš a oni to dodělají a pošlou.

 

Vyzkouším nejdřív ty Loake brothers, přece jen tam maj slušně vypadající boty už kolem 100 liber. Mám 44 což může být buď 9,5 nebo taky 10 podle UK číslování. Až si budu jistej, že to sedí vezmu i nějakej dražší model, hlavně tam maj moje vysněný charlestonky takový ty retro černo bílý. Barker má katalog až na dotaz ale už podle prezentace odhaduju, že to bude dražší záležitost než ty Loake brothers nebo se pletu? Má to teda jeden háček maj tam napsáno, že nedodávaj mimo UK, je nějaká možnost je objednat z ČR?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkouším nejdřív ty Loake brothers, přece jen tam maj slušně vypadající boty už kolem 100 liber. Mám 44 což může být buď 9,5 nebo taky 10 podle UK číslování. Až si budu jistej, že to sedí vezmu i nějakej dražší model, hlavně tam maj moje vysněný charlestonky takový ty retro černo bílý. Barker má katalog až na dotaz ale už podle prezentace odhaduju, že to bude dražší záležitost než ty Loake brothers nebo se pletu? Má to teda jeden háček maj tam napsáno, že nedodávaj mimo UK, je nějaká možnost je objednat z ČR?

 

pokud si nejsi jistej velikostí, obkresli si nohu, změř ji přesně a zeptej se!

 

Doporučení:

Loake - objednávat jen z kolekcí 1880 a Shoemakers collection. Ty jsou kompletně ručně dělaný a z vybíraného materiálu. Ostatní kolekce jsou prostě ostatní. Botky v jejich "top" třídě od cca 150 lb.

 

Barker - lze objednat z ČR. I když se ozveš přímo ševcům, tak jsou strašně ochotní.

 

Kde objednat jejich konfekci? Pediwear, Herringshoes, snad i jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a jedna věc. Při objednání u Pediwear můžeš boty vrátit, pokud ti nejsou. Musíš si je vyzkoušet na koberci a nepomačkat je a vrátit myslím to 14 dní... Ono to bude všechno tak.

Riskuješ jen poštovný, pokud by to nesedělo.

 

Dík moc za info, vyberu si něco z Loake - pro začátek z Shoemakers collection :-) Zatím to zní fakt dobře, když vezmu v úvahu jaký boty se u nás prodávaj za 5 tis. Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to budou strochu usměvný dotazy, ale nemám s tím zkušenost - ty Loaky vypadají fakt dobře... Jak se to objednává? Pošlou to přímo do ČR? Platba předem na účet nebo dobírka?

Díky moc...

Jo a jedna věc. Při objednání u Pediwear můžeš boty vrátit, pokud ti nejsou. Musíš si je vyzkoušet na koberci a nepomačkat je a vrátit myslím to 14 dní... Ono to bude všechno tak.

Riskuješ jen poštovný, pokud by to nesedělo.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to budou strochu usměvný dotazy, ale nemám s tím zkušenost - ty Loaky vypadají fakt dobře... Jak se to objednává? Pošlou to přímo do ČR? Platba předem na účet nebo dobírka?

Díky moc...

 

Hele ptal jsem se na to samé o pár řádek výše tak stačí zalistovat ;-) Dobírka určitě ne, koukni se na platební podmínky. Já jsem se na to ani nekoukal, ale podle mne to bude klasika, karta/bankovni prevod pripadne paypal. Do ČR zasílají takže ti to přijde poštou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loake budou mít tuším od příštího mesice v le premier, panska pasáž na příkopech vedle myslbeka. Za ceny jako ma loake na webu

 

To je hodně zajímavá informace. Přesný datum otevření nebo odkaz prosím nemáš? Nejsem z Prahy, ale jsem tam dost často tak bych se tam podíval :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hodně zajímavá informace. Přesný datum otevření nebo odkaz prosím nemáš? Nejsem z Prahy, ale jsem tam dost často tak bych se tam podíval :-)

 

 

web maj novej a tam to ještě není http://www.lepremier.cz/

nicméně psali to na jejich blogu (22.9. že za 14 dnů by je měli mít)

http://www.muzivcesku.cz/takze-loake-uz-jede

 

Taky na ně vyčkávám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říkal VasekN, já vždycky všude platím kartou a pak to pošlou.

 

Loake u nás = dobrá zpráva, ale aby to nedopadlo tak, že sem budou vozit jen z těch nižších kolekcí. Na ty z 1880 se vždy čeká aspoň 8 tejdnů. Teď mi přišly Barker a ty jsem měl objednaný 20 týdnů. Jak budu mít chvilku, tak je vyfotím a postnu sem. Zatím odpočívají v krabici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říkal VasekN, já vždycky všude platím kartou a pak to pošlou.

 

Loake u nás = dobrá zpráva, ale aby to nedopadlo tak, že sem budou vozit jen z těch nižších kolekcí. Na ty z 1880 se vždy čeká aspoň 8 tejdnů. Teď mi přišly Barker a ty jsem měl objednaný 20 týdnů. Jak budu mít chvilku, tak je vyfotím a postnu sem. Zatím odpočívají v krabici.

 

Uvidíme jestli se češi naučili poctivému bussinesu a nebudou z nás dělat blbce takovým tím způsobem nakoupí v Londýně za velkoobchodní ceny a přirazí ještě 100% k ceně na jejich eShopu. S takovou si tam každý půjde boty zkusit a pak je objedná z Anglie :-)

 

Já jsem teď ve fázi obkreslování a meření nohy. Velikost budu mít nejspíš 10, ale ještě dost důležitá je šířka, tak si zkusím od nich raději nechat poradit. Možná ale kdyby je otevřeli někdy teď v Praze mohl bych si tyhle kraviny ušetřit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...