Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

A teda když si už koupíš RW, tak si musíš koupit dlouhé kalhoty, abys je mohl nosit ohrnuté?

Celkem by se mi líbily nějaké nízké RW, ale abych k nim nosil ohrnuté kalhoty, to se mi moc nezdá...

Výhoda je, že s tímdle setem se celkem pohodlně vejdeš do dvaciáše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teda když si už koupíš RW, tak si musíš koupit dlouhé kalhoty, abys je mohl nosit ohrnuté?

Celkem by se mi líbily nějaké nízké RW, ale abych k nim nosil ohrnuté kalhoty, to se mi moc nezdá...

Nemusíš nosit ohrnuté, můžeš si je klidně nechat zkrátit :) To je podle vkusu každého. Ale raw denim se často dělá v pouze délkách 36, 37 inches, což je pro většinu lidí dlouhý, proto, pokud si to nenechají zkrátit, maj to ohrnutý. Mimochodem nevím, kde v česku ti džíny odborně zkrátí, obšijí chainstitching švem na starý Union mašině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mít na sobě džíny délky 36, tak to mám ohrnuty po kolena... I zkrácenou velikost 30 si ještě musím nechat dodatečně zkracovat na cca 29. Holt malej člověk s krátkýma nohama. Ještě, že je máma švadlena, ale bohužel ji už nemám po ruce tak často, jak bych potřeboval a přítelkyně se do zkracování moc pouštět nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vytiskl jsem si ten jejich papír a změřil se. Obvykle mám 43, vyšlo mi 43. Znovu ale zdůrazním, že ty boty (aspoň moje) jsou docela úzké přes nárt a nejsou úplně kompatibilní s vysokou klenbou (je potřeba trochu trpět při rozšlápnutí). Pro normální nohu ale asi bez problémů.

Ako ti sadla velkost ? Rovnako ako pri inych botach co mas alebo su ti troska velke/male ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vytiskl jsem si ten jejich papír a změřil se. Obvykle mám 43, vyšlo mi 43. Znovu ale zdůrazním, že ty boty (aspoň moje) jsou docela úzké přes nárt a nejsou úplně kompatibilní s vysokou klenbou (je potřeba trochu trpět při rozšlápnutí). Pro normální nohu ale asi bez problémů.

Vdaka. Vsimol som si ze pri contemporary shoes sa neda vybrat sirka topanky. Pri formal shoes je moznost vyberu sirky normal, wide, extra wide. Ja stale vaham s nakupom lebo tiez mam rad pohodlnejsie boty cez nart a asi teda pojdem skor do niecoho z formal. Zhodou okolnosti nosim tiez 43, UK size 9 wide (napr z CT) mi sedi v pohode.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loake nemám, ale když jsem vybíral, byl jsem se podívat v Le Premier. Obojí mi přišly na úrovni a kvalitní. To, co rozhodlo ve prospěch Shoepassion bylo nakonec to, že boty, které by se mi u Loake líbily, byly o něco dražší (zhruba o tisícovku) a Loake má spíš tradičnější vzory, nějaká alternativa k contemporary kolekci jako má Shoepassion, chybí.

V neposlední řadě rozhodnutí ovlivnily diskuse tady na fóru (indický×britský Loake, ochození podrážky po pár měsících, atp)

Shoepassion v poslední době otvírá obchody nejen v Německu (Berlín, Hamburk, Mnichov, Frakfurt, Dusseldorf), ale nově třeba Varšava, vyzkoušení není u tak nedosažitelné, pokud člověk občas trochu cestuje...

 

Jak jsi spokojený s kvalitou a provedením? Třeba v porovnání s Loake, máš-li nějaké...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi jen upozorneni ze na spartoo mají 20% slevu s kodem PODZIM20 na nakupy nad 4000 tisice tusim. Mam objednany druhy RW, tentokrát 875. Jsem na ne zvedavej, hlavne na sirku. Oni mají vse asi jen v D. IR co uz mam taky tam odsud uz nejakou dobu, mi stále neprijdou uplne komfortni na delší chuzi (lehce tlaci na malíček). Tentokrát jsem zkusil vzit o pul cisla vetsi. Vratka je tam zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...