Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

No ja jsem se v pondeli navecer prosel v Red Wing Moc-Toe od Notre Dame pres St. Michel k Eifelovce a zpatky,  coz je asi 8 km. Myslel jsem si, ze uz jsem je za pul roku rozchodil. Prdlajs!

Takove puchyre jsem jeste nemel. Jeste ted chodim jak zneuctena baracnice. Pujdou za trest na zimu do krabice, i kdyz je to spis moje chyba, ze jsem si koupil o cislo a pul mensi boty.

V 9111 jsem chodil tri dny po Jizerkach, total asi 70km a noha jak v pokojicku. Tak asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne posledne 9111 tiez po asi hodine chodze. Ale "len" na pate. Ale tie stali za to. 

ale sudiac podla stavu mojich Moc toe, ktore su na urovni papuce. 

Treba len vydrzat. Pravdou ale je, ze mam pocit, ze 8131 vyrazne zmakli po vymene podrazky za Morflex.

Upraveno uživatelem Leviathan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvl to mi hlava nebe. Někdo kdo zná Lawarta a Zachariaše se tady potom diví , že boty od Lawarta stoji tolik kolik stojí. 

 

no flame prosím. 

Vše by mělo mít svojí cenu, čekal bych, že ručně dělané kožené boty tak 20 000 Kč, ale né 50 000 - 130 000 Kč

A když jsme u toho, proč né rovnou 250 000 Kč, vždycky se najde někdo, kdo je ochotnej to dát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše by mělo mít svojí cenu, čekal bych, že ručně dělané kožené boty tak 20 000 Kč, ale né 50 000 - 130 000 Kč

A když jsme u toho, proč né rovnou 250 000 Kč, vždycky se najde někdo, kdo je ochotnej to dát.

Už toho prosím nech, ztrapňuješ se čím dál víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...