Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

 

Takhle teplé boty nosím když je venku okolo nuly, ale je pravda, že v nich hodím z bytu na parkoviště a z parkoviště do kanclu, občas ještě z kanclu do výrobních hal. Tvoje jezdecké škorně mi připoměly dva báječně vystajlované mladé lidi, je to asi tři neděle, co jsem je viděl na nákupech ve štěrboholským outletu, měli na sobě krásný svetříky s dlouhým chlupem, vysoký boty, dlouhý džíny, oba na očích zrcadlové pilotky. Podle kalendáře by to oblečení možná sedělo, směšné bylo, že teplota měřená ve stínu atakovala 27 celsiových stupňů. Čuměl jsem tam na ně jak na UFO, a ani jsem si je nevyfotil.

No pilotky mam dneska taky a mladi taky splnuju ;) rano bylo 7 stupnu a jsem trochu nakrapnuty, tak jsem si vzal teple boty a cely den nadavam :) jinak do kanclu to mam 10 minut, takze venku moc casu netravim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam tuhle znacku rad a mam od ni svetry,kosile,bundu.Boty jsem mel dvoje a musim rict,ze byly strasny(co do kvality).Zustavam fanouskem brandu i nadale,ale boty od nich uz nee...

Aha....tak to sorry....boty jsem od nich ještě neměl, takže jsem nevěděl.... :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc sorry,neblbni...ja mam proste blbou zkusenost,tak jsem to napsal,no.Hadry od Freda nosim snad patnact let,krusky byly holt zklamani,ale je mozny,ze jsem mel jenom smulu.

To sorry bylo spíš jako Vojtovi.....že jsem mu je cpal... :lol2:  :lol2:

Upraveno uživatelem Tondaa73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud neznáte BackYard, tak to je taková prodejna s oblečením a nově obuví které
dělá parta nadšených mladých designérů. Celý ten "projekt" je mi docela sympatický,
kdo by jste chtěl zítra mrknout na šití bot tak více info najdete hýr:
https://www.facebook.com/events/1497468620577426/

 

Jo a je to v hlavním městě.

Upraveno uživatelem tommas4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajdi do Humanicu, já tam našel hnědé kožené polobotky v lehce sportovním střihu, k riflím ideální...

 

 

Potreboval bych nejake pohodle boty k jeanam, na mokasiny uz je zima a na zimni boty je zase vedro ;) co nosite Vy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-622-1443712308,38.jpg

 

Novy prirustek rw 875. Zdaj se mi ale dost uzky, myslite ze se moc toe poddaji stejne jako iron rangery, nebo to mam vratit a zkusit objednat EE? Mam je v sirce D. IR v sirce D jsem rozchazel pul roku :-). Muzete to nekdo kdo mel oboje srovnat? Jde mi o poddajnost na sirku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...