Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Poslední Asola Flame GTX mě trochu zklamali, jelikož mi do nich jde při delším výletě palcem vlhkost, ale je pravda, že to byli v poslední době asi mé nejlepší boty, velmi stabilní a na to jaký dostali čoud drží stále velmi dobře. Takže jim dávám opět příležitost a dnes jsem vzal Powermatic 400 GV :smile_anim:

post-364-007431500 1322756172.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlasto, kurva, postni sem par fotek v tech ruzovejch Ribukach a nejakym slusivym trikotu k tomu :)

 

:D Dýť jsem psal chlapíku, že to jsou dárečky, R pro dcérku od bráchy" Ale sranda je, že to jsou 5,5 UK a mě skoro jsou :oneeyed02: Když jsem ještě rostl, tak jsem došel až k 7,5 a teď, co sedím v kanclu se asi něják smrskávám, protože např Salewy už mám 6,5 Uk - hi,hi,hi . Jsetli to tak půjde dál, začnu hledat fórum liliputů a začnu zase nakupovat Swatchky"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je reklama? Vzdyt Palicka boty pouze preprodava a nevyrabi, jestli dobre ctu....

 

Jako reklamu jsem to určitě nemyslel. Ale nakupuju je vždycky tady tak tomu tak nějak familierně říkám. Jinak jsou to tedy boty od firmy Prabos plus a.s. . Vyráběné v čechách podle americké licence. Nosíme je v rodině všichni, já sám mám 5 různých párů. Takže tohle normálně nosím, na nohou, žádná reklama.

 

post-18707-079129200 1322829802.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je smutné, jak se historie vrací, a jak se znovu nedokážeme poučit z chyb.

 

Baťovo boty sice moc nekupuji, ale životní dráha jeho rodiny je opravdu zajímavá.

 

Jen nevím, kde vzít dnes ty silné osobnosti, které by dokázaly prosadit ty správné vize bez toho morálního marastu, který je dnes všude kolem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na práci staré celokožené pohory a v poslední době spíš letní kanady AČR.

Jinač všemožné tenisky Nike, občas usedlejší Vans nebo tak. Teď v zimě kotníkové kožené (pracovní název "working class" :D )

Bot mám vždy současně několik párů, co odsloužilo beru na ryby (včetně menšího brodění).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.propag-servis.cz/humanic/?p=brands&brand=zima-2011&child=35

Ty uplně nejníž mám. Zatím spokojenost, kůže kvalitní a šrámy jdou vyleštit. Jen jsem doufal v kvalitnejší podražení. Levou nohou trochu "šmajdám" či co, prostě se mi všechny boty opotřebovávají na patě, asi na ní došlapuju. Pod klasickou podrážkou je zbytek podpatku nějaký lisovaný sajrajt a co víc, dokonce aní není černý :crying_anim:takže to opotřebení je vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...