Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Jelikož jsem dneska zjistil, že moje zimní boty dosloužily musím se poohlédnout po nových. Jelikož mám širokou nohu a vysoký nárt tak to bude opět zábava. Pročetl jsem toto vlákno a zalíbili se mi Loake Connery. Má někdo praktickou zkušenost? Díky

 

Mám Loake polobotky kupoval jsem je v LePremier a musím říct, že boty za tu cenu fakt perfektní, ale s těma co chceš konkrétní zkušenost nemám. Ale jinak bych se té značky rozhodně nebál. V březnu si od nich koupím ještě jedny k obleku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem jestli patříte k typům co si laděj řemínek k botám může pro vás bejt zajímavá zábava pořídit barevné tkaničky a ponožky. Třeba oranžové tkaničky a ponožky k oranžovému kaučuku to může bejt zábava minimálně dobrá recese určitě :-) Koupil jsem to jako recesistickej dárek kamarádům a předal na vánoční besídce a docela to mělo úspěch :-)

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Zkoušel jsem červené takničky a červené ponožky a vypadá to překvapivě dobře :-)

Upraveno uživatelem VasekN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrá tkanička+modrá kravata = jdu do toho :)...

Mimochodem jestli patříte k typům co si laděj řemínek k botám může pro vás bejt zajímavá zábava pořídit barevné tkaničky a ponožky. Třeba oranžové tkaničky a ponožky k oranžovému kaučuku to může bejt zábava minimálně dobrá recese určitě :-) Koupil jsem to jako recesistickej dárek kamarádům a předal na vánoční besídce a docela to mělo úspěch :-)

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Zkoušel jsem červené takničky a červené ponožky a vypadá to překvapivě dobře :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u těch ponožek. Náhodou se mi podařilo najít nějakého italského výrobce a. gammarelli. Vypadají úžasně, ale cena 20 EUR za 1 pár je dost masakr. Nemáte tip na něco podobného?

 

Nějaké barevné ponožky maj v LePremiere v Pánské pasáži. Maj i eshop ale tam jich mají zatím málo. Pár stojí 149,- Kč. Mají tam zhruba ty barvy co jsem postoval na obrázku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde koupit tady v Čechách slušné kožene?, kotníčkové boty na zimu.

předem díky za radu

 

Na tuto otázku jsem bohužel nenašel odpověď a tedy nakupuji v UK - na ebayi nebo jejich šopech. Velikost jsem už vychytal - boty jsou oproti našim uzší. Jinak spokojenost.

 

Charles Tyrwhitt

 

Posted Image

 

nebo levnější (ale pohodlnější) Catterpillar

 

Posted Image

 

EDIT: No asi nejsou nejvhodnější na zimu, kdy jsou závěje sněhu, ale letošní zima (doposud) jim rozhodně nevadí.

Upraveno uživatelem Traveller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde zohnat tie farebne snurky? (tkanicky)

dik

 

Mimochodem jestli patříte k typům co si laděj řemínek k botám může pro vás bejt zajímavá zábava pořídit barevné tkaničky a ponožky. Třeba oranžové tkaničky a ponožky k oranžovému kaučuku to může bejt zábava minimálně dobrá recese určitě :-) Koupil jsem to jako recesistickej dárek kamarádům a předal na vánoční besídce a docela to mělo úspěch :-)

 

 

Zkoušel jsem červené takničky a červené ponožky a vypadá to překvapivě dobře :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zimní boty - už asi 4 roky mám nějaké Marc, hnědá kůže, Gore-Tex, kožíšek... Od té doby, co jsem v nich odchodil půlku první zimy pořád vypadají jako kdyby za sebou měly první půlku zimy :)

Super boty - neprotečou, podrážka zatím ještě drží, pohodlné. Mají dvě nevýhody: jsou moc teplé na to, aby se v nich dalo fungovat v kanceláři (takže myslím že letos je nosit moc nebudu - minulou zimu jsem si ještě nevozil zadek v autě, takže byly rozhodně zapotřebí :) ) a podrážka je tak zvláštně měkká, že při chůzi po posypaném chodníku skřípe posyp o chodník...

Pořízeno za cca. 4,5K.

Upraveno uživatelem boo-beek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož jsem dneska zjistil, že moje zimní boty dosloužily musím se poohlédnout po nových. Jelikož mám širokou nohu a vysoký nárt tak to bude opět zábava. Pročetl jsem toto vlákno a zalíbili se mi Loake Connery. Má někdo praktickou zkušenost? Díky

 

ahoj, nevim zda to je jeste aktualni, ale mam podobny problem (vysoky nart a sirokou nohu - nektere boty navlecu jen na prsty) - pred tremi lety jsem naprosto nahodne v zoufalstvi vyrazil zase neco sehnat aby to prezilo aspon jednu zimu a narazil jsem na boty Nord Face Vindicator http://eu.thenorthface.com/tnf-eu-en/men/footwear/men-s-vindicator-mid-ii-gtx-boots.html?colour=3617 (tohle je nejaka novejsi verze)

 

hned v krame kdyz jsem si je nazul tak to bylo jak v perince a opravdu to byly jedny z mala bot co nikdy a nikde netlacily - nevim na jakou zimu je potrebujes ale ja je nosim celorocne - v zime do nich dam silne ponozky a letos cele leto s tenkyma ponozkama jsem je pouzival jako pracovni boty - ted je mam na noze v kanclu

 

mam je ted tretim rokem porad jak nove - jen je obcas prostriknu sprejem na goretex

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Už několik let nosím zásadně Steel (3 dírkové) a prokládám to Marrell-ama

..ale...

minulé léto jsem koupil Marrell Chameleon a po 2měsících jsem musel reklamovat prasklou podrážku (úspěšně) ale nebylo mi přáno a nový pár mi to udělat před týdnem na druhé straně Posted Image

Tak už myslím i na "Salomon nebo Garmont" , nerad bych opustil svoji značku protože jeden původní pár mám ještě na zahradu i po 5ti letech , tak zda to už čínské děti při výrobě neflákají Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...