Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Je to otázka pohledu, já tenisky vůbec nenosím a taky raději sleduji Loake a kožený boty, ale zase kluci nosej tenisky tak proč ne :-)

Mám to stejně, ale právě sem si říkal, že si na dovču nějaké teňoule pořídím. Ale ty ceny budu v nich týden a potom je kopnu do sklepa na práci, tak mi to přijde líto. Najdu něco do litru? Nějaká lehká síťovina, typově sem se díval na "běžecké", tam se mi ty modely líbí a mají je v chlapských velikoste h 46-47. Nápady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxipesfik

Kdysi jsem do toho vlákna chodil rád, koukal jsem na boty. Teď se to tu změnilo, jak sfiňa.

Už jenom samé piškoty nebo jak navzat ty pseudokecky, které vydrží náročné sezení v obýváku...

No nic, proti gustu...Jen takový povzdech.

 

Mnohé jsou pěkné, ale hlavně jsou Made in China; a ne každý by si je obul. Čínské hodinky tu taky nejsou v oblibě, u obuvi by to mělo platit jakbysmet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky bych tu rád viděl vícero botek, jako třeba poslední výtvor Zrna, ale holt je léto a to je ten pravý čas na tenisky. beru to jako oživení.

 

jo a musím se omluvit za mystifikaci, to poslední nejsou ády, ale rýboky. už jsem z těch tenisek zmatenej a když se tu teď furt propíraly ty MND a výprodeje na adidas, tak mě to tam automaticky naskočilo, aniž bych si uvědomil, že na noze mám vlastně úplně něco jiného.

Upraveno uživatelem paia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to stejně, ale právě sem si říkal, že si na dovču nějaké teňoule pořídím. Ale ty ceny budu v nich týden a potom je kopnu do sklepa na práci, tak mi to přijde líto. Najdu něco do litru? Nějaká lehká síťovina, typově sem se díval na "běžecké", tam se mi ty modely líbí a mají je v chlapských velikoste h 46-47. Nápady?

Zkus vyprodej v footlockeu.

 

 

 

Jamjinak tocim pravidelne sneakers a Loake, jen sem tolik nepraskam fotky Loaku a je fakt, ze tam sem dlouho nerozsiril kolekci uz by o chtelo taky neco noveho :)

Upraveno uživatelem quest987
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...