Jump to content

Co nosíte (tentokrát na nohou)

Skipi
 Share

Recommended Posts

Panove, dnes v malem zapadakove na severovychode USA. Obchod s turistickymi, sportovnimi a pracovnimi potrebami. A dva regaly Red Wing shoes! Ceny mirne, obsluha vzorna. Moc toe za 159usd. Jine modely od 99usd. Ovsem kazda mince ma dve strany. Banda spechala a navic tam vsude na krabicich bylo napsano neco ve smyslu druha jakost. Nemel jsem cas studovat, jestli je to mozne, nebo jestli to jsou fejky, tak jsem nakonec nic nenakoupil. Ale kdyz jsem to videl, tak jsem neveril vlastnim ocim.

5e6681b67ccf5ebe6c6976783bb11fab.jpg

Edited by AndyAaron

Tak jsem dneska byl v Hradci zajednat zajezd a pri ty prilezitotsti jsem se mrknul do Footlockeru.No a takhle to dopadlo:-)Za 1499Kc jsem je tam nemohl nechat.A jinak jeste byla zajimava cena na novy Conversy,ze dvou litru na litr,coz je bomba cena za novej model vysokejch AS.f5fcf93685e8a09b28fdb37ebc605421.jpg

Ve Foot Lockeru mě už nikdy nikdo neuvidí.Ku*vy zlodějsky...

Dceří jsme koupíli v únoru na jeji narozeniny boty které měla na sobě jen párkrát a toto je výsledek - poškozená textilie nad šněrováním.

Reklamace samozřejmě neuznána jelikož se podle ních jedná o mechanické poškození výrobku.

Takže jsem se zdravě vytočil a poslal vic fotek na soudního znalce...když to nejde po dobrém tak to půjde jinou cestou.

post-21035-0-49268300-1467902481_thumb.jpg

Ve Foot Lockeru mě už nikdy nikdo neuvidí.Ku*vy zlodějsky...

Dceří jsme koupíli v únoru na jeji narozeniny boty které měla na sobě jen párkrát a toto je výsledek - poškozená textilie nad šněrováním.

Reklamace samozřejmě neuznána jelikož se podle ních jedná o mechanické poškození výrobku.

Takže jsem se zdravě vytočil a poslal vic fotek na soudního znalce...když to nejde po dobrém tak to půjde jinou cestou.

Jj, ja vystřízlivěl před pár lety a začal si platit DAS a od té doby se mi dobře dejchá a nad neuznanými reklamacemi se jen pousmívám.

Guest Jagman

Tak já reklamoval boty jen jednou taky v Lockeru a cajk rozlepené konversky pak ty samé ještě 2x nakonec jsem vzal poukazku je pravda že zima skončila tak jsem zimní boty nepotřeboval :D

Ono většinou stačí napsat pouze odvolání. Při prvotní reklamaci se na to, myslím, ani nikdo nepodívá jen se napíše klasická básnička a čeká se, že se lidi na to chytnou. Je to hnus

• Bert locked this topic
  • Bert unlocked this topic