Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

U nas v Trutnove bylo vcera punkovych 15 stupnu

 

v Praze nebylo o moc víc a sněhule jsem na nikom neviděl  :)

 

nezamlouvej to, opravdu to na fotce je 750.pár kecek, které máš doma?  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl to je nazev bot-Adidas Yeezy Boost 750:-)))

 

jsem poněkud zklamán, opravdu jsem se z množství postovaných fotek domníval, že by 750 mohlo být reálné množství párů sportovních bot ve tvém vlastnictví :cheers:

 

teď mně dochází, proč já si vlastně ty dva páry skoro totožných bot kupoval? sice jsou pohodlné, líbí se mně, šikovnej prodavač tvrdil, že původní cena byla kolem 4K, a že to jsou kvalitně vyrobené boty, ale já přece v létě nosím převážně kožené pantofle, se picnu  :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnešné

Já nevím, nejsou ty boty zbytečně moc vidět? Já bych zkusil ještě širší kalhoty u lýtek, ať jdou boty vidět co nejmíň:-). 

To je ovšem klasika v našich končinách. Koupí se pěkné boty, ale devadesátkové léta to říkaly jasně...Boty nesmí být vidět a běda, kdyby chtěla vykouknout, kdyby jsme si sedli, tak raději všechny kalhoty o 10 cm delší:-). Ale jestli se ti to tak líbí, tak prosím, proti gustu nic...Ale škoda neukazovat hezké boty.

Za mě alespoň takhle, ukážeš hezké boty, nebudeš o sebe kalhotama šoupat a ještě to vypadá mnohem lépe.

post-20800-0-45468400-1495805112_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, nejsou ty boty zbytečně moc vidět? Já bych zkusil ještě širší kalhoty u lýtek, ať jdou boty vidět co nejmíň:-). 

To je ovšem klasika v našich končinách. Koupí se pěkné boty, ale devadesátkové léta to říkaly jasně...Boty nesmí být vidět a běda, kdyby chtěla vykouknout, kdyby jsme si sedli, tak raději všechny kalhoty o 10 cm delší:-). Ale jestli se ti to tak líbí, tak prosím, proti gustu nic...Ale škoda neukazovat hezké boty.

Za mě alespoň takhle, ukážeš hezké boty, nebudeš o sebe kalhotama šoupat a ještě to vypadá mnohem lépe.

vďaka za pripomienku, pokusím sa polepšiť , človek tu vždy naučí niečo nové aj na staré kolená :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokud si nesednes, no.

A co se stane? Myslíš ta strašlivá věc, že by snad byly vidět ponožky??:-) Další přežitek devadesátek...Hlavně NIKDY nesmí být vidět ponožky:-). Je rok 2017, ne 87. Jo, já jsem taky z té doby a bylo mi to tlučeno do hlavy...Od čeho jsou jinak happy socks a podobné ponožky? Aby ses na ně díval doma u TV?:-) 

Každopádně je logické, že když si sedneš, že prostě vykouknou ponožky. Špatně je, když už jsou ponožky, když vykoukne i holá noha, ale pokud jdou vidět jen ponožky, tak je všechno v pořádku:-). Kdo si netroufá na happy socks, dá jednobarevné, žádný problém.

post-20800-0-77120400-1495831298_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...