Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Dneska sem je shodou okolnosti zkousel...muzu rict, ze min pohodlne boty jsem na noze nemel snad nikdy...hledani espadrilek na leto pokracuje (za Toms se mi platit nechce)

 

Me ty v H&M taky neprisli moc pohodlny (ac mi byly vetsi), ten NY asi bude obdobny, ale co cekat od bot z techto obchodu. Tomsky jsem videl v Humanicu za 1300 (nevim jestli je to prumerna nebo dobra cena), ale rozhodne vypadali lepe a pusobili kvalitnejsim dojmem a lepsim materialem (coz je ale asi jasne).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Dneska sem je shodou okolnosti zkousel...muzu rict, ze min pohodlne boty jsem na noze nemel snad nikdy...hledani espadrilek na leto pokracuje (za Toms se mi platit nechce)

asi nechápu. Já dlouho neměl tak pohodlný boty. Jen mají divný číslování. Mám o 2 čísla větší. Je to jak papučka.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je strasidelna sestava. Boty, tkanicky, zpusob zavazni, ponozky, vsechno spatne. Brr.

 

 

mne se to libi covece :)

 

 

100 lidí, 100 chutí. Na těch botách a tkaničkách nevidím nic špatného. Způsob zavázání už mi ale taky moc nesedí a viditelné ponožky do jachtařských bot taky ne. Já ale třeba ani neuznávám košile s krátkým rukávem...

http://www.ties.com/blog/style-tip-boat-shoe-dos-and-donts

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...