Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Ok, zkusím toto. Právě že jsem začal s tím crossfitem a se sneakerskama to nebylo vůbec ono.

Každopádně bych doporučil cokoliv, co ma tenčí a tužší podrážku. Ty adi vypadají fajn, ja crossfituju v Nike free 5.0 a taky to jde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi jak to zachranit? Teda jenom ty prvni jsou na miru delane, drevo chytlo plisenb78bfa3b8ef4a0b3ee5399b927ba9488.jpg

 

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

 

Přejet kartáčem, otřít lihem, vystříkat sprejem do bot, nechat vyschnout na sluníčku a naipregnovat.

 

Kde jsi jen tak ze zvědavosti měl? Vypadají, jako by ležely několik let v podmáčeném sklepě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky Liquide, vypada to ze plisen narusila lak na dreve. Pred dvema tydnama jsem je suche a ciste dal do botniku ktery je odvetravany. No ale ziju v tropech a teprve se ucim. Hodil jsem jeansy pres zidli a pres ne tricko a jeansy za tyden totalka zhnily.

 

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prohrábl jsem botník a našel Riekery s dírama, o kterých jsem netušil, že je mám. Jsou divný, ale větrají. Originální tkaničky jsou jak do Conversek, potřebují vyměnit.

attachicon.gifIMG_2775.JPG

Když vzpomenu co máš v botníku, tak tohle mi na první pohled přijde, že si děláš srandu :-))) Ale funkční budou, to ano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já si občas místo Rolexek vezmu Amfibije ;) Je to sranda, jak je člověk zvyklý na určitou úroveň zpracování, těžko pak nese čínskou lepenici...

 

edit: A taky mám dneska černý pásek a v botníku jen dvoje hnědý a jedny červený RW. Lenost zvítězila, byl jsem línej šplhat do krabice pro černý :bag:

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...