Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Nosím levnější Nike a pak lepší Mmauty a koženeé celoroční Merel. Chtěl jsem něco nezničitelného aby mě to vydrželo :)

nemá někdo zkušenost jak jsou na tom šité boty přímo od ševce-botasky nebo polobotky od Pavlase? ZAcharias je moooc drahý :)

 

Adidas Boost zkušenosti? Doporučul mě je footshop že jsou to snad nejpohodlnější botasky na chození tak přemýšlím i dkyž 4tisíce za botasky, tak se chci poradit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Adidas Boost zkušenosti? Doporučul mě je footshop že jsou to snad nejpohodlnější botasky na chození tak přemýšlím i dkyž 4tisíce za botasky, tak se chci poradit

Nemám toho tolik vyzkoušeno, jako např. mrokraj :), ale za mě rozhodně nejpohodlnější bota co jsem měl kdy na nohou.

(ultraboost)

Upraveno uživatelem Sicik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ultraboost super mrknu na ně asi přímo do obchodu footshop. Oni i přímo ve videu na youtube doporučovali Nike-z hlavy nevím model a Adidas boost.

Já jsme holt kupoval boty na výdržž a životnost a proto jsem volil Mamuty a Merel. Jen u Mamutů a stalo se mě to u každých bot co jsem kdy měl se mě už odřela zadní část kam se vsouvá pata a to jsem většinou používal obuvák.

ALe viděl jsem že šikovný švec to umí opravit a dá tam třeba kůži. tak uvidíme ale asi až po záruce jinak zasahovat do bot v záruce se mě nechce.

 

Sicik-

NA ty utlra boost mrknu, ale asi jsou jen na použití jaro,léto a iděálně sucho bez deště  viď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nosím levnější Nike a pak lepší Mmauty a koženeé celoroční Merel. Chtěl jsem něco nezničitelného aby mě to vydrželo :)

nemá někdo zkušenost jak jsou na tom šité boty přímo od ševce-botasky nebo polobotky od Pavlase? ZAcharias je moooc drahý :)

 

Adidas Boost zkušenosti? Doporučul mě je footshop že jsou to snad nejpohodlnější botasky na chození tak přemýšlím i dkyž 4tisíce za botasky, tak se chci poradit

Stačí se zeptat :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW nedávno jsem navštívil s Drahou polovičkou footshop... co dodat odcházej jsem znechucen, silonový fusekle s našláplým lejnem za bůra, ano pohodlný jsou, ale noha v nich lítá jak š***n v gumáku takže pro mě nepoužitelné. Fillingpieces , zpracování a materiály parádní, ale kdo proboha dělal střih? Dyť to je jak na kuří nohu, a navíc model co se mi líbil má čouhající jazyk z boty do trojuhelníku a ještě polstrovanej WTF?  takže opět odcházím znechucenej a kupuju si mý oblíbený trekovky Terrex od adidasu i za cenu že holt nebudu in s fuseklí s našláplým lejnem ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...