Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Pánové znalý značky Clarks, jak jsou na tom velikostně oproti jiným značkám, co jsem koukal na tabulky, tak mi vychází, že bych měl vzít o 2 čísla větší, čemuž se mi nechce věřit.

Já měl naopak koupit skoro o 2 čísla menší... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové znalý značky Clarks, jak jsou na tom velikostně oproti jiným značkám, co jsem koukal na tabulky, tak mi vychází, že bych měl vzít o 2 čísla větší, čemuž se mi nechce věřit.

Manželke som bral o číslo menšie Chukka oproti jej bežnej veľkosti a boli akurát aj s extra hrubou ponožkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni som extra prijemne prekvapeny. Na obrazku posobia lepsie ako v skutocnosti. Koza nic moc, na prvy pohlad vypada jak guma. Pravdou aleje ze vobec netlacia a hned sa v nich da chodit. Ale vypadaju troska neforemne. Mozno preto sa v nich hned dobre chodi (oproti Loake). Sanders, hm...no uvidim po zopar vychadzkach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sanders update

 

Musim priznať,že po prvej prechádzke je môj pocit oveľa lepší. Jazyk spojený s topankou až po 4tu dierku je nezvyk, ale pri chôdzi nečakane pohodlný. Negatívum to ma pri obuvani (mám vyšší nart), ale dobre v tom sedí noha. Commando sole je pohodlnejšie a pružnejšie ako dainite. No a koža je pevná ale netlačí a krásne vonia:)

 

post-21258-0-10607200-1512739052_thumb.jpg

 

post-21258-0-39854800-1512739115_thumb.jpg

 

post-21258-0-37205200-1512739146_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GEOX

Chodil jsem botách GEOX, jelikož se blížil konec záruční doby, tak jsem je dal do reklamace na popraskanou kůži na špičce.

Byl jsem překvapen, že to vyšlo, dostal jsem kredit na výběr nových bot.

Milé překvapení.

Musím říct, že boty GEOX jsou kvalitní.

post-22405-0-89873400-1512897805_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...