Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

GEOX

Chodil jsem botách GEOX, jelikož se blížil konec záruční doby, tak jsem je dal do reklamace na popraskanou kůži na špičce.

Byl jsem překvapen, že to vyšlo, dostal jsem kredit na výběr nových bot.

Milé překvapení.

Musím říct, že boty GEOX jsou kvalitní.

attachicon.gifDSC_5179.JPG

Jak tak na ně koukám, tak tyhle moc kvalitně nevypadají ale mají dobrý vztah se zákazníky, když ti to uznali. Jinak geox všeobecně dobrý boty.

Jinak podle vložek to vypadá, že jsi sólista moravského baletu:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak na ně koukám, tak tyhle moc kvalitně nevypadají ale mají dobrý vztah se zákazníky, když ti to uznali. Jinak geox všeobecně dobrý boty.

Jinak podle vložek to vypadá, že jsi sólista moravského baletu:-)))

Vztah se zákazníky mají přímo skvělý.

Jinak k těm botám: chodil jsme v nich hodně, většina bot mi vydrží méně, toto byl výkon.

Jakej sólista?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GEOX

Chodil jsem botách GEOX, jelikož se blížil konec záruční doby, tak jsem je dal do reklamace na popraskanou kůži na špičce.

Byl jsem překvapen, že to vyšlo, dostal jsem kredit na výběr nových bot.

Milé překvapení.

Musím říct, že boty GEOX jsou kvalitní.

to si ne musel cekat až se ti boty zacnou rozpadat a cekat na konec záruky. to si mohl jit uz driv reklamovat.

protoze dle stavu si je takhle donicene nosil hodne dlouho. bych se trochu stydel jit toto reklamovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si ne musel cekat až se ti boty zacnou rozpadat a cekat na konec záruky. to si mohl jit uz driv reklamovat.

protoze dle stavu si je takhle donicene nosil hodne dlouho. bych se trochu stydel jit toto reklamovat

 

On tohle myslím není první výstup kolegy na téma reklamace botek  v tomto vlákně  :). Doufám, že v tom obchodě byla alespoň mladá  sympatická elegantní prodavačka, když společně tenhle hnus sepisovali jako reklamaci. Blil bych.  :sick01:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GEOX

Chodil jsem botách GEOX, jelikož se blížil konec záruční doby, tak jsem je dal do reklamace na popraskanou kůži na špičce.

Byl jsem překvapen, že to vyšlo, dostal jsem kredit na výběr nových bot.

Ja byť predavač v tom obchode kde si to reklamoval, tak do tých škrpálí asi hodím tyč.u. Nie, že by som sa hanbil to ísť reklamovať, ale by som sa hanbil v tom chodiť medzi ľudí. To je fakt hnus velebnosti. 

Upraveno uživatelem milan79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Blil bych.  :sick01:  

já sem si to otevřel u oběda neměl sem k tomu daleko .... nejsem žádnej cimprlich a vobčas mi to taky ujede, ale tohle je horší než zapomenutý psí hovínko v kapse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si ne musel cekat až se ti boty zacnou rozpadat a cekat na konec záruky. to si mohl jit uz driv reklamovat.

protoze dle stavu si je takhle donicene nosil hodne dlouho. bych se trochu stydel jit toto reklamovat

No hlavně jenom ta kůže (nebo co to je na špičce) se potrhala.

Mělo to vydržet dva roky - úplně nevydrželo, tak co....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On tohle myslím není první výstup kolegy na téma reklamace botek  v tomto vlákně  :). Doufám, že v tom obchodě byla alespoň mladá  sympatická elegantní prodavačka, když společně tenhle hnus sepisovali jako reklamaci. Blil bych.  :sick01:  

A to eště nebyla první reklamace v tomto období.

Týden před tim jsem objevil díru v mých zimních botách, tak hned do reklamace a reklamace byla vyřízena na místě, vybral jsem si nové boty. Ty boty byly rok staré, to by se opravdu stát nemělo. Jednalo se o značku LOOK a obchod Humanic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavně jenom ta kůže (nebo co to je na špičce) se potrhala.

Mělo to vydržet dva roky - úplně nevydrželo, tak co....

nijak nerozporuji tvé právo na zakonou reklamaci, na kteoru máš zajisté právo. Nicméně dle stavu bot si čekal na poslední chvíli kdy to pujdeš reklamovat, o tom svěčí i vložka do bot, kde máš prodřené díry na palcích což se určitě také nestaho hned, ale postupně a ty si v tom chodil vesele dál. Chci ti naznačit to, že kdyby si šel reklamovat ihned kdy se vada projevila neřeknu ani popel, ale dle fotek vše naznačuje tomu, že jsi tak neudělal. 

Drobná rada na závěr, pořiď si vícero bot a střídej je, vydrží déle a v lepším stavu, takhle doničené nemám žádné boty, ať již kožené Loake( nejstarší mám asi 4 nebo 5 let?) tak ani tenisky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nijak nerozporuji tvé právo na zakonou reklamaci, na kteoru máš zajisté právo. Nicméně dle stavu bot si čekal na poslední chvíli kdy to pujdeš reklamovat, o tom svěčí i vložka do bot, kde máš prodřené díry na palcích což se určitě také nestaho hned, ale postupně a ty si v tom chodil vesele dál. Chci ti naznačit to, že kdyby si šel reklamovat ihned kdy se vada projevila neřeknu ani popel, ale dle fotek vše naznačuje tomu, že jsi tak neudělal. 

Drobná rada na závěr, pořiď si vícero bot a střídej je, vydrží déle a v lepším stavu, takhle doničené nemám žádné boty, ať již kožené Loake( nejstarší mám asi 4 nebo 5 let?) tak ani tenisky. 

Máš pravdu v tom, že jsem v botech chodil dál a čekal až na poslední chvíly - přechod na zimní obutí.

Bot mám na jaro/léto/podzim více, doslova dvoje a snažím se je střídat. Co se týče té vložky, pořídil jsem si do nich druhou vložku, ale reklamaci jsem prováděl s tou původní (nevyhodil jsem ji). Sám jsem byl překvapen, že byla reklamace uznána, protože si myslím, že to je taková kosmetická vada a u bot ke konci záruky.

 

Tvoje poznámka o tvých botách je trošku mimo, sám bych si přál drahé boty konkrétně Loake (chodím se na ně koukat do prodejny), to jsou boty cenově, materiálově a asi i kvalitativně poněkud jinde. Ale myslím si, že při aktivním chození jejich kožené podrážky nevydrží mnoho a je je třeba rekonstruovat za cenu těch mých GEOXů.

A co se týče tenisek, ty mám také a co se týče výdrže nemohu si stěžovat, tenisky obvykle vydrží mnohem déle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...