Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Chodiť na barefoot (úplne na boso) som skúšal tiež, mám za sebou aj niekoľko behov. Je te príjemna zmena v rámci tréningu, ale aby som tak chodiť stále tak to nie je pre mňa. Mal som a aj mám, ale už iba jedny barefoot boty (ostatné som predal). Každopádne žiadne sklo, žiadne vajgle a ani spomínané veľké H som na nohách nemal (každý normálny človek sa pozerá kam šlape) ani pri behu a ani pri obyčajnej chôdzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krakra se tu kvůli vám utrolí k smrti, volové :D

 

 

Když já viděl ty hnusný vložky, tak jsem se osypal. Já jsem trochu cimprlich na nohy a boty. Pravidelná výměna bot, vložek, napínáky, desinfekce, atd....   Přesto jsem si jednou ze sauny dotáhnul mykózu na pravý hnátě. Nosím v sauně crocsy, aby nohy byly chráněný, ale přesto. A pamatuji si slova tý kožařky, když jsem tam po vyléčení byl na kontrole a na noze už nic nebylo. Já ji řikám:"Paní doktorko, a můžu už do té sauny, abych tam neudělal nějaký trable?" A ona se na mě vlídně podívala a odvětila:"Milý pane, vždyť tam nic nemáte,  kdybyste viděl, v jakém stavu lidi lezou do bazénu a saun."  Takže asi tak. Pro mě ta fotka byla  strašnej hnus.

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, čím zalepit gumovou obsázku u Old Skoolů? Vteřiňákem nebo chemoprén? Mám tu jedny, který už mám celkem dlouho, ale ještě jsou celkem dobrý když se umejou. Dík.

 

Nedávno jsem Pattex Chemoprén na obuv vyzkoušel hned na dvou stejných botkách (ukopnutá spodní část z třívrstvé lepené podrážky). Musím přiznat, že výsledek mě příjemně překvapil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když já viděl ty hnusný vložky, tak jsem se osypal. Já jsem trochu cimprlich na nohy a boty. Pravidelná výměna bot, vložek, napínáky, desinfekce, atd....   Přesto jsem si jednou ze sauny dotáhnul mykózu na pravý hnátě. Nosím v sauně crocsy, aby nohy byly chráněný, ale přesto. A pamatuji si slova tý kožařky, když jsem tam po vyléčení byl na kontrole a na noze už nic nebylo. Já ji řikám:"Paní doktorko, a můžu už do té sauny, abych tam neudělal nějaký trable?" A ona se na mě vlídně podívala a odvětila:"Milý pane, vždyť tam nic nemáte,  kdybyste viděl, v jakém stavu lidi lezou do bazénu a saun."  Takže asi tak. Pro mě ta fotka byla  strašnej hnus.

No vidíš, já nikdy žádnou mykózu nikdy neměl.

Tipuju tě na člověka, co chodí každej tejden na manikůru a pedikůru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naboso v Praze chodí jen pacienti, co utečou z Bohnic.

Samozrejme, že do centra som na boso nešiel, to by som psychicky nedal. Kto je už len zvedavý na naše palčáky, že? Ale sú takí, pre ktorích je to životný štýl niečo napr. ako vegánstvo atď.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegové, nemáte prosím tip na nějaké štýlo zateplené boty na zimu? Ideálně ne moc velkej outdoor.  Na celodenní zimní šichtě v exteriérech je mi v Red Wingách kosa. Kuju

Mě by také zajímalo kde koupit kvalitní zimní boty, aby nevypadaly moc outdoorově.

Tipuji že dolní hranice bude tak 2 500  - 3 000 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...