Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

Ty jacksny vohrnuty 

to je něco strašnýho .... tomu nepomůžou boty ani za dvacetník a pomáda na lebce

 

 

*je to vlastně takovej paradox .... koupit si boty za bůra a neumět si koupit správně dlouhý kalhoty .... vohrnutý kalhoty sem nosil, když byly normovaný kalhoty  a krejčí byl drahej ..... 1950 ? ... asi tak nějak

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem ševce a ten už umřel, ševců málo a daleko. Tak jsem nazul něco z Bati a zjistil, že to s Baťou nemá na rozdíl od čínské provincie Kuej-Čou společného nic. Nakonec jsem zakotvil u Steinkoglera a beru od něj všechno co potřebuji na důchodcovskou potulku po ose Luzný - Roklany - Gr. Arber, měsíční nákupy v supermárketu a gerontologické kontroly ve špitále. Boty jsou dosmrtný, stačí mazat krémem a vyměnit u Steina podrážky jednou za deset let. No a od starý, ehm své ctěné ženy, dostal jsem kotníčkový Vasky. Tuhle jsem seděl v osněženém mechu a prohlížel si je jak jsou pěkný. No oni nebudou, do jara je okopu o pařezy a mám upřímných pochyb, že by měly neomezený život jako Steinkogler. Ale třeba se pletu. Za tu cenu jsou dobrý.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvic boostu ze vsech modelu a za polovinu ve Footlockeru,tj 2600Kc?Yes8c965958c39cebafa36f07767a72b84a.jpg

 

Fuck. Footlocker nás nenapadl. Drahá polovička je (přesně ty samé) teď koupila ve Footshoopu asi o litr dražší... 

Mají tam i Iniki?

 

Edit: doplněna otázka.

Upraveno uživatelem Irma Bunt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...