Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Ještě jsem takto namixovaně nebyl venku, ale i to se asi stane:) 2x Barker Axel.

 

attachicon.gifIMG_2151.JPG

 

takhle přijel na sraz Na Palmovku k Jagušce Olda z Kladna, na levé noze bílá bota, na pravé noze černá bota, na pravé ruce bílá seika, na levé ruce černá seika, sedl si vedle mne se slovy: "To čumíš na můj styl"  A já čuměl jako puk, to už je let

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, že bych si koupil ještě Omegy s bílým ciferníkem? :) Ale to bych byl označen za kopírovače stylu a to nechci:)

 

to už si asi nikdo krom mojí osoby nepamatuje, jenže ty bys potřeboval podle fotky jedny omegy s hodně tmavě pokaděným ciferníkem a druhý s cifrem pokaděným světleji, a to nevím, jestli to v rámci individualizace Omega umí, anebo si koupit křusky v hodinkovociferníkově obvyklejší barvě  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, stejná zkušenost. Z RW mi nohy nesmrdej nikdy, řekly bych až naopak, voní kůži bot a to je mám přes 2 roky a nosím je často. Teď mám asi 2 měsíce adidas NMD R1 a z nich nohy teda nevonej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že vašemu nosu vlastní nohy nesmrdí ještě neznamená, že nesmrdí nosům ostatních

Upraveno uživatelem tolja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+1

 

Prostě jen kůže a žádnej vikslajvant, ani podšívka mezi svrchním materiálem a nohou. Žádnej smrad.

jen pro informaci RW mají v přední části boty podšívku (některé modely hadr něketré kůži) a samože plastovou tužinku ve špičče ,která drží vlastní tvar špičky ... a samože pak v patě je opatek , co zase drží patu proti pohybu do stran 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen pro informaci RW mají v přední části boty podšívku (některé modely hadr něketré kůži) a samože plastovou tužinku ve špičče ,která drží vlastní tvar špičky ... a samože pak v patě je opatek , co zase drží patu proti pohybu do stran 

Ach so, takhle já tomu zase nerozumím, ale v porovnání s většinou bot, co jsem kdy měl, je tam umělých materiálů výrazně méně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...