Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Mam jedny doma...sou to takove "kanady" na leto...radsi nosim konversky, vrsek stejny, spodek neni tak humpolacky...asi nemusim dodavat ze v Palad. moc nechodim...za mne nedoporucuji

 

Dík za reakci, zeptám se, jestli bys nedoporučoval i s tím, že bych to rád tak 40 % do města a 60 % na výlety lehkým lesíčkem (máme dvě děcka, 4 a 2 roky, takže na žádné ferraty nebo brození blátem se nechystám), kde se mi prostě nechce klouzat v teniskách a všechy ty různé Merreloidy a podobné mi připadají trochu overkill, alias moc. Kromě toho se mi nepodařilo najít plátěné vyšší boty těchhle outdoorových výrobců, které by vypadaly nějak příčetně - rozuměj, jednoduše.

Takže asi zpátky k dotazu, nechodíš v nich, páč máš problém s komfortem/kvalitou/funkčností, nebo je to otázka estetiky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, ze sem v nich zvladl i Lysou horu bez puchyru takze komfort tam asi nejaky je ale na celodenni vylet to fakt neni. Diky te tluste gume jsou relativne pohodlne na doslap.Svrsek je hadra ala converse. Vzhledove jsou to takove bagancata...v podstate maji puvod ve francouzke armade tusim. Velikosti by mely byt stejne jako converse. Ja sem napr palladium 43, converse 43, adidas 44, nike 44, bata 43

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za reakci, zeptám se, jestli bys nedoporučoval i s tím, že bych to rád tak 40 % do města a 60 % na výlety lehkým lesíčkem (máme dvě děcka, 4 a 2 roky, takže na žádné ferraty nebo brození blátem se nechystám), kde se mi prostě nechce klouzat v teniskách a všechy ty různé Merreloidy a podobné mi připadají trochu overkill, alias moc. Kromě toho se mi nepodařilo najít plátěné vyšší boty těchhle outdoorových výrobců, které by vypadaly nějak příčetně - rozuměj, jednoduše.

Takže asi zpátky k dotazu, nechodíš v nich, páč máš problém s komfortem/kvalitou/funkčností, nebo je to otázka estetiky?

Mám již druhé. Na ty aktivity co popisuješ dostačující. Matroš je le hrubší než Converse. Vcelku lehké a pohodlné. Dělaj je i v kožený verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u těch tenisek s bílou podrážkou....čím to čistíte? Samozřejmě nemyslím zespodu, ale ze strany.... :-)

V některých případech je po pár nošení nevyčistitelné.... :guiltysmiley:

Ta firma co dělá boty a má ve znaku hvězdu prodává velice funkční impregnaci. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u těch tenisek s bílou podrážkou....čím to čistíte? Samozřejmě nemyslím zespodu, ale ze strany.... :-)

V některých případech je po pár nošení nevyčistitelné.... :guiltysmiley:

 

Mrkni na Crep protect, mají jak impregnace, tak i přímo čističe a funguje to. Např o impregnacích jsem tu i psal, když jsem je zkoušel tak, jak to uvádějí v jejich reklamách, protože jsem jim prostě nevěřil a světe div se, nekecali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na Crep protect, mají jak impregnace, tak i přímo čističe a funguje to. Např o impregnacích jsem tu i psal, když jsem je zkoušel tak, jak to uvádějí v jejich reklamách, protože jsem jim prostě nevěřil a světe div se, nekecali :)

A konkretne? Mysleno cemu si neveril a co te teda prekvapilo.? Upraveno uživatelem JoyStick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na Crep protect, mají jak impregnace, tak i přímo čističe a funguje to. Např o impregnacích jsem tu i psal, když jsem je zkoušel tak, jak to uvádějí v jejich reklamách, protože jsem jim prostě nevěřil a světe div se, nekecali :)

Aha, díky, mrknu na to....

Koukala jsem, že i Ecco má nějaký kartáček s pěnou na to, ale zkusila jsem se poradit než něco koupím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A konkretne? Mysleno cemu si neveril a co te teda prekvapilo.?

 

Konkretně šlo o ten nano sprej na boty, se kterým dělají různé reklamní spoty, jakože boty nastříkají a pak jsou odolné vůči všemu možnému, respektive při zahnojení je stačí opláchnout a je vyřešeno. V případě třeba takových yeeze a podobných hadrových tenisek mi to přišlo fakt až nereálné, takže jsem chvilku sbíral odvahu a pak to taky testnul. Nakydal jsem na boty kečup, colu atd., prostě to co oni a půlka z toho rovnou sjela a to co zbylo, tak stačilo fakt jen opláchnout a vyřešeno, takže naprostá bomba. Boty se po nastříkání i lépe čistí, většinou jen stačí navlhčený ubrousek na boky podrážek a je hotovo. Boty přestříkávám sprejem jednou měsíčně a funguje to skvěle.

 

Aha, díky, mrknu na to....

Koukala jsem, že i Ecco má nějaký kartáček s pěnou na to, ale zkusila jsem se poradit než něco koupím :-)

 

Tak ono to bude všechno podobné, já měl jednu i nějaký čistič od Adidas, když zrovna nebyl Crep a fungovalo to taky. Crep jsem nadhodil, protože se od nich dá koupit komplet prostředků a má člověk vystaráno a mám to odzkoušené víc, než dost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konkretně šlo o ten nano sprej na boty, se kterým dělají různé reklamní spoty, jakože boty nastříkají a pak jsou odolné vůči všemu možnému, respektive při zahnojení je stačí opláchnout a je vyřešeno. V případě třeba takových yeeze a podobných hadrových tenisek mi to přišlo fakt až nereálné, takže jsem chvilku sbíral odvahu a pak to taky testnul. Nakydal jsem na boty kečup, colu atd., prostě to co oni a půlka z toho rovnou sjela a to co zbylo, tak stačilo fakt jen opláchnout a vyřešeno, takže naprostá bomba. Boty se po nastříkání i lépe čistí, většinou jen stačí navlhčený ubrousek na boky podrážek a je hotovo. Boty přestříkávám sprejem jednou měsíčně a funguje to skvěle.

 

 

Tak ono to bude všechno podobné, já měl jednu i nějaký čistič od Adidas, když zrovna nebyl Crep a fungovalo to taky. Crep jsem nadhodil, protože se od nich dá koupit komplet prostředků a má člověk vystaráno a mám to odzkoušené víc, než dost :)

Aha, jsne. Touhle skepsi jsem si pred par lety prosel taky. Kdyz to prvne uvedlo RustOleum, taky jsem tomu neveril, ale je to nanotech a funguje to hodne spolehlive. Mam tim treba nastrikanou strechu u kabra a nedrzi se na tom nic.

Akorat teda tehda to bylo drahy jako dve kurvy, dneska to furt neni levny, ale slezlo to hodne. A konecne se to da rozumne koupit i v evrope.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za rady......zkusím nějaký čistič k tomu určený tedy :-) Tekutý písek, pasty, kartáčky,.....jsou v některých případech bezmocní. Impregnace používám, ale na ušpinění tý gumy to asi moc velký vliv nemá. Díky a pěkný víkend :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...