Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Moje oblíbená firma.

nejlepší ....né každýmu to sedne vzhledově, ale boty od nich jsou tak pohodlný, že bych je nosil i kdyby na nich bylo nahoře nalepený hovno

 

Kde si to kupil modre sa mi pozdavaju

https://www.keenfootwear.cz/uneek-o2-m .... ale možná se to dá někde koupit levněji ..... hledej ....... dnes je tam ještě zmiňovaná sleva 25% při zadání kódu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď něco úplně jiného.

Zaujalo mě, jak se tady někdy dřív řešily Loaky, tak jsem si jedny pořídil. Jetý z eBay :-D Pravá vrže, naštěstí jenom lehce a pomalu to ustává, jinak jsou fajn. Ve srovnání s jinými levnými botami jsou tyhle ze znatelně silnější, festovnější kůže. A nechal jsem je podrazit gumou, protože nedá se svítit, mám boty na chození v suchu i dešti.

Zatím jsem velice spokojen, a vzhledem k tomu, jak dlouho mi trvalo je pořídit potom, co jsem o nich četl tady, počítám, že bílý kecky obuju na podzim 2020.

 

post-14111-0-19256900-1555237060_thumb.jpg

 

post-14111-0-39602400-1555237094_thumb.jpg

 

post-14111-0-19483000-1555237120_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky bohu, že je ta doba pryč. Představa, že dnešní nekvalitní boty mají elektronické generátory vrzání mi není moc příjemná:)

 

Na straně druhé, necítím se dobře ani teď, když mi levé boty vržou, protože asi divně v nich našlapuju (ruplá achilovka).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle Loake Chelsea jsem si kpupil jako prvni a posledni Loake. Pripadali mi jak holinky s papirovou podrazkou. Nic proti tvym - kazdy to mame jinak. Nedejchaly a nebyly ani pohodlny. Takze sly po mesici na Bazos a tim skoncil muj pribeh s Loake.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v úterý večer jsem objednal dvoje křusky na letní šmajdání s lehkou slevou skrzeva zákaznickou kartu přes eshop....... ve středu přišlo potvrzení objednávky ...... ve čtvrtek byla zásilka odeslána, ale v pátek naštěstí nepřišla ....... v pátek koukám na stránky kde jsem objednával, že bych objednal ještě něco klukovi ...... TVL a vona tam byla sleva 25% na všechno nezlevněný zboží od pátku do neděle....... úplně jsem zezelenal a poslal mámu do nejbližšího kamenného šopu ať mi to koupí, protože vokurka sem, ale zas né tak velká

 

tímto děkuji české poště za rychlost doručení ....křusky už jsou doma

Ty první maj integrovanej takovej ten provázek na přežití, jak byly ty náramky. Jakože kdyby se ti někdo kvůli nim smál, tak se můžeš hned voběsit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty první maj integrovanej takovej ten provázek na přežití, jak byly ty náramky. Jakože kdyby se ti někdo kvůli nim smál, tak se můžeš hned voběsit.

Nebo se na tom dá vytáhnout autobus ze škarpy.

Jinak sem, chlapy, nedávejte ty slevy, už mám jedny sandály a teď jsem zase musel objednat další, kdo to má kuwa nosit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty první maj integrovanej takovej ten provázek na přežití, jak byly ty náramky. Jakože kdyby se ti někdo kvůli nim smál, tak se můžeš hned voběsit.

myslis jako ze sou hnusny ? ........ mama to taky rikala ..... tak to sem v prdeli ...... zkazenej den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si teď za nějakých 18 stovek koupil tohle a jsou fajn. Dnes jsem akorát nemohl najít žádné ponožky a mám dojem, že se k nim happy socks úplně nehodí  :lol2: Ale já to zase nikdy moc neřešil. K vrzajícím loak, začaly mi to teď dělat skoro úplně nové mokasíny, je to nějak řešitelné ??

 

post-22755-0-26878900-1555323761_thumb.png

post-22755-0-72568200-1555323771_thumb.png

post-22755-0-34883300-1555323788_thumb.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to je můj vnitřní ninja či co, ale úplně nesnáším když mi boty při chůzi vydávají nějaký zvuk

- skřípání, vrzaní a obzvláště vysazený jsem na klapání podpadků...když kolem prochází člověk s klapotem, podvědomě předpokládám ženskou na podpadcích. Míval sem jedny takové klapajicí polobotky a musely z domu, úplně mě tím sr@ly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...