Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Tak jsem ten přístup Le Premier doposud bral nějak s klidem, ale aktuálně už jsem celkem solidně dožranej. Nejen, že to neřeší, ale už nikdo ani neodopovídá, a to nejen ze základního "info" mailu, ale ani Lohniskej. No skvělý.

 

Tak jsem jim ještě naposledy napsal, jestli to hodlají nějak řešit, tak uvidím.

 

Každopádně ač jsem tam doposud občas něco kupoval - chinos (mimochodem nic moc kvalita, vydrží v použitelným stavu poměrně krátkou dobu) a nějaký ty boty, tak do budoucna se jim vyhnu obloukem.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jeste odpo obrat. Ozval se mi J.L. s tim, ze se omlouva, ze byl v zahranici atd. a ze to resi. Dale konstatoval, ze dotycna pani, ktera to vyrizovala doposud je k...a a ze se s ni uz rozloucil. Pak jsme si jeste volali a nejak sibto vsechno vysvetlili, takze to treba nakonec dopadne. Nu coz, kotnikovy semisky se i na jare hodi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych k těm botkám co jsem dával foto (stejný postnul Moty) i pásek, ale vůbec nemůžu žádnej takovej dohledat, nevím co je to za barvu, netušíte?

Na krabici je uvedeno provedení "Leon Teja" ale to mi moc nepomohlo...

Zkus napsat členovi ?zrno?, udělal mi vždycky co jsem potřeboval. Nebo brasnarstvi Tlustý. Mám od nich opasky a taky spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ZRNO: tak reakce na dopis do fabriky v UK byla taková nijaká, problém nepřiznali a odkázali mne ne Le Premier v Praze, kdy mi ochotný mladý muž boty bez potíží vzal zpět a dokonce i peníze vrátili na účet. K napínákům - používám Schlesinger Kaiser (cca 750Kč), kvalita z Hamburku (nebo z Číny?), ale krásně voní a jsou docela kvalitní. Jo a za Otu se také přimlouvám. Co kus, to kvalita. Domluva vždy skvělá. 

post-2463-0-56006500-1582356408_thumb.jpg

Upraveno uživatelem alois
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...