Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Přesně tak. Nejen hodinky, ale další "nezbytnosti". Ve Varšavě jsem nedávno koupil LOAKE Python a pak minulý týden dvoje BERWICKy ve FA. Ale nohy stále jen dvě......tak jsem jel do Ostravy v podstatě na otočku ve čtvrtek ráno a vzal jsem si s sebou do auta ČTVERY boty. PACIENT! Přezouval jsem se skoro na každé pumpě, abych si udělal radost. To už je na docenta Chocholouška. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se nás sejde víc, klidně to opět zorganizuji, taky bych ještě dva páry upotřebil :D

Odkud a jaky napinaky by se braly kdyztak prosim Te? 2 az 3 pary bych taky uzivil. Mate nekdo osobni zkusenost s tema napinakama z odkazu, co se tu posilaly? Tam to cenove vychazi dost slusne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkud a jaky napinaky by se braly kdyztak prosim Te? 2 az 3 pary bych taky uzivil. Mate nekdo osobni zkusenost s tema napinakama z odkazu, co se tu posilaly? Tam to cenove vychazi dost slusne...

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/118665-nap%C3%ADn%C3%A1ky-bexley/?fromsearch=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak mi docházejí napínáky, neplánuje se opět nějaká hromadná objednávka?

 

 

Přidal bych se. Myslím na to už delší dobu.

 

Mimochodem, po jaký době obrušujete ten cedr, aby víc voněl? Jestli se to teda dělá... :D

 

 

+1

Rad se zas pripojim.

 

 

A k těm napínákům - jedny si vezmu na zkoušku prosím. Velikost 42. 

 

 

To bys byl zlatej, já minimálně 2 páry vezmu, spis možná víc :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Odkud a jaky napinaky by se braly kdyztak prosim Te? 2 az 3 pary bych taky uzivil. Mate nekdo osobni zkusenost s tema napinakama z odkazu, co se tu posilaly? Tam to cenove vychazi dost slusne...

 

 

Kluci, založil jsem na to separátní vlákno, ať tady neplevelíme. Požadavky a diskuzi k hromadné objednávce prosím směřovat tam, díky.

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/136434-sn-bexley-nap%C3%ADn%C3%A1ky/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...