Jump to content

Co nosíte (tentokrát na nohou)

Recommended Posts

Myslis neco jako ty mr.ecky cos postoval par stran zpet ?
Sneakers mam rad a nosim je rad a sem patrej

Ano, máš ho většího a tím je to vyřešené

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Replies 12.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Christian Audigier

http://www.blazek.eu/katalog/obuv

Já si na todle koupil šicí stroj. Už sem si zúžil dvoje kalhoty a myslím dvě košile. Všechno jsem to pak vložil do toho kontejneru na charitu.

před 17 minutami, Delawer napsal:

Dneska mám fakt velkou radost. Po x letech se mi podařilo sehnat tenisky, které jsem měl před 13 lety a už se ani běžně sehnat nedají. Adidas Beckenbauer 🙂 .

Gratuluju, kdes je sehnal? StockX, eBay,..?

Před hodinou, Muffik napsal:

Gratuluju, kdes je sehnal? StockX, eBay,..?

Díky. Sehnal jsem je přes dreamstock. Dobrá komunikace a dorazily během týdne. Ani jsem už nečekal, že je seženu. Ty staré mám ještě jako pracovní a na loď. Chtěl jsem vzít rovnou dvoje, ale bylo mi vysvětleno, že to není moc normální, brat rovnou další do zásoby 😅

před 4 hodinami, Murphy97 napsal:

Diky za tip, trochu me to vraci do mladi, i kdyz tennkrat to byly kopacky “bekenbauerky”....

461668B7-2FFB-4CA5-A36B-7EB7BCB8FE66.jpeg

Nemas za co 🙂 . Jsou proste perfektni. Ja je nosil dlouha leta a pak dlouho shanel. Ted si na ne zvykam v Madarsku na dovce. 🙂 Jsou sice stejne velikosti, jako ty puvodni, ale tyhle jsou lehce vetsi. 

Edited by Delawer
  • 4 weeks later...

Dotaz:

Tady u LePremier: image.thumb.png.51c59b4a2e990f051c71da5ee60d2662.png

píšou, že botu nemají v prodejně Černá Růže, ale že jí mají v oficiálním Loake shopu.

Prosím nevíte, kde ten oficiální Loake shop je?

Dříve byl v Pánské pasáži, potom se přestěhoval do Černé růže, ale tam je prodejna bot LePremiér.

Podle stránek Le Premiér je tady eště ten Oficiálni Loake Shop, ale nevím kde je.

Děkuji za odpovědi.

Dotaz:
Tady u LePremier: image.thumb.png.51c59b4a2e990f051c71da5ee60d2662.png
píšou, že botu nemají v prodejně Černá Růže, ale že jí mají v oficiálním Loake shopu.
Prosím nevíte, kde ten oficiální Loake shop je?
Dříve byl v Pánské pasáži, potom se přestěhoval do Černé růže, ale tam je prodejna bot LePremiér.
Podle stránek Le Premiér je tady eště ten Oficiálni Loake Shop, ale nevím kde je.
Děkuji za odpovědi.

To bude ta prodejna naproti Lepremier v Černý Růži, ne? Nedávno to rozdělili a boty prodávaj zvlášť.
před 2 minutami, ragu napsal:

To bude ta prodejna naproti Lepremier v Černý Růži, ne? Nedávno to rozdělili a boty prodávaj zvlášť.

Ta je tam uvedená taky. Takže v Černé Růži jsou predejny dvě naproti sobě. To dává smysl.

I u toho LePremiera mají boty....

• 2 weeks later...