Jump to content

Co nosíte (tentokrát na nohou)

Recommended Posts

• Replies 12.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Christian Audigier

http://www.blazek.eu/katalog/obuv

Já si na todle koupil šicí stroj. Už sem si zúžil dvoje kalhoty a myslím dvě košile. Všechno jsem to pak vložil do toho kontejneru na charitu.

stélky budou taky vymazlené, ale doma mam Filling Pieces, které jsou taky diskutabilní a jediný kdo mi je kdy pochválil, tak byl jeden důchodce na nádraží, že prej, kde jsem je sehnal, že už dlouho hledá takové tenisky. 

Screen-Shot-2015-04-02-at-3.48.12-PM.png

Edited by moco
V 30. 8. 2020 v 9:45, krakra napsal:

Ta je tam uvedená taky. Takže v Černé Růži jsou predejny dvě naproti sobě. To dává smysl.

I u toho LePremiera mají boty....

Loak se nechají slušně koupit i v POP u Horoměřic. Problémem je, že většinou je od jedné velikosti k dispozici jen jeden pár. Ale cena je jinde, než v centru :-D

A bohužel skončil Laser 😞 Ve výprodeji jsem dal dvojku za Berwick velikost 45 pro mladýho. Pro mne už jen Fleurs a Melvin, ostatní velké či malé 😞

• 3 weeks later...

Kulovy se v tom vyznam, tak se zeptam zdejsich mistru. Daj se sehnat alespon trochu slusne zpracovany kozeny boty do 2tkc? 

Tohle predvedl Bata s nejakou sezonni cenou za litr, puvodni cena kolem 2,5tkc. Ale barva ani trochu neodpovida tomu co je na webu a od kazdyho paru jedna bota totalne odrena, tak to slo zase z baraku pryc. 

5B5B7434-D05E-4A0C-A842-20B7411BBD07.jpeg

před 40 minutami, Pepino777 napsal:

Kulovy se v tom vyznam, tak se zeptam zdejsich mistru. Daj se sehnat alespon trochu slusne zpracovany kozeny boty do 2tkc? 

Tohle predvedl Bata s nejakou sezonni cenou za litr, puvodni cena kolem 2,5tkc. Ale barva ani trochu neodpovida tomu co je na webu a od kazdyho paru jedna bota totalne odrena, tak to slo zase z baraku pryc. 

5B5B7434-D05E-4A0C-A842-20B7411BBD07.jpeg

řeknu to jednoduše , nedaj , ale pokud dvě kila přitlačíš seženeš super boty s nej poměrem cena / výkon tady:

http://www.garmischsro.cz/treking/520_maronne-detail.html

520%20marrone%20%20483.jpg

Edited by zrno

Ty 520 Marrone - La Reginetta mám, chtěl jsem mít boty s přišitou podrážkou i za cenu komfortu a hmotnosti jako kandy AČR vz 60.😁

Edited by horal

Já sháním něco podobnýho a je to fakt problém. Měl jsem třeba kotníkový Riekery, snad za 2,5k, v záruce reklamace, páč se začla cca po roce odlepovat podrážka, i když se tvářila, že je prošívaná (nebyla, to byl jen asi nějakej módní detail). Kožený sice jsou a svršek je v pohodě, ale tragická lepená podrážka a teklo do nich při prvním dešti nebo náznaku sněhu. Cca po dalším roce repete, tak sem je nechal zase spravit. Bída s nouzí, nicméně do “klasických” obchodů už boty kupovat nechodím. Ale náhradu nemám, páč Barker Glencoe stojí pořád 9 litrů a uličníci je nechcou zlevnit