Jump to content

Co nosíte (tentokrát na nohou)

Recommended Posts

• Replies 12.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Christian Audigier

http://www.blazek.eu/katalog/obuv

Já si na todle koupil šicí stroj. Už sem si zúžil dvoje kalhoty a myslím dvě košile. Všechno jsem to pak vložil do toho kontejneru na charitu.

V 22. 12. 2020 v 0:46, Lou napsal:

Dnesni ulovek z Humanicu. Maji slevy 40 % na vsechno, takze tyhle brogues vyšly na 1500. Potěšilo

B142AA9C-226A-43DF-A490-1AF276473E6C.jpeg

Hm - fakt pěkný.

I já tam koupil před vánocema pěkný boty za super cenu, ale to snad eště nebyly slevy 40%, ale nižší.

Člověk by řekl, že naopak ceny budou vyšší nebo normální aby nahradili ten výpadek.

před 22 hodinami, Zeeberdee napsal:

darek k Vanocum, nosit nebo radsi schovat?

IMG-20210101-WA0006.jpg

nevim proc vybrali zrovna tuhle botu - bejt to treba klasicky Stan Smith, jdu do nich hned, ale to podrazka je hodne zvlastni. Nevim jestli to byla volba Adidasu nebo Footshopu.

Edited by steel
před 15 hodinami, Zeeberdee napsal:

Sacek moc neresim, ale jo, libi, mel by se vyprat, aby nepoustel barvu. kecky jinak super, je tam dost dobrejch detailu.

On se šil u náš ve firmě takže kecky jsou mi jedno ale sáček ne :D a  vypral bych si spíš v ruce ta latka pouští jako prase ale tu si dodal Footshop 

Edited by HD_Bagger

kolegové, kde nechat vyměnit podrážku (gumovou) a nechat provést celkovou generálku na rámové barkery? Přijde mi zbytečný posílat do UK jak radí oni...dík!

Ja svoje kupoval na Chodove a tam mi primo rikali, ze kdybych potreboval podrazku vymenit nebo udelat jakekoliv upravy, tak se stavit primo tam a oni to zaridi. Jestli to budou posilat do UK nebo ne je mi asi fuk, kdyz si to vezmou na starosti.

před 13 hodinami, Brolo napsal:

kolegové, kde nechat vyměnit podrážku (gumovou) a nechat provést celkovou generálku na rámové barkery? Přijde mi zbytečný posílat do UK jak radí oni...dík!

Nech to udělat přímo u barkera , v cz ti to nikdo za ty peníze neudělá , nebo udělá ale bude to tragedie , už mi pár takových oprav prošlo rukama a dycky tragedie . 

před 13 hodinami, Brolo napsal:

Když už takové drahé značkové boty, dalo by se říci "boty s příběhem", tak bych nevymýšlel žádný nesmysly, a držel bych se značkové péče.....

(názor)

asi máte pravdu, já se ptal hlavně proto, že v centru zavřeli barker hlavní prodejnu, tak jsem nevěděl kam jít. Už jsem napsal na T.M. Lewin, jestli to umí zařídit, tak uvidíme :)

• 3 weeks later...
V 12. 1. 2021 v 12:05, Harwey napsal:

Prisla zima na 2 dni, tak sa treba zasobit.

IMG_20210112_100709.jpg

Jaký jsou? Kvalita, pohodlí? Taky nad nimi přemýšlím, jen bez toho kožichu. Díky

před 8 hodinami, Fordik napsal:

Jaký jsou? Kvalita, pohodlí? Taky nad nimi přemýšlím, jen bez toho kožichu. Díky

Mal som ich obute raz. Su teple. Su lahke, kvalita ujde, dobre sadli aj bez skusania.

• 1 month later...