Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

I ja sa Zachariáša zastanem. Poznám síce iba ševca Mravenca, a mám od neho super boty ktoré stáli menej ako ceny tých modelov, ktoré tu od Zachariáša spomínate (ale zas je to iný typ boty) - a myslím že je cena adekvátna. A sám Mravenec ma za Zachariášom posielal, keďže mal plný kalendár - no nakoniec si našiel miesto---za čo som mu vďačný stále viac a viac. Tá vďačnosť rastie s každým jedným obutím :-)

 

Sú to boty priamo na nohu, ako píšu páni vyššie - to kopyto je dôležité. Rovnako to, že si doslova možno botu poskladať: druh kože, druh podrážky, voliteľná medzipodrážka (ko mám napr. ja), výška podpatku, rôzne stehy a prešitia, typ a dĺžka jazyka, farby nite, atď., tých faktorov je proste veľa.

 

Pri tomto type výroby sú to kľudne adekvátne prachy. Ďalej je to už iba o tom, či toľko človek chce zaplatiť, alebo nie. Polemika o tom, či to za to stojí alebo nie, je irelevantná?je to o voľbách, skúsenostiach s danou témou a uhle pohľadu.

 

F.

tak tak pod toto se podepíšu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně nevim. Mám boty rad, uz jsem ponosil nekolikery Lloydy, Clarks, Martens a Loake a všechny byly kvalitativně vynikající a za mnohem méně. Někdy proste kvalita nemusí znamenat nesmyslnou cenu (nebo naopak).

 

Já taky nosím Loake, ale jednou bych si chtěl nechat od pana Zachariáše boty ušít.. Je to prostě rituál a velký zážitek. Získáš unikát, ktérý sis sám navrhl a k tomu všemu máš ještě k těm botám příběh  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně nevim. Mám boty rad, uz jsem ponosil nekolikery Lloydy, Clarks, Martens a Loake a všechny byly kvalitativně vynikající a za mnohem méně. Někdy proste kvalita nemusí znamenat nesmyslnou cenu (nebo naopak).

 

Já taky nosím Loake, ale jednou bych si chtěl nechat od pana Zachariáše boty ušít.. Je to prostě rituál a velký zážitek. Získáš unikát, ktérý sis sám navrhl a k tomu všemu máš ještě k těm botám příběh  :)

No ok :-) Ja si raději koupím troje Loaky a ctvery Lloydy a jedny Martens na litani. Ale chápu - proti gustu......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to tezky ... Naco kupovat pamy a rolady kdyz secco ukazuji taky cas ... Je to jako se vsim. A co se tyce ceny tak 30 tisic za defakto dvoje boty presne namiru rucne site neni zase tolik. A z vlastni zkusenosti vim o cem mluvim, to neni prace na jedno odpoledne. U loake to flakaji ve velkym na strojich takze se dostanou s cenou niz. Jen obsiti ramu trva misto 3 hodin 30 vterin ... Atd ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...