Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Tak jsem objednal svoje první Loake (prosím vás, jak se to správně čte?). Fakt jsem zvědavej jak budou vypadat a jak se budou nosit a jestli objednám další jejich kusy...

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem objednal svoje první Loake (prosím vás, jak se to správně čte?). Fakt jsem zvědavej jak budou vypadat a jak se budou nosit a jestli objednám další jejich kusy...

Louk(s).

 

Ja dneska zkusim objednat Loake a Cheaney :). Tak uvidime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Louk a Číny...    kouknu na to taky. Včera jsem byl u Bati a málem jsem se rozbrečel.

Kdyby to bylo jen u Bati, ale pro mne je na tom stejne i Humanic a CCC a Salamnder , kde se dalo podivat na nejake zajimave boty tak v Leiser . Nakonec sme skočil do Loake a bylo. Kdybych to udelal rovnou usetril jsem spoustu casu a nervy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to bylo jen u Bati, ale pro mne je na tom stejne i Humanic a CCC a Salamnder , kde se dalo podivat na nejake zajimave boty tak v Leiser . Nakonec sme skočil do Loake a bylo. Kdybych to udelal rovnou usetril jsem spoustu casu a nervy

 Moje myšlenkové pochody byly v podstatě obdobné. Stačí botu vzít do ruky a dá se rozebrat v podstatě už v obchodě. Design katastrofa a životnost minimální...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ale pamatuju, že se u Bati daly vybrat pěkný a kvalitní boty, tak jedny dvoje se tam našly, ale je to tak deset let, teď je to už roky aušus lepená čína. Blažek a Loake to jistí. Nicméně včera jsem v humáči prohlížel nějaké odlehčené Lloydíky, možná jim dám šanci, byly jak pírko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela dobrý obchod na Lloydky je v Kotvě. Jinak nikdo tu nemluví o botech Barker. Sídlí v uličce u Dětského domu. Jsou sice dražší, ale zas o řád výš než Loake.

A jako první na prodej Loaků tu byl obchod na Újezdě na Smíchově. Který tu také nebyl zmíněn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak nikdo tu nemluví o botech Barker. Sídlí v uličce u Dětského domu. Jsou sice dražší, ale zas o řád výš než Loake.

Cenově jsou na úrovni Loake a ostatních. Ale dle všeho ty ručně dělaný budou trochu výš v hierarchii UK výrobců. To je teda taky věda :D.

 

Pokud ta objednávka vyjde a boty budou dobrý, popřemýšlím o novejch favoritech, a to jsou Tricker's. Jen ta cena :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to bylo jen u Bati, ale pro mne je na tom stejne i Humanic a CCC a Salamnder , kde se dalo podivat na nejake zajimave boty tak v Leiser . Nakonec sme skočil do Loake a bylo. Kdybych to udelal rovnou usetril jsem spoustu casu a nervy

Moje myšlenkové pochody byly v podstatě obdobné. Stačí botu vzít do ruky a dá se rozebrat v podstatě už v obchodě. Design katastrofa a životnost minimální...

 

Presne tak a jako bonus je po pul hodine noseni barva ponozky,ktera ma vnitrek boty:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak dlouho vám ty loake v průměru vydrží. Já mám teda jedny bally a ty jsou téměř nezničitelné, akorát se s tou koženou podrážku nedá chodit na schodech v metru ( jednou jsem málem sletěl na nám. míru kde bych to asi nepřežil :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KFL jakej jseš ty ročník, že můžeš tohle obout na nohu a nevypadat jak starej fotr?(Cheaney) Teda děs a upřímnou soustrast, můj děda nosil hezčí boty i v 50tých letech... a to si člověk moc vybírat nemohl. :lol2: :lol2: :lol2:

Mein Gott, kdes je vyhrabal ty kluku jeden nešťastná!

Upraveno uživatelem GSIA79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KFL jakej jseš ty ročník, že můžeš tohle obout na nohu a nevypadat jak starej fotr?(Cheaney) 

Copak KFL napsal jaký model objednal? Dělají spoustu pěkných bot, obdobná klasika co třeba Loake, co je na nich prosím fotrovského?

 

 

Mě se stále víc začíná líbit tahle předválečná klasika, ale nejsem si jist, jestli bych je na normální nošení unosil. Ale frajeřina by to byla...

http://www.loake.co.uk/loake-1880/sloane.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loake - http://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?&colset=1&styleid=340&shoeid=1030&brandid=7&catid=20&oldcolid=3351&stype=0&colourid=593

Cheaney - http://www.cheaney.co.uk/sale/233/sale-cheaney-holcot-capped-derby-in-dark-leaf-tan

 

Edit: puvodne jsem chtel tydle, ale po objednavce mi napsali, ze uz nejsou v moji velikosti - http://www.cheaney.co.uk/sale/222/sale-cheaney-boughton-dark-leaf-brown-chukka-boots

Edit2: kdyz budou ty boty dobry, popremejslim o techhle, ty me berou strasne (az na cenu) - http://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?&brandid=50&shoeid=4503

 

GSIA: Budu je nosit ja, vek a terich na to snad mam :). A libi se mi :).

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...