Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Ono tie fashion socks ked sa podaria zladit s botami tak super. Ale pri pohlade na hnede brogues a ponozkovu vlajku cloveka napne... No offence. Ale zladit vyrazne ponozky s vyraznymy botami nie je vobec jednoduche. Bud jedno alebo druhe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odkud máš union jack?

Pánové, díky za inspiraci, už vím, co mám shánět za ponožky...

 

Byl to Ježíšek a prej nakupoval v H&M

 

Ono tie fashion socks ked sa podaria zladit s botami tak super. Ale pri pohlade na hnede brogues a ponozkovu vlajku cloveka napne... No offence. Ale zladit vyrazne ponozky s vyraznymy botami nie je vobec jednoduche. Bud jedno alebo druhe.

 

Barevně je to mimo, boty jsou ale made in england, takže souvztažnost je jinde...

Upraveno uživatelem Mirek24
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Salomonky jsou v pohodě, hodně modelů jsem již měl a kupuji je stále, díky té příjemné pohodlnosti ovšem moc nevydrží" Naposledy jsem byl ovšem  velmi spokojený s jedním modelem od Salewy, kterej je ovšem oproti Salomonkám vcelku nepohodlný, ale zase vydrží strašný masakry, tři roky dá se říct, že denně kolo, skály, práce, běhání, na patě se už uvnitř párají, ale stále dodnes nepustí kapku vody  :smile_anim: Takže objednaná opět Saleva, vcelku osvědčená záležitost, zkusím, uvidíme jak Italové pokračují"

 

teď jsem koupil tyhle Salomon Neon Trail GTX. Jsou to mé první Salomony a vůbec boty tohoto typu a musím říct, že neskutečně pohodlná bota.... :clap:

 

post-364-0-60849800-1389905205_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak presne tyhle SALEWA jsem nosil rok a pul v kuse kazdy den uplne vsude za kazdeho pocasi vcetne leta.

Mas pravdu, ze jsou hodne odolne tedy krome behani po tvrdem povrchu, protoze potom boli dost paty jelikoz jsou na beh tvrdsi.

Po tomto casu kazdodenniho noseni vnitrni cast bez poskozeni a vnejsi pouze ochozene cca 1-2mm Podrazka na patach.

 

Salomonky jsou v pohodě, hodně modelů jsem již měl a kupuji je stále, díky té příjemné pohodlnosti ovšem moc nevydrží" Naposledy jsem byl ovšem  velmi spokojený s jedním modelem od Salewy, kterej je ovšem oproti Salomonkám vcelku nepohodlný, ale zase vydrží strašný masakry, tři roky dá se říct, že denně kolo, skály, práce, běhání, na patě se už uvnitř párají, ale stále dodnes nepustí kapku vody  :smile_anim: Takže objednaná opět Saleva, vcelku osvědčená záležitost, zkusím, uvidíme jak Italové pokračují"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se k hnědé odhodlával, ale ráno jsem neměl odvahu...

Co to je za ty krokoušový boty?

 

 

JInak jsem hledal jak kombinovat boty s oblekem, mám hnědý wingtipy a vybírám oblek, a chtěl jsme šedý s proužkem, narazil jsme na toto, takže mě k tomu čekaj i černý boty nebo hnědej oblek

 

 

Pánové mají výběr obuvi relativně jednoduchý. Pravidlo je totiž následující: hnědé boty ke světlým pánským oblekům a neformálnímu oblečení (včetně blejzru/blazeru nebo neformálního obleku). Černé pánské boty se naopak hodí ke všemu, pokud to není světlé nebo hnědé.

 

Doplňkové pravidlo se týká společenského kritéria: ke společenskému obleku se nosí vždy černé boty (ideálně uzavřené typu Oxford). Pokud nejste Ital, nemůžete si vzít ke tmavému obleku (nebo i tmavým džínům) hnědé boty. Ve Velké Británii si dále nemůžete po šesté hodině večerní vzít jiné než černé boty (vzpomínám si, jak si nad tím jeden mladý americký finančník ze City na fóru The London Lounge zoufal).

 

Obecně se barva pánských bot/obuvi musí blížit barvě kalhot. Pokud tedy máte tmavě hnědý oblek (což na svatbu mimochodem nedoporučuji), můžete mít tmavě hnědé pánské boty. Ve světle hnědé, stejně jako černé obuvi byste naopak vypadal divně.

 

Zajímavý případ nastává u bílých kalhot: vzhledem k charakteru bílé můžete mít bílé, hnědé i černé boty. Vždy však bude dojem úplně jiný. Podobně je to u modrých kalhot, především u jeansů ? v závislosti na jejich barvě můžete mít hnědé i černé boty. Samozřejmě záleží, jak hnědé jsou ony hnědé boty.

 

K šedému obleku se hodí samozřejmě jenom černé boty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je za ty krokoušový boty?

 

 

JInak jsem hledal jak kombinovat boty s oblekem, mám hnědý wingtipy a vybírám oblek, a chtěl jsme šedý s proužkem, narazil jsme na toto, takže mě k tomu čekaj i černý boty nebo hnědej oblek

 

 

Pánové mají výběr obuvi relativně jednoduchý. Pravidlo je totiž následující: hnědé boty ke světlým pánským oblekům a neformálnímu oblečení (včetně blejzru/blazeru nebo neformálního obleku). Černé pánské boty se naopak hodí ke všemu, pokud to není světlé nebo hnědé.

 

Doplňkové pravidlo se týká společenského kritéria: ke společenskému obleku se nosí vždy černé boty (ideálně uzavřené typu Oxford). Pokud nejste Ital, nemůžete si vzít ke tmavému obleku (nebo i tmavým džínům) hnědé boty. Ve Velké Británii si dále nemůžete po šesté hodině večerní vzít jiné než černé boty (vzpomínám si, jak si nad tím jeden mladý americký finančník ze City na fóru The London Lounge zoufal).

 

Obecně se barva pánských bot/obuvi musí blížit barvě kalhot. Pokud tedy máte tmavě hnědý oblek (což na svatbu mimochodem nedoporučuji), můžete mít tmavě hnědé pánské boty. Ve světle hnědé, stejně jako černé obuvi byste naopak vypadal divně.

 

Zajímavý případ nastává u bílých kalhot: vzhledem k charakteru bílé můžete mít bílé, hnědé i černé boty. Vždy však bude dojem úplně jiný. Podobně je to u modrých kalhot, především u jeansů ? v závislosti na jejich barvě můžete mít hnědé i černé boty. Samozřejmě záleží, jak hnědé jsou ony hnědé boty.

 

K šedému obleku se hodí samozřejmě jenom černé boty.

 

 

slušná magořina. Tomu říkám znásilnění osobnosti do detailu. Obecně se snažím, když jdu do práce, na sebe neplácat víc jak dvě, max. tři barvy, abych nevypadal jak papoušek, a když jdu do rakve (tmavý oblek jednání), snažím si vzít černý boty, pokud mě ovšem zrovna z nějakého důvodu neserou.

 

Jinak se mi hrozně ulevilo, že se na jednáních přestávají nosit povinně kravaty. Tomu říkám dějinný krok velikosti zahození barokního korzetu u bab

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mi to přišlo dost utažený, když podobný článek vezmu na muzivcesku, tak je to výrazně volnější

 

http://www.muzivcesku.cz/jak-vyzrat-na-barevne-kombinace-bot-a-kalhot

 

 

Edit: zkoušeli jste někdo tento web

http://www.ctshirts.co.uk/mens-shoes?q=gbpdefault|||||||||||||||

 

Edit2: už jsem to tu našel, velice dobrá zkušenost, ale nechám tu odkaz pro další generace:-)

Upraveno uživatelem Moty123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se k hnědé odhodlával, ale ráno jsem neměl odvahu...Co to je za ty krokoušový boty?

 

 

JInak jsem hledal jak kombinovat boty s oblekem, mám hnědý wingtipy a vybírám oblek, a chtěl jsme šedý s proužkem, narazil jsme na toto, takže mě k tomu čekaj i černý boty nebo hnědej oblek

 

 

Pánové mají výběr obuvi relativně jednoduchý. Pravidlo je totiž následující: hnědé boty ke světlým pánským oblekům a neformálnímu oblečení (včetně blejzru/blazeru nebo neformálního obleku). Černé pánské boty se naopak hodí ke všemu, pokud to není světlé nebo hnědé.

 

Doplňkové pravidlo se týká společenského kritéria: ke společenskému obleku se nosí vždy černé boty (ideálně uzavřené typu Oxford). Pokud nejste Ital, nemůžete si vzít ke tmavému obleku (nebo i tmavým džínům) hnědé boty. Ve Velké Británii si dále nemůžete po šesté hodině večerní vzít jiné než černé boty (vzpomínám si, jak si nad tím jeden mladý americký finančník ze City na fóru The London Lounge zoufal).

 

Obecně se barva pánských bot/obuvi musí blížit barvě kalhot. Pokud tedy máte tmavě hnědý oblek (což na svatbu mimochodem nedoporučuji), můžete mít tmavě hnědé pánské boty. Ve světle hnědé, stejně jako černé obuvi byste naopak vypadal divně.

 

Zajímavý případ nastává u bílých kalhot: vzhledem k charakteru bílé můžete mít bílé, hnědé i černé boty. Vždy však bude dojem úplně jiný. Podobně je to u modrých kalhot, především u jeansů ? v závislosti na jejich barvě můžete mít hnědé i černé boty. Samozřejmě záleží, jak hnědé jsou ony hnědé boty.

 

K šedému obleku se hodí samozřejmě jenom černé boty.

Nesmyslny pravidla pro uniformaky, často desítky let stará. Sorry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že jsou asi jedinečná kvalita...ale přijde mi to jako z důchoďáku..pardon..

 

 

 

 

Ja dneska takto. Loake Mitchum Suede ... A omluvte prosim kvalitu fotky :-)

 

 

Ty postovaný světle hnědý leštěný o stránku zpět jsou pěkný, ale v tomhle počasí venku bych je snad ani na nohu raději nevzal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...