Přejít na obsah

Tah k Moonům


tomas23

Doporučené příspěvky

Maldo, nevíš, vyrábí se 1171 s plechovými koncovkami jako v začátcích výroby nebo už s moderními plnými? Tyhle vintage tahy šly dodnes mimo mě, ale jestli se pořád dělá, začíná mě to zajímat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martar: Financ byl rychlejší. Novovýroba je stejná, jako původní. Liší se jen laserovanými nápisy uvnitř přezky. Obdobně se nově vyrábějí na moony pouzdra, dýnka atd. Na Ebayi je takových tahů plno. Určitě bych si to ale nechal v případě zájmu nacenit u AD. Moje zkušenost je, že Ebay je mnohdy daleko dražší, než oficiální cesta. Paradox, ale je to tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@financ, malda: moc děkuju za podrobné info. To vychvalované zúžení 20>16 mě až tak nebere, zato odlišný, vintage vzhled 1171 mě láká svou schopností proměnit hodinky a dát jim zase trochu jiný look. Financ by určitě řekl, že 1171 na moony z r. 2012 nepatří, ale já rád blbnu... i když je fakt otázka, jak to bude vypadat v kombinaci s cifrem bez tritia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2martar - proč si myslíš že ten tah mám doma. Mně se tah 1988 nelíbí a nesedí mi.  Úplně běžně jsem nosil safírovky 3573.50 na starým 1171, pak jsem sehnal 1499 a nosil je na tom. Nejvíc mi na běžný nošení vyhovuje 1499 (případně 1498).

Foto už jsem tady dával

 

 

post-13546-0-88626500-1494759628_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pořád přemýšlím nad nějakým vintage tahem pro Moony. Ještě než začnu shánět v inzerci, zkouším hovadiny. Mám doma jeden 1570/870 tah. Akorát je to 19 mm tah. Takže fungovat bude pro FOIS, ale ne pro Moony. Našel jsem ještě referenci 1571/871, který má 20 mm koncovky. Myslíte, že by šly použít na 1570?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...