Přejít na obsah

Hodinky k promoci


Návštěvník samsontv

Doporučené příspěvky

Nic, to nema cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 82
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tady bude jeste veselo :)

Rekneme, ze tady na foru Seiko mainstream jsou. Ale tam venku mezi nezasvecenymi uzivateli aby clovek seiko pohledal. Mozna jeste tak nejake baterkove modely, ale automaty hoooodne zridka. A reklamu na Seiko jsem nevidel, ani nepamatuju. Ale asi se pohybujeme v jinych kruzich.

Co s fotopracticou musim souhlasit tak je to, ze bych se nebal Certina a Tissot taky jako hodinek k promoci. Rozhodne teda lepsi znacka nez doporucovane ChW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samson, podľa mňa si si spravil veľmi dobrý výber. Aj od Tissotu, aj od Certiny si vybral veľmi fajn modely. Nič by si nimi nepokazil, napriek tomu súhlasím s kexom, že to nie sú úplne hodinky na pamiatku, ale skôr bežné pracovné hodinky. Ak je to Tvoj zámer, prečo nie. Ale skúsil by som hľadať ďalej, aj keď v tejto cenovej to možno bude trochu problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu se tu nechci nikoho dotknout. Ale musel jsem si rýpnout, když vidím jak se tu na fóru profanují Seika za osmičku jako extra třída a na Tissot za dvacku se tu plive takřka v každé druhé diskuzi :-) Jinak vždy zastávám svatý názor- buďme rádi za to nepřeberné množství výrobců a modelů, kde si každý najde to své ořechové. Hezký večer všem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ďakujem za rady. Prekvapilo ma ako sa tá diskusia rozpútala, na takú pravdepodobne častú otázku akou je výber hodiniek k nejakému "výročia a pod". Každopádne, musím samozrejme súhlasiť, že hodinky na pamiatku to asi úplne nebudú (myslím môj výber), teda v zmysle, toho ako sa to tu chápe. Ideálne by boli samozrejme nejaké napr. začínajúcej kvalitnej značky, ktorá má potenciál. To by sa potom spomínalo :D

Ale ja to chápem trošku inak. Sú to moje prvé naozajstné hodinky a pretože iné asi v blízkej dobe mať nebudem (ak ma to chytí ako vás a bude za čo, tak možno že aj hej), tak som chcel niečo čo sa dá nosiť aj bežne. Spomienkou bude vždy že som ich dostal na promóciu, ale aby mali aspoň nejakú hodnotu rozmýšľal som na automatom nie quarzom. Ten bude mať vždy aj nejakú hodnotu okrem sentimentálnej, ak nie finančnú tak aspoň hodnotu skutočnej hodinárskej práce. Nie som si ale istý, či už som zrelý na úplne (pre mňa) never heard značku a s trochu moc klasickým dizajnom pre 26 ročného človeka. Samozrejme ale aj za také typy ďakujem. Človek si musí rozširovať obzory :)

 

Každopádne prekvapuje ma, že oproti iným fóram si to tu drží určí štandard vyjadrovania, a ľudia sa to za názory a pre niekoho stupidné otázky (možno aj tie moje) nenapádajú a neurážajú. Z mojej skúsenosti to nie všade tak je.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu se tu nechci nikoho dotknout. Ale musel jsem si rýpnout, když vidím jak se tu na fóru profanují Seika za osmičku jako extra třída a na Tissot za dvacku se tu plive takřka v každé druhé diskuzi :-) Jinak vždy zastávám svatý názor- buďme rádi za to nepřeberné množství výrobců a modelů, kde si každý najde to své ořechové. Hezký večer všem :-)

Presne takýto príspevok si po nejakom čase prečíta nový člen a nadobudne skreslený názor, že na fóre sa pľuje na Tissoty a profanuje sa Seiko. Pritom to v globále nie je pravda. Ale pod Tvojím nickom už bude svietiť vysoký počet príspevkov, takže názor bude vyzerať dôveryhodne a bude šírený ďalej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pod tohle se můžu podepsat. Bez jakéhokoliv despektu musím říct,že tady na fóru pro mě trochu nepochopitelné vládne kult Seiko. Na každý dotaz na automat v podobné cenové relaci hned padá několik příspěvků SARB,jako by nic jineho nebylo. Když se pak člověk podívá do prodejního fóra a vidí kolika doporučovaných Seiko se členové zbavuji, trochu mě to mate v porovnání s hate příspěvky na basic Švýcary jako Tissot a Certina. Aby mne nikdo nepodezříval,osobně jako value/money Guy jedu Orient

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ďakujem za rady. Prekvapilo ma ako sa tá diskusia rozpútala, na takú pravdepodobne častú otázku akou je výber hodiniek k nejakému "výročia a pod". Každopádne, musím samozrejme súhlasiť, že hodinky na pamiatku to asi úplne nebudú (myslím môj výber), teda v zmysle, toho ako sa to tu chápe. Ideálne by boli samozrejme nejaké napr. začínajúcej kvalitnej značky, ktorá má potenciál. To by sa potom spomínalo :D

Ale ja to chápem trošku inak. Sú to moje prvé naozajstné hodinky a pretože iné asi v blízkej dobe mať nebudem (ak ma to chytí ako vás a bude za čo, tak možno že aj hej), tak som chcel niečo čo sa dá nosiť aj bežne. Spomienkou bude vždy že som ich dostal na promóciu, ale aby mali aspoň nejakú hodnotu rozmýšľal som na automatom nie quarzom. Ten bude mať vždy aj nejakú hodnotu okrem sentimentálnej, ak nie finančnú tak aspoň hodnotu skutočnej hodinárskej práce. Nie som si ale istý, či už som zrelý na úplne (pre mňa) never heard značku a s trochu moc klasickým dizajnom pre 26 ročného človeka. Samozrejme ale aj za také typy ďakujem. Človek si musí rozširovať obzory :)

 

Každopádne prekvapuje ma, že oproti iným fóram si to tu drží určí štandard vyjadrovania, a ľudia sa to za názory a pre niekoho stupidné otázky (možno aj tie moje) nenapádajú a neurážajú. Z mojej skúsenosti to nie všade tak je.

 

Ahoj, navrhl bych Ti never heard "1.slovenskou" značku Biatec http://biatecwatches.com/ Zde na fóru jsou k tomuto strartupu výhrady, na slovenském fóru, kde je adminem jejich výrobce, na ně je samozřejmě jen chvála. Nicméně hodinky této značky by mohly splňovat Tvé požadavky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Veľa z vás ma odkazuje na chrono24. Doteraz som túto stránku nepoznal. Pozeral som nejaké recenzie tu na fóre a je to tak 50/50. Niektorý majú vyslovene zlú skúsenosť iný zas úplne v pohode. Polovina tých čo mali dobré skúsenosti si bola pre hodinky aj niekoľko sto (dokonca tisíc) kilometrov osobne. Ja sa trošku bojím takéhoto nákupu mojich prvotín. Čítal som tu príspevok, že si niekto kúpil hodinky tuším od timestore a až pri (po)záručnej oprave zistil že sú fake. Potom to riešil s predajcom, ktorý to dal na expertízu a keď sa to potvrdilo vrátil mu plnú sumu peňazí. Neviem, ako by som to riešil niekde do zahraničia. Ani vlastne neviem ako to tam funguje so zárukou. A hlavne som si istý, že by som určite fake nerozpoznal :D V tom prípade s tým timestore-om to tiež zistili až v servise po otvorení. Ale pozeral som že v Brne je jedna predajňa kde majú aj Hamiltony tak tam zájdem. A asi o 2 týždne budem v Ríme, tak pozriem nejaké obchodíky tam. Máte niekto tipy na Rím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, navrhl bych Ti never heard "1.slovenskou" značku Biatec http://biatecwatches.com/ Zde na fóru jsou k tomuto strartupu výhrady, na slovenském fóru, kde je adminem jejich výrobce, na ně je samozřejmě jen chvála. Nicméně hodinky této značky by mohly splňovat Tvé požadavky.

Skúsim si o nej ešte niečo zistiť, ale hodinky sú veľmi pekné. Cena je ale úplne mimo môj rozpočet. Respektíve je na dvojnásobku môjho maxima. Tak možno do budúcna. Každopádne dizajn vyzerá super. Díky za tip. Budem naň pamätať.

Upraveno uživatelem samson_tv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem Ti chtěl navrhnout "bezúdržbové" Citizen Elegant bez chrona z Timestore. Já mám od nich samozřejmě ty nejpěknější titanové https://www.timestore.cz/Znacka/Citizen-259/Elegant/Citizen-Elegant-38124, (skutečnost lepší než fotka) plná spokojenost, no fake. Fake u nich byl jen jednou, tuším u Festiny, což jsi četl. Jinak tady je určitě dost spokojených klientů. Dali záruku 5 let jak dává originál CItizen, otázkou by bylo, jak by se s tím popasovali...

 Čítal som tu príspevok, že si niekto kúpil hodinky tuším od timestore a až pri (po)záručnej oprave zistil že sú fake. Potom to riešil s predajcom, ktorý to dal na expertízu a keď sa to potvrdilo vrátil mu plnú sumu peňazí. 

Upraveno uživatelem zbuddy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, a tyto Khaki King nosil i Dr. House. :)

 

Já bych koukal se na co nejvíce hodinek a přichazel na to co se ti líbí a zkoušel co ti sedí na ruce. Naživo! Na fotkach je hodně hodinek pěkných, ale když je pak na vlastní oči tak ti třeba nic neřeknou a jejich studování může byt zbytečně ztracený čas. To se mi stalo u těch Hamiltonu. A když tě třeba bude zajímat nějaký model co se u nás neprodává např. něco od Seika, je zde hodně ochotných členů, kteří ti jej ukážou.

Pokud tě to chytne, tak to stejně tvoje jediné hodinky nebudou :)

Upraveno uživatelem number.beast
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem Ti chtěl navrhnout "bezúdržbové" Citizen Elegant bez chrona z Timestore. Já mám od nich samozřejmě ty nejpěknější titanové https://www.timestore.cz/Znacka/Citizen-259/Elegant/Citizen-Elegant-38124, (skutečnost lepší než fotka) plná spokojenost, no fake. Fake u nich byl jen jednou, tuším u Festiny, což jsi četl. Jinak tady je určitě dost spokojených klientů. Dali záruku 5 let jak dává originál CItizen, otázkou by bylo, jak by se s tím popasovali...

Ahoj, ja som nemyslel, že ten obchod je zlý. Práve naopak som chcel poukázať na to, že keby sa niečo také stalo tu v ČR alebo SR moja vymožiteľnosť práva je úplne na inej úrovni ako niekde v Španielsku alebo podobne. Teda, že mám oveľa väčšiu šancu sa domôcť vrátenia peňazí, tak ako sa to podarilo tomu človeku v príspevku. Preto som trošku nesvoj z toho chrono24.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, a tyto Khaki King nosil i Dr. House. :)

 

Já bych koukal se na co nejvíce hodinek a přichazel na to co se ti líbí a zkoušel co ti sedí na ruce. Naživo! Na fotkach je hodně hodinek pěkných, ale když je pak na vlastní oči tak ti třeba nic neřeknou a jejich studování může byt zbytečně ztracený čas. To se mi stalo u těch Hamiltonu. A když tě třeba bude zajímat nějaký model co se u nás neprodává např. něco od Seika, je zde hodně ochotných členů, kteří ti jej ukážou.

Pokud tě to chytne, tak to stejně tvoje jediné hodinky nebudou :)

Určite sa vypravím do obchodu. Tu v Brne je to trochu také slabšie s predajňami ale už mám vytipované asi 3 kde by mohli mať ničo z toho čo sa mi páči a čo sa tu aj tak obecne spomínalo. Potom ešte niečo mrknem v tom Ríme, tam bude predpokladám obchodov viac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...