Přejít na obsah

Omega Seamaster 2225.8


Alfonz

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ta moje fotka ma trosku filtry aby to lepe vypadalo. Je to focene telefonem takze jsem to musel trosku prohnat. PS. Jen me hrozne stve jak se skrabe ten pasek a spona :-(

Taky jsem to porad řešil u svých hodinek a mel tendenci šmrdlat jim aspoň spony, dokud jsem neskrabnul leštěnou plochu u Můnů. Pak jsem pri uplne jiné příležitosti mluvil s prodejcem v Omega, ze kterého se vyklubal nejen prodejce, ale i fanda do hodinek obecne. Strávili jsme dobrou půlhodinu povídáním nas rámec prodeje a dostali se i na domácí leštění - a závěr byl, ze nejlepsi je nelestit. Říkal mi, ze nejlepsi je nehrabat se v tom a nechat to jednou za 4 - 5 let na servis kdy Ti je nejen odservisujou, ale i přeleští. Vady na kráse ke kráse proste patří. A jak říkají motorkáři - je bud na ježdění nebo na leštění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jsem po páteční návštěvě u Dušáka zamilovanej...  :wub: A to konkrétně do klasických Seamasterů Diver 300m. Ocel 41mm, modrá keram. luneta, modrý cifr a na tahu, cal. 2500. (ref. 212.30.41.20.03.001) Láska na první pohled... Začínám šetřit.

Jen mi ještě vrtá hlavou model Planet Ocean 600m ve stejným provedení, kterej má už Master Chronometer cal.8900 se 60 hod rezervou a průhledné dýnko (ref. 215.30.44.21.03.001) které se mi strašně líbí (Tean strojek pod ním je nádhernej). Ale ty jsou bohužel cenově už jinde.

No, je to ještě hudba budoucnosti, ale ty Divery 300m by asi časem mohli bejt reálný. Uvidíme, uvidíme... Zatím slintám nad fotkama a videem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty modrý bondofky mám - jsou fakt SKVĚLÝ. Strašně dobře se nosí, výborně vypadají, jsou dost elegantní k obleku a dost sportovní k triku a k riflím, za mě jednoznačně univerzály s velkým potenciálem hodinek nafurt. Dobře svítí v noci, keramika a safír, super tah a spona, 41mm, dobrá značka, za mě prostě všechno dobře. A ta modrá je boží. Je to taková ležérní pohodová krása. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Hmm... Tak zatím jen šetřím a šetřím a jiné nutné výdaje přibývají a přibývají. Zatím to se Seamasterama vypadá v dohledné době bledě. Ale uvidím, není všem dnům (ani Seamasterům) konec. Snad si ten sen budu moct někdy v dohlednu splnit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tu někdo psal, SMP, nejuniverzálnější hodinky co existujou, také se rozhoupávám je koupit v keramice, úplně ty jednoduché v černé, pořád jsem preferoval Planety, ale tohle se mi začíná fakt líbit, musí na to ještě přijít ta správná chvíle, aby bylo to nadšení pro nákup... :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, prachy. :-( Taky jsem to řešil - a koupil je a mam klid. Neni to zas tolik, aby se to se silnou motivaci nedalo. A jak je mas, mas nejen je, ale i klid. Teda to se stalo me. Ted spis prodávám, co jsem za ty roky nakoupil, ze sedmi hodinek jsem na třech. Jako ideál vidim dvoje, jedny fakt dobry (za me SMP) na pres den a vecer na lepsi, a jako druhy mam Seika SKX Pepsi. Ty mam kamkoli jinam, kam se mi ty SMP nechce z jakéhokoli důvodu brát. SMP - jestli nový, vyplatí se teď asi koupit v zahraničí, dokud je silná koruna. Nejakej rozdíl to udela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, prachy. :-( Taky jsem to řešil - a koupil je a mam klid. Neni to zas tolik, aby se to se silnou motivaci nedalo. A jak je mas, mas nejen je, ale i klid. Teda to se stalo me. Ted spis prodávám, co jsem za ty roky nakoupil, ze sedmi hodinek jsem na třech. Jako ideál vidim dvoje, jedny fakt dobry (za me SMP) na pres den a vecer na lepsi, a jako druhy mam Seika SKX Pepsi. Ty mam kamkoli jinam, kam se mi ty SMP nechce z jakéhokoli důvodu brát. SMP - jestli nový, vyplatí se teď asi koupit v zahraničí, dokud je silná koruna. Nejakej rozdíl to udela.

Například kde?

 

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím. 

Tak pokud nedojde k něčemu neočekávanému, tak teoreticky bych někdy po Novém roce mohl uvažovat o koupi Seamasterů. Co myslíte, kde je koupit nejlépe? Slyšel jsem, že nějakou slevu dávaj skoro všude, ale kde by to bylo nejvýhodnější? Pokud možno, někde v dosahu jednodenního výletu autem z Č.B. Anglicky se trochu domluvím, tak že by přicházelo v úvahu i něco v Rakousku nebo v Německu. Popřípadě, jak je na tom Dušák, nebo Omega Boutique na Staromáku? Vím, že se ptám předčasně, ale Koruna přeci jen posiluje, tak by se toho u sousedů dalo využít. A rád bych to nějak naplánoval. Pro mě je to hoodně velký obnos, ale ty hodinky jsou můj sen, tak bych to jednou a naposledy zkousnul. (Sákryš, nepsal jsem už něco podobného, když jsem koupil ty Breitlingy Colt z druhé ruky  :eek:)

Na e-shopu iHodinarstvi.cz je nabízejí nové asi za 72 000,- což je sice lákavé, ale přijde mi to až podezřele málo (nebo ne?). A navíc si je nechci nechat posílat bůh ví odkud. Chtěl bych si je vyzvednout osobně, abych si to taky užil.

Jo, jedná se samozřejmě o výše zmíněné modré Seamastery 300M, 41mm, v oceli a na tahu (ref. 212.30.41.20.03.001)

Každopádně, díky za rady.

Upraveno uživatelem VojtaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, a ještě bych se chtěl zeptat, jak je to s nákupem podobných hodinek přes Chrono24 od dlouholetých ověřených obchodníků? Mám na mysli vyplnění záruční karty a pod. Zajímá mne to, protože Seamastery 300M se tam dají z Anglie nebo z Německa sehnat i pod 70 000,- což je už dost velký rozdíl. Ale jak říkám; Nejraději bych si je přímo vyzvedl v obchodě. Přeci jen, je to něco jiného, než si převzít od kurýra nějakou fádní lepenkovou škatuli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyber mas jednoduchy:

1. Ch24 a smirit se s krabici do ruky

2. Uzit si to u AD a priplatit

 

Neco mi uz rukama proslo a zatim jsem se nepotkal s nicim mezi tim... pomijim individualni situaci, kdy u AD lze dosahnout na zajimave slevy, ale to chce nejaky pravidelny odber.

Upraveno uživatelem LovecK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravím pánové. Včera jsem zavítal se svými Fortiskami na servis do Dealu v Ostravě a uchvátily mě tam ikonické Omegy Seamaster Diver 300M. Nemohl jsem kvůli nim spát a tak jsem si je dnes koupil. Doufám, že mě tedy přivítáte do klubu. Zatím jsem ve stavu, že z nich nemohu spustit oči a právě teď spolu koukáme na bondovky. :)

 

ome_01.jpg

 

ome_02.jpg

 

ome_03.jpg

 

ome_04.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...