Přejít na obsah

Omega Seamaster 2225.8


Alfonz

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Potřebuji reagovat ve vláknech na prodej, ale kde mám jako vzít 50 příspěvků :-D To tady budu tak do příštích vánoc

Reagovat na nabídky v prodeji můžeš normálně, jen nesmíš prodávat. Nedovolí ti to založit v Prodejním vlákně nové téma.

Upraveno uživatelem VojtaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reagovat na nabídky v prodeji můžeš normálně, jen nesmíš prodávat. Nedovolí ti to založit v Prodejním vlákně nové téma.

Oh sorry. Tak se omlouvám. Máš pravdu, že i na reakce potřebuješ 50 příspěvků. Já měl jen dojem, že jsem čekat nemusel. Hele, 50 příspěvků nabereš rychle. Ono se to nezdá. :-)

A tak jako tak, můžeš prodávajícímu poslat SZ a třeba se domluvíte. :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup co se ti líbí a lépe sedí na ruce. Oboje jsou to super hodinky plně použitelné na denní nošení. (píšu s moonama na ruce a bondovkama v hodinkovnici)

 

Ruka si zvykne a líbí se mi všechny právě 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna v sobotu mi přistály doma modré smpc. Takže mám momentálně oboje. Moony vypadají víc retro, a za mně maji víc "chlapáckou" auru. Smp hlavně keramiky jsou trošku víc "blištivé".

Oboje jsou skvělé, univerzální, výhoda smp je vysší wr, ale pokud bych si měl vybrat beru moony. Mám hesalit, je náchylnější, ale dá se snadno rozleštit navíc výměna vyjde na cca 2500, což je sranda.

a3fd898e00174f6406e6de34de1003f3.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna v sobotu mi přistály doma modré smpc. Takže mám momentálně oboje. Moony vypadají víc retro, a za mně maji víc "chlapáckou" auru. Smp hlavně keramiky jsou trošku víc "blištivé".

Oboje jsou skvělé, univerzální, výhoda smp je vysší wr, ale pokud bych si měl vybrat beru moony. Mám hesalit, je náchylnější, ale dá se snadno rozleštit navíc výměna vyjde na cca 2500, což je sranda.

a3fd898e00174f6406e6de34de1003f3.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Nádherné :) ty moony mají prostě něco do sebe. Ty nové SMPC v keramice hážou zase krásné odlesky. Tak ať slouží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nakonec vypadá, že zvítězí legenda nad praktičností. Ty Moony se mí líbí tím víc, čím víc si je na netu prohlížím. Doufám, že se nic nepokazí a někdy příští měsíc by mohly být doma... Ale stejně si je pojedu nejdřív k Dušákovi prohlídnout naživo a vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak velikost by měla být OK. Moje Breitlingy, Seika i Victorinoxy jsou všechno 44 mm. A nosím je normálně. Tak že si myslím, že 42 by mělo být v poho. Ale vyzkoušim je určitě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...