Přejít na obsah

Přestal jsem kouřit


Doporučené příspěvky

Z éčkem opatrně, v červenci to bude pět let, co jsem začal pravidelně vapovat a zodpovědně můžu říct, že nikotin v roztoku je, alespoň v mém případě, návykovější než cigára.

Ale nechrchlám, plicní kapacitu mi můžou závidět o 10 let mladší chlapi. Kdybych byl na tabáku, jedu dvě krabky denně...

 

Jsem na tom úplně stejně, tělo musí svojí porci nikotinu dostat. Vyblafnu 2 ml 18mg liquidu denně, nevím, jaký je to ekvivalent cigaret, ale cítím se 

dobře, nesmrdím kouřem a nikdo mě nevyhání z baráku na mráz. Je mi jasné, že úplně zdravé to není, ale proti klasickým cigaretám úžasný pokrok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 159
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsem na tom úplně stejně, tělo musí svojí porci nikotinu dostat. Vyblafnu 2 ml 18mg liquidu denně, nevím, jaký je to ekvivalent cigaret, ale cítím se 

dobře, nesmrdím kouřem a nikdo mě nevyhání z baráku na mráz. Je mi jasné, že úplně zdravé to není, ale proti klasickým cigaretám úžasný pokrok.

 

já to měl přesně obráceně, přestal jsem kouřit, a nevěděl co s rukama, tak jsem je zanořil do lednice, chuť cigarety mně vůbec nechyběla/nechybí (kouřil jsem zlatý davidoffky, nakonec krabku za 3dny)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na tom úplně stejně, tělo musí svojí porci nikotinu dostat. Vyblafnu 2 ml 18mg liquidu denně, nevím, jaký je to ekvivalent cigaret, ale cítím se 

dobře, nesmrdím kouřem a nikdo mě nevyhání z baráku na mráz. Je mi jasné, že úplně zdravé to není, ale proti klasickým cigaretám úžasný pokrok.

Pánové, znáte tohle https://www.pmi.com/science-and-innovation/heated-tobacco-products? Kamarádka to už má tři měsíce, zkoušel jsem to a je to výborný, jdu si to objednat, u nás by to mělo být na trhu od podzimu. Vaporizér. BTW, k hospodskému užití vynikající. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, znáte tohle https://www.pmi.com/science-and-innovation/heated-tobacco-products? Kamarádka to už má tři měsíce, zkoušel jsem to a je to výborný, jdu si to objednat, u nás by to mělo být na trhu od podzimu. Vaporizér. BTW, k hospodskému užití vynikající. 

vo tom jsem se bavil s jedním číšníkem v Liberci, prej tohle by šlo jen ta cena je trohu větší povídal................

 

 

 

http://ekonomika.idnes.cz/cigarety-bez-koure-e-cigareta-protikuracky-zakon-fb4-/ekonomika.aspx?c=A170510_2324858_ekonomika_rts

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač kouřím zhruba krabku denně, jsem takový kuřák-gentleman, lze-li to vůbec říct o někom, kdo kouří. Nekouřím doma, zahulit si chodím ven a nijak mi to neva. Ve společnosti či v domě/bytě, kde se běžně nekouří, bych si zapálit nedovolil, i když by mi to bylo stokrát nabídnuto, ani bych si nepochutnal. A je-li někde fakt hodně nahuleno, vadí mi to taky. Jinak ale kouřím dobře, kouřím rád...! :cigar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už táhnu jedenáctý rok bez cigaret a nechápu, že jsem mohl kouřit. Navíc jsem kouřil skoro výhradně jen v práci, jak přišel víkend, nenapadlo by mě si doma zapálit, ale jen přišlo pondělí, už se mi honila huba. Přestával jsem hodně krát a vždycky to bylo po měsíci, tak jedna po obědě nevadí, pak to byla další a další a nikdy to nedopadlo. Až nakonec jsem s tím seknul ze dne na den a už je to 11 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, znáte tohle https://www.pmi.com/science-and-innovation/heated-tobacco-products? Kamarádka to už má tři měsíce, zkoušel jsem to a je to výborný, jdu si to objednat, u nás by to mělo být na trhu od podzimu. Vaporizér. BTW, k hospodskému užití vynikající. 

 

Podle mě je to načinčaná e-cigareta. Princip je stejný ať už se zahřívá tabáková směs nebo liquid. Vždy je to pevná nebo kapalná substance zahřátá na teplotu umožňující vznik páry. Ale pro výrobce klasíckých cigaret není vapování zdrojem dostatečných zisků, navíc propásli nástup a konkurence je dost velká. 

Kupovat krabičku tyčinek za cenu marlborek mi přijde uhozené a celé to zajde na úbytě. 

Upraveno uživatelem Klokan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač kouřím zhruba krabku denně, jsem takový kuřák-gentleman, lze-li to vůbec říct o někom, kdo kouří. Nekouřím doma, zahulit si chodím ven a nijak mi to neva. Ve společnosti či v domě/bytě, kde se běžně nekouří, bych si zapálit nedovolil, i když by mi to bylo stokrát nabídnuto, ani bych si nepochutnal. A je-li někde fakt hodně nahuleno, vadí mi to taky. Jinak ale kouřím dobře, kouřím rád...! :cigar:

jsem na tom taky tak, jenom venku nebo v hospodě, u návštěvy maximálně na balkoně................byt či dům je pro mě tabu, tam se prostě nekouří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

30-40 žlutých camelek denně, asi od 20 let :D

po šesti letech toho režimu jsem zjistil, že i kdybych chtěl, tak to odložit nemůžu, bez prodělané "chřipky".

Nasral jsem se, vzal si týden volno, 3-4 dny nespal, vypotil pár extra litrů, a byl naštěstí klid.

Pak jsem ještě asi půl roku "vykašlával".

Ale stejně, je to pěkný zlozvyk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je to načinčaná e-cigareta. Princip je stejný ať už se zahřívá tabáková směs nebo liquid. Vždy je to pevná nebo kapalná substance zahřátá na teplotu umožňující vznik páry. Ale pro výrobce klasíckých cigaret není vapování zdrojem dostatečných zisků, navíc propásli nástup a konkurence je dost velká. 

Kupovat krabičku tyčinek za cenu marlborek mi přijde uhozené a celé to zajde na úbytě. 

Zkusil jsi to? Já jo a oproti liquidu je to teda nebe a dudy, naprosto nesrovnatelný produkt. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vo tom jsem se bavil s jedním číšníkem v Liberci, prej tohle by šlo jen ta cena je trohu větší povídal................

 

 

 

http://ekonomika.idnes.cz/cigarety-bez-koure-e-cigareta-protikuracky-zakon-fb4-/ekonomika.aspx?c=A170510_2324858_ekonomika_rts

Pro toho, kdo udělá krabku a více denně, je to asi samozřejmě o něco dražší, pro mě, který kouří jen u piva apod. je to skvělá věc. Chutná to výborně.

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsi to? Já jo a oproti liquidu je to teda nebe a dudy, naprosto nesrovnatelný produkt. 

 

 

Pro toho, kdo udělá krabku a více denně, je to asi samozřejmě o něco dražší, pro mě, který kouří jen u piva apod. je to skvělá věc. Chutná to výborně.

 

 

Já netvrdím, že to nechutná dobře. Není to ale řešení pro pravidelného/silnějšího kuřáka. Kdo si blafne sem-tam u piva, pro toho to může 

mít význam, protože finance neřeší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já netvrdím, že to nechutná dobře. Není to ale řešení pro pravidelného/silnějšího kuřáka. Kdo si blafne sem-tam u piva, pro toho to může 

mít význam, protože finance neřeší. 

Upřímně řečeno, mě ani tak moc nezajímá, jestli je to pro někoho drahé, mě na tom baví, že to chutná jako tabák a nehulí se spaliny. Jak normálně nekouřím, tak když se v té hospodě urvu, vyhulím krabku a druhý den je mi z toho pěkně blbě. Tenhle problém mi to pomůže vyřešit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeju pevnou vůli, já nekouřím už asi 6.5 roku, předtím krabku denně. Omezoval jsem několikrát, že budu kouřit jen u piva, jen jednu teď, jen po obědě, ... Nic z toho nefungovalo, vždycky se to vrátilo na dvacku... Co ale můžu doporučit, naučit se pít kafe bez cigarety a seřídit si kolo. Když jedete na horským kole do kopce v lese přes kořeny, tak se fakt dost špatně pokuřuje a nahoře se do toho taky moc nechce....Dneska mi to sice smrdí, ale nevadí. Když se jde v hospodě kouřit ven, klidně jdu s nima, prostě si jen nezapálím. Venku se totiž vždycky něco řeší, a je lépe se účastnit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem kdysi dávno provozoval trafiku,tak jsem samozřejmě kouřil (těch dobrot za zády,že ;-)) ale pak jsem to celkem bezbolestně zabalil. Ale závislost na sladkém je pro mě horší :-(( Asi mám problém,už jsem i zabavil děckám čokoládu co jim někdo přinesl.Uklidil jsem si ji k sobě (a sežral).....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...