Přejít na obsah

Přestal jsem kouřit


Doporučené příspěvky

Koukám na zprávy a když vidím tu hysterii hospodskejch, jak naříkaj, že přijdou o zákazníky a jaké je to omezování svobody, tak se musím smát, jsou to fakt komici ... paradoxně drtivá většina dotázaných kuřáků to víceméně respektuje a kvičej hlavně hospodský, to je komedie :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 159
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Koukám na zprávy a když vidím tu hysterii hospodskejch, jak naříkaj, že přijdou o zákazníky a jaké je to omezování svobody, tak se musím smát, jsou to fakt komici ... paradoxně drtivá většina dotázaných kuřáků to víceméně respektuje a kvičej hlavně hospodský, to je komedie :D ...

Omezování svobody je dobrý, pak taky ještě lidská práva jsem zachytil, ale nejvíce mě pobavila česká tradice. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jako kurak to taky respektuji.

Pokud se v hospode nekouri, tak tam sice zajdu, ale ne uz tak casto.

Proto ti hospodsti tak breci. :-)

Kolikrat jsem si sam zasel do hospody, jen kvuli tomu, ze si dam cigarko k pivku a prectu novinky na Chronomagu.

Ted?

Ted si ho dam doma a vysledek bude stejny.

Budu muset vyjit ven a az tam si zakourit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemuzu kourit u pivka v hospode? Tak mimo zahradky a par pripadu za rok tam nepachnu. Alespon usetrim :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám na zprávy a když vidím tu hysterii hospodskejch, jak naříkaj, že přijdou o zákazníky a jaké je to omezování svobody, tak se musím smát, jsou to fakt komici ... paradoxně drtivá většina dotázaných kuřáků to víceméně respektuje a kvičej hlavně hospodský, to je komedie :D ...

No asi jsi nebyl v malé vesnické hospodě která má otevřeno jen  od pozdě odpoledně  tak do  do večerních hodin kam jdou chlapi po práci ještě v montérkách To je něco jiného než zakázat kouření v La Degustation Boh?me Bourgeoise

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SCIFI: ja 6,5 roku nekouril a zacal jsem a pohoda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snažil jsem se mnohokrát přestat a nikdy to nevydrželo. musel bych být o tom stopro přesvěčenej, odhodlanej a vnitřně smířenej s tím, že už to nikdy nestrčím do pusy - a to jsem, upřímně, nebyl.

před mnoha lety jsem přešel na ručně balené, které poskytují podstatně vetší požitek z kouření, ale stejně mi to čím dál víc vadilo.

do letošního února balíček javance/drum týdně, pak jsem koupil první e cígo a od té doby spokojeně vapuju. klasický cigára mi najednou začaly děsně smrdět. chce to ale dost (hodně) nastudovat co a jak - pak se i náklady na závislost na nikotinu sníží na zlomek ceny cigaret. velký dík patří klukům z místního vlákna e-cigareta, kteří se vším ochotně poradili.

tedy - pokud vás to kouření už sere a nemůžete přestat, tak zkuste vapovat.

 

každopádně ale obdivuju všechny, co dokázali přestat úplně, to je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele s tím přestáváním to asi záleží na vnitřní výbavě. Já přestal z dvacky marlborek denně bez jakýchkoli absťáků, prostě nic, vůbec mi to nechybělo. Kámoš se oblepuje jak debil, žvejkačku z huby nevyndá a nejde mu přestat anii za boha. Já si ale tu závislost užívám v čokoládě. Nesmí být doma. To ji sežeru i dětem a nemůžu si pomoct. Pak potupně kupuju novou. Prostě nesmí být doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kouřil jsem 8 let krabičku denně a jak píše kolega nade mnou, též jsem přestal bez jakýchkoliv absťáků. Změnil jsem kompletně životní styl. Koupil jsem si kolo za pade, začal jsem běhat, chodit do polsilky a tak nějak jsem na to neměl vůbec chuť. Před 14-ti dny jsou si vzal na oslově narozenin od kámoše cigáro a po dvou šlukách jsem mu ho vrátil, přesvědčil jsem se že je to hnus a už to nechci nikdy do huby. Je to přesně 14 dní co nekouřím a bez toho malého prohřešku 6let ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele s tím přestáváním to asi záleží na vnitřní výbavě. Já přestal z dvacky marlborek denně bez jakýchkoli absťáků, prostě nic, vůbec mi to nechybělo. Kámoš se oblepuje jak debil, žvejkačku z huby nevyndá a nejde mu přestat anii za boha. Já si ale tu závislost užívám v čokoládě. Nesmí být doma. To ji sežeru i dětem a nemůžu si pomoct. Pak potupně kupuju novou. Prostě nesmí být doma

Tak to mám taky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda taky od února vapuju, vytáhnu kolem 10ml/den. Hlavně když sedím za volantem, tak tahám furt, ale úspěšně jsem se zbavil závislosti na nikotinu. V liquidu už mám jenom stopový množství, něco kolem 0.4 mg. Občas mi ale jebne v kouli, jako třeba včera, a vytáhnu na posezení 10 cigár. Ale teda jedině, když jsem pod vlivem alkoholu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda taky od února vapuju, vytáhnu kolem 10ml/den. Hlavně když sedím za volantem, tak tahám furt, ale úspěšně jsem se zbavil závislosti na nikotinu. V liquidu už mám jenom stopový množství, něco kolem 0.4 mg. Občas mi ale jebne v kouli, jako třeba včera, a vytáhnu na posezení 10 cigár. Ale teda jedině, když jsem pod vlivem alkoholu.

 

10 ml? Já vytáhnu 2ml denně a připadám si, že to mám v hubě imrvére. Ale tahám 18 mg nikotinu a přešel jsem na to ze dne na den po 20 žlutejch velbloudech. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 ml? Já vytáhnu 2ml denně a připadám si, že to mám v hubě imrvére. Ale tahám 18 mg nikotinu a přešel jsem na to ze dne na den po 20 žlutejch velbloudech. 

Já jedu přímo do plic, dvě spirály, odpor 0.25. Mraky jak prase. V autě je to občas problém, když si neotevřu okýnko :)

18 mg by mě složilo. Jednou jsem si omylem koupil 12 mg a už to se mnou mávalo.

 

Každopádně na to cígo dostanu chuť jenom v hospodě, nebo na nějaký akci. Po prvních pár prdech je to hroznej kentus, ale pak si člověk zvykne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou jsem si omylem koupil 12 mg a už to se mnou mávalo.

 

Jak se to mávání projevuje? Já jsem zkusil nulku a žádný rozdíl jsem necítil. Ale přešel jsem zpátky k 18 mg z preventivních důvodů, abych nechytl slinu na cigo. Na snižování nikotinu si ještě nevěřím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...