Přejít na obsah

Přestal jsem kouřit


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 159
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kazdej den, co nekouris je dobrej, i kdyby mel byt jen jeden.. ja to zalomil pred 2.5 roku a jak rikam, bylo to moje nejlepsi rozhodnuti v zivote, kdyz to dnes vidim jak lidi kouri, nechapu to, jak sem to mohl delat taky... kazdopadne jak tady nekdo vyse postoval, ten orgnismus se z toho zacne vzpamatovavat cca za rok, 2 roky komplet a pak se muze dostavit teprve to pribirani, jsem toho dukazem;-) 1.5 roku nic a pak 7 kilo up, ale to se da shodit bez vetsiho usili;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už přesně za týden to bude rok a půl.Né že bych občas neměl chuť,ale už je to celkem v pohodě.Na Sibiřovo sedm let sice ještě nemám,ale už si začínám myslet,že bych to mohl dát taky.

Tak držím všem palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku oživím zapadlé vlákno.. druhý den nekouřím. vím, není to moc. ale mám takový správný vnitřní přesvědčení a drive, takže doufám že mě to vydrží..

hlavne to prestan riesit a prestan sa tym zaoberat, nepocitaj dni atd. Proste uz to je  teba minulost, to fajcenie, ides dalej.

Nefajcim tusim uz dva roky cca a ide to easy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně si v avataru změň obrázek těch modrejch Camelek ať tě to neláká zpět :D (btw moje značka, kterou jsem kouříval). Já jsem "čistej" rok a čtvrt...za tu dobu jsem to sice párkrát v opilosti kdy povolí vůle zkusil, ale nebylo to ono.. dokonce mi to nechutnalo... takže věřím, že z cigár jsem venku.... Zase jsem ale spadl do dýmek no :) ale to je spíš sváteční záležitost u mě..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja presel asi po 25 letech na IQOS. Moc sem tomu neveril a bal sem se, ze to bude podobna picovina jako ty liquidy. Nicmene po mesici musim rict, ze mi to chutna, cejtim tam ten tabak i ten nastup nikotinu. Nesmrdi to, netaham tolik dehtu a bavi me to. Dal jsem si zkusmo klasicke cigaro a musel sem si jit vycistit hubu. Neni to asi "prestal jsem kourit" ale pro ty s malou vůli doporucuju jako krok spravnym smerem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ja presel asi po 25 letech na IQOS. Moc sem tomu neveril a bal sem se, ze to bude podobna picovina jako ty liquidy. Nicmene po mesici musim rict, ze mi to chutna, cejtim tam ten tabak i ten nastup nikotinu. Nesmrdi to, netaham tolik dehtu a bavi me to. Dal jsem si zkusmo klasicke cigaro a musel sem si jit vycistit hubu. Neni to asi "prestal jsem kourit" ale pro ty s malou vůli doporucuju jako krok spravnym smerem :-)

 

Stále si se nevrátil ke klasickým cigaretám? Jak ten IQOS po několika měsících užívání hodnotíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále si se nevrátil ke klasickým cigaretám? Jak ten IQOS po několika měsících užívání hodnotíš?

Vyborny. Uz se ke klasice nevratim. Na tu chut jsem si zvykl a pohoda, chutna to stejne a prisaham, ze si dokonce vychutnavam tu chut toho tabaku. Nesmrdi to a nechrchlam. A ve spouste prostor se to da kourit, aniz by te nekdo vyhnal.

Dostal jsem i konkurencni GLO, ten neni tak dobrej, ale mam ho nastridacku a pohoda.

Mimochodem kupuju ty Heets v Makru za 880,- karton, takze bych rekl, ze i nejlevnejsi kurivo siroko daleko :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nějak se to tu odmlčelo. Jak jste na tom pánové? Rád bych s tim šlehnul, ale max co jsem dal bylo deset dní. Byl jsem jak pitomej, myslel jen na kouření až jsem si zas dal a super. Chutná mi to, baví mě to, zdravotní problémy v padesáti po 25 letech kouření žádný. Ale ten milion co jsem prohulil, to je to jediný co mi vadí. Kurva čtvery Rolexky, když jsme tu na fóru. V poslední době mi to zas vrtá hllavou, ale sám to nezvládnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kouřil jsem cca 23 let. Chutnalo mi to, bavilo mě to, zdravotní problémy s tím spojené jsem neměl.

Začal jsem sám sobě tím kouřem trochu smrdět, a tak sem si si řekl, že by bylo fajn přestat, čímž jsem potěšil hlavně svou ženu :-)

Shodou okolností jsem tehdy potkal šedesátiletého známého, který se mi pochlubil, že už půl roku nekouří a to jako taxikář jezdící většinou v noci hulil až 2 krabičky denně. Chtěl přestat, ale pevná vůle mu nestačila. Kamarád doktor mu doporučil Champix a díky němu se to povedlo.

Řekl jsem si, že když to dokázal on, tak já taky. Zašel jsem k doktorovi, ten mi napsal Champix. Ten jsem užíval cca 6 týdnů a od té doby nekouřím. Už je to nějakých 8 let. Poctivě můžu říct, že od té doby jsem si nedal ani jednoho čouda.

Vzpomínám si, že když jsem přestal, tak po pár měsících jsem začal cítit vůně, které jsem léta necítil, cítil jsem chutě, které jsem si pamatoval naposled jako dítě. Nádhera.

Doufám, že se ke kouření už nikdy nevrátím. Je to hnus, velebnosti ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem prostudoval ten Champix, asi fakt dobrý, ale stejně, bez toho NECHCI UŽ KOUŘIT to taky nezabere. Na tom pevném rozhodnutí stojí jakákoliv cesta k odvyknutí. A na to ,,nechci" nějak nemám. Zatím.

Ano, musíš chtít, bez toho to fakt nepůjde...

Za sebe ti ale doporučím přestat. Je to fajn. A teprve až přestaneš, uvědomíš si, že kuřáctví ti může způsobovat i zbytečnou nervozitu.

Příklad: Jdeš do kina a ještě než vkročíš do sálu, "rychle ven na cigáro". Sedíš, koukáš na film a každou chvíli si říkáš "dal bych si cigáro, ať už je konec" a ten film si tím pádem ani neužiješ. Furt na to myslíš...

Anebo, čeká tě let na dovolenou a zase stres, že si x hodin nezakouříš.

O penězích ani nemluvím. Nevím, kolik teď stojí cigára, ale já jsem tehdy kouřil lehká Marlbora tuším za 82kč, krabičku denně, to je cca 30,000 ročně. To není málo...

Upraveno uživatelem patprom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...