Přejít na obsah

Přestal jsem kouřit


Doporučené příspěvky

S kouřením se peru i ja. Uz jsem i na rok přestal, ale pak zase podlehl. Pak přišel kuřacky rani kašel a rekl dost. Koupil jsem el.cigaretu a postupnym snižováním nikotinu zase přestal. Ovšem po pul roce opět cigara. Pak sem koupil Iqos a na cigara si nevzpomenu. Ted sem v trafice videl Lyft a zkusil to koupit. Vysledek je takovy ze denně 3- 5 Iqosu a 1-2 pytliky Lyft.

Sem rád, že uz nekouřím klasická cigara, kašel uz davno nemám, jsem míň nemocny,nesmrdim. Kdyz nato přijde bez těchto "pomůcek " vydržím i 2 dni.

Otazka je co Iqos a Lyft obsahuí a dělají v těle za bordel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 159
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

S kouřením se peru i ja. Uz jsem i na rok přestal, ale pak zase podlehl. Pak přišel kuřacky rani kašel a rekl dost. Koupil jsem el.cigaretu a postupnym snižováním nikotinu zase přestal. Ovšem po pul roce opět cigara. Pak sem koupil Iqos a na cigara si nevzpomenu. Ted sem v trafice videl Lyft a zkusil to koupit. Vysledek je takovy ze denně 3- 5 Iqosu a 1-2 pytliky Lyft.

Sem rád, že uz nekouřím klasická cigara, kašel uz davno nemám, jsem míň nemocny,nesmrdim. Kdyz nato přijde bez těchto "pomůcek " vydržím i 2 dni.

Otazka je co Iqos a Lyft obsahuí a dělají v těle za bordel.

Z toho duvodu, ktery zminujes v posledni vete jsem prestal bez niceho. Je to sice jen 40 dni co nekourim, ale beru to jako hotovou vec.

 

Btw. IQOS dle marketingovych materialu P. Morrise zkracuje frazi ?I Quit Ordinary Smoking?, tak jsem to v nezkracene verzi zacal pouzivat ve svych zapiscich o nekoureni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

U mne je to zatím marnost, když nejsem v práci tak bych to dal. Pak ale začne pracovní blázinec, ja sednu za volant...a konečná. Stojí mě to každej rok další super dovolenou u moře, ale jsem slabej. Teď jsem mluvil s člověkem, co to dal. Nekouří 12 let a co by dal za to, kdyby zas mohl. Nemůže, urizli by mu nohy, má silný ucpavani cév.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
V 16. 10. 2019 v 7:45, semi001 napsal:

Jsou to tři roky, co jsem ze dne na den přestal a furt dobrý, nemám chuť se k tomu vrátit :) 

Kuřáckou epizodu mám za sebou taky už dlouho, taky jsem to prostě odložil- dokouřil jsem krabku a nekoupil novou. Jednou dvakrát za rok zapálim fajfku po kamarádovi, jednou dvakrát za rok mi kamarádi nabídnou cigárko nebo doutníček. Nijak se tomu nebráním, ale také nijak nevyhledávám... a nikdy mě to nenutí, abych si zase běžel koupit cigára..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to v hlavě, dýmka je obřad. Naposledy co jsme kouřili v hospodě ještě před prohibic,í k našemu dýmkovému stolu přišla nějaká holčina nabízet cigarety a my zpoza dýmkového kouře /skoro nás nebylo vidět 🙂 /  jsme řekli,že nekouříme 🙂 Pochopila a odešla 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je to hodně dlouho, co jsem přestal. Kouřil jsem něco málo pod 20/den a když se šlo zakalit, tak 60-80/den-noc-ráno. Byl jsem vždy přesvědčený, že mohu kdykoliv přestat a tak i po jedné vypjaté diskuzi (u chlastu, kde jinde), kdo je jaký ubožák a slaboch jsem cigarety zahodil. Překvapením pro mě byly změny, které nastaly - ráno jsem nemohl na záchod, byl čím dál víc podrážděný a nemohl jsem spát. Pochopil jsem. Byl jsem narkoman a tohle byly abstinenční příznaky. Nasral jsem se a to mi dodalo sílu přestat. První měsíc byl strašlivý a jako teď si pamatuju scénku z non-stop lékarny na kulaťáku, kde jsem vyžebral Rohypnol, protože jsem 3 týdny nespal... Po cca měsíci problémy pomalu ustávaly a chuť na cigaretu jsem už nikdy nedostal. Teď si dám sem tam Cohibu a je mi fajn. Myslím, že přestat se dá jen najednou a ne postupným snižováním, nikotinovými náplastmi, nebo různými šidítky.

Upraveno uživatelem elloco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jsem mel cigaretu naposledy 13.7.2010 23:55hod.a od te doby ani nedrzel v ruce ovsem nejsem na to nijak hrdy, ze uz nekourim.
Zadneho kuraka neodsuzuju ani nechodim do nekurackych prostor atd.
Kdykoliv se muze stat, ze sve drive oblibene cigarety Marlboro red zacnu kourit znovu jako obvykle 1-2krabicka denne.
Neprestal jsem kourit z duvodu nedostatku penez ci mi to prestalo chutnat nebo kvuli zdravi atd. to vubec.
Prestal jsem, protoze (KDYZ CLOVEK NECHCE, TAK NEKOURI).
Na koureni mam nazor, ze to byla zatim ta nejlepsi vec kterou jsem za svuj zivot potkal a meznam nic lepsiho.

Jediné výhody: nesmrdí člověku s pusy, nesmrdí a nejsou nažloutle prsty u rukou.
ZATIM STALE NEKOURIM!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 12. 2020 v 18:29, elloco napsal:

 Myslím, že přestat se dá jen najednou a ne postupným snižováním, nikotinovými náplastmi, nebo různými šidítky.

U mě tohle nefungovalo. Když jsem se rozhodl přestat, tak jsem to vydržel vždy odhadem pár dní a pak jsem od někoho cigaretu vyžebral. Takhle jsem přestával asi rok pořád dokola. To jsem se pohyboval v prostředí kde hulili všichni. V práci byly kuřpauzy a v hospodě se taky hulilo o 106. Tak jsem se naštval, zašel do protikuřácké poradny (tehdy při krajské hygienické stanici) , absolvoval dvě sezení, koupil nikotinové žvýkačky a odjel na chmel. S těma nikotinovýma žvýkačkama jsem kupodivu přežil chmel bez jediné cigarety, po návratu už jsem nepotřeboval ani ty žvákačky. Od té doby jsem neměl nic nikotinového v puse. A to už je bratru 26 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to zahodil ze dne na den, před 10ti lety. Jsem si na tohle vlákno vzpomněl dneska u kasy v Lidlu měli vylepenej ceník.
Když jsem přestal a lidi si mě jako dobírali to nevydržíš tak říkám ale jo, a zase začnu až budou Marlbora stát kilo, jen pro
to, abych sral lidi, že na to mám :D To stály tuším 82,- nebo 85,- korun.
Dneska jsem teda čuměl v tom obchodě, Marlbora za 119,- sakra při mojí tehdy krabičce denně + sem tam extra krabka večer
v kanjpě, to je drahej špás. 
Žena tenkrát přestala taky, ta to nesla hůř, ještě pár týdnu chodila hulit na tajňáka. Dneska si dá občas čouda, tedy myslí
si že o tom nevím jako . . . tlouct ji nebudu, že jo, dospělá už je, tak co. 
Já teda cigáro od té doby neměl. Za loňský neprohulený prachy jsem si koupil kolo :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Beet napsal:

U mě tohle nefungovalo. Když jsem se rozhodl přestat, tak jsem to vydržel vždy odhadem pár dní a pak jsem od někoho cigaretu vyžebral. Takhle jsem přestával asi rok pořád dokola. To jsem se pohyboval v prostředí kde hulili všichni. V práci byly kuřpauzy a v hospodě se taky hulilo o 106. Tak jsem se naštval, zašel do protikuřácké poradny (tehdy při krajské hygienické stanici) , absolvoval dvě sezení, koupil nikotinové žvýkačky a odjel na chmel. S těma nikotinovýma žvýkačkama jsem kupodivu přežil chmel bez jediné cigarety, po návratu už jsem nepotřeboval ani ty žvákačky. Od té doby jsem neměl nic nikotinového v puse. A to už je bratru 26 let.

Tohle bych potřeboval dokázat s grilovaným kolenem... nalepit si nějakou náplast na záda, koupit pár cholesterolovejch žvejkaček a v hospodách si dávat takový to zelený listí politý  olejem ze sójovejch klíčků.

Upraveno uživatelem straspol
Chyběly mi dvě písmenka ve slově cholesterolovejch... asi zbytkáč...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Pokud máš tak pevnou vůli, že nepotřebuješ pomoc z oblasti léčiv, pak před tebou klobouk dolů. Tobě se podařilo přestat jen pevnou vůlí? Předem dík za popis vlastní zkušenosti.
Mimochodem, Champix není náhražkou. Tento medikament funguje na principu působení na receptory v mozku, které laicky řečeno, obelže...

No tak diky champixu jsem skoncil s podezrenim na infarkt v nemocnici cca 9 let zpet.vecer zablesk tlak 229 na 180 a rychla.myslel jsem ze je uz po me a o tom jak mi rozhodil psychiku ani nebudu mluvit:(


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...