Přejít na obsah

Tudor New Brand Ambassador...


neumann

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Backham a sampon? To, ze vyzera jak manekyn este neznamena, ze by s vacsinou tunajsieho osadenstva nevytrel podlahu :lol2:

Super vtip ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • Po letech...
před 1 minutou, Micey napsal:

To lejdy gaga možná taky:)
 To by mě zajímalo, kolik novejch zákazníků třeba ta Gaga Tudoru takhle přitáhne. Byť jim ten marketing teda určitě nědělaj dementi, jen tomu prostě nerozumim.

Jsi už prostě jiná generace ( neříkám, že jsi starej ). Co slýchám v tramvaji, tak se o ní bavěj i cca 25-30 -ti letý, což už by mohla být cílovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se poseru, Tudory v košíku, konečně si řikám, že teda překonám nechuť a zkusim to, koneckonců, ty inhouse strojky vypadaj prima.
 Poslední klik na jejich stránky, rozkliknu ambasadory a to jsem neměl dělat.. no, vypadá to, že ušetřim.
DxZFaB.jpeg?fl=cro,0,0,1280,720%7Cres,1200,,1%7Cwebp,75
 7e4b52f6-0aba-11ea-afcd-7b308be3ba45_image_hires_020606.jpg?itok=bc42vY5M&v=1574186771image?url=https%3A%2F%2Fstatic.onecms.io%2Fwp-content%2Fuploads%2Fsites%2F20%2F2015%2F11%2Fdavid-beckham-1-3.jpg

K tomu novemu ambasadorovi bol taky stary vtip: chlapik vo vlaku hovori pankacovi: “Raz som pretiahol papagaja, tak pozeram, ci nie si moj syn...”

Asi tolko...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bychom se možná divili, kolik lidí takhle zaháknou. Každopádně si myslim, že položit kampaň zrovna na těchto dvou není zas až tak úplně mimo. Ale máš recht, že mě jakejkoliv ambasador nechává naprosto klidným

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...