Přejít na obsah

Tudor New Brand Ambassador...


neumann

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ale no ja vim.. kdyz todle je takova posledni kapka asi. Blbej  nazev znacky, nojo, kousnu. Image okopcenyho Rolexu pro chudy, cert to vem. Velky problemy s GMT, to stejnak nechci. A pak vidim Beckhama ve slipech tyvoe:)
 Nicmene dlouhodobe mi nejvic jedou tydle, ta ocelova luneta je zajimaci. Pelagos dobry, ale macaty a drahy. North flag nazivo divny.. todle dobry.

 

B40A06CE-D9A5-4BB2-BBB6-C9E1C1091322.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 11. 2020 v 11:04, kuncák7 napsal:

Tak asi ne. Ale to ani ty kvůli Beckhamovi, nebo jo? 

Kvůli Beckhamovi možná jo. Na promo fotkách s Tudorama prostě vypadá cool. Kus jeho charismatu dopadne i na hodinky a řekneš si  u billboardu, "tyvole ty sou pěkný". Ne kvůli tomu, že je má zrovna on, ale na tý fotce jsou parádní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja si zasa nemozem pomoct, ale Tudor sa marketingovo profiluje naozaj velmi cudne. Neviem, ci by bol pan Wilsdorf spokojny s tymi cudami/priserami ako brand ambasadormi.

Lady Gaga? Ten cinsky papagaj? David Beckham v spodnom pradle?Cmon guys!!!

Chyba mi tam to, kvoli comu Tudor vznikol - kvoli moznosti predat hodinky pre ludi, ktori si nemozu dovolit Rolex, ale zaroven pozaduju za svoje peniaze kvalitu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Micey ocelová luneta je supr, mně na nich vadí jenom ta blá datumovka, ale tak to je klasika. Aspoň že má aspoň stejnou barvu jak indexy :D

Já jak jsem namotanej do Tudoru v poslední době, tak mám objednaný jedny i pro manželku, akorát na ně už asi 3 měsíce čekám, abych se na ně mrknul naživo. Rolex pro chudý, ale čekačky tvl stejný. :)

Jinak slipovej David jsou takový ty hříchy mládí, teď už to je normální strejc jak my. Tudory na chatu dobrý.

image.thumb.png.c60bd30c253a613bd0c2968db5e38285.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 11. 2020 v 10:56, Micey napsal:

To lejdy gaga možná taky:)
 To by mě zajímalo, kolik novejch zákazníků třeba ta Gaga Tudoru takhle přitáhne. Byť jim ten marketing teda určitě nědělaj dementi, jen tomu prostě nerozumim.

Som sa skoro ... od smiechu 🤣 dnes uz na zapade nevies kto je kto, cis muz, cis zena, transzena omg 🤣 len, aby v Tudore vedeli ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 11. 2020 v 10:39, Dantechno napsal:

S tim Repkou jsi to slusne prepiskl :D  Myslim ze ma slusny vliv s presahem mimo sport a modu... Uz jen 65 milionu sledujicih na IG je slusnej dosah.

To by me zajimalo, instac nesleduju, co tam tak v kostce David mimo sportu, mody a hipsteskyho solichani muze jet? Nejaka charitka, rodina, nebo snad duchovno? S tou pastyrskou holi vypada skoro na to duchovno, nenasel on viru nebo tak neco, me ten chlapec prijde na vsech fotkach tak hrozne uprimnej, uveritelnej a opravdovej. Treba se ale mylim a poridil si stado ovecek vyrabi syr a zije harmonicky zivot na venkove. 

Me tyhle globalni celebrity proste prijdou jako megauchylarna, ale Tudoru rozumim zrejme to prodava o Gaze nemluve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, neumann napsal:

To by me zajimalo, instac nesleduju, co tam tak v kostce David mimo sportu, mody a hipsteskyho solichani muze jet? Nejaka charitka, rodina, nebo snad duchovno? S tou pastyrskou holi vypada skoro na to duchovno, nenasel on viru nebo tak neco, me ten chlapec prijde na vsech fotkach tak hrozne uprimnej, uveritelnej a opravdovej. Treba se ale mylim a poridil si stado ovecek vyrabi syr a zije harmonicky zivot na venkove. 

Me tyhle globalni celebrity proste prijdou jako megauchylarna, ale Tudoru rozumim zrejme to prodava o Gaze nemluve.

Modní značka, s Viktorií mají svou vlastní modní značku ( nesleduju ho, ale myslím, že zrovna v těch slipech to byla propagace jejich značky, ale nevím úplně 100 % ), která za mořem něco znamená. Taky se ochomýtá kolem klubu v LA a samo že charita. To v tomhle světě bohatě stačí, je to to nejdůležitější :-)).

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...