Přejít na obsah

Tudor New Brand Ambassador...


neumann

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

On 12/19/2020 at 12:49 PM, Liqid said:

Alespoň je vidět, jak se Tudor totálně seknul s výběrem ambasadora, ta paní hodinky nikdy nenosila a nenosí. Snad nikde jinde než na promofotkách ji s hodinkami na ruce člověk nemá šanci vidět.

Jako souhlas no. Zrovna tyhle dvě celebrity tak nějak respektuju, jeden uměl skvěle kopat, druhá umí skládat a zpívat, ale Ambasador má nějak odrážet vizi značky a na to se mi ani jeden tolik nehodí. Koho by jste tam viděli vy?

Pokud by měly odkazovat na prémiové zpracování, přesnost a dlouhodobou spolehlivost, mně by se tam líbil třeba takový Dave Grohl (Foo Fighters) mám li zůstat u muziky, nebo Tom Brady (NFL) pokud u sportu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to vidím přesně opačně právě. Firma by měla vybírat ambasadora, který co nejlépe vystihuje její výrobek, nejčastěji profesním zaměření, povahou, pověstí, přístupem k tomu co dělá. A ano, pravděpodobně v Tudoru maj profíky co tohle maj promyšlený a my jen brbláme : )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohlo by to tak být, ale uz dlouho se to tak nedělá. Někdy se vybírá ambasador, aby firma mohla oslovit nový segment a zaujmout novou cílovou skupinu. Nebo aby omladila značku, udělala ji atraktivnější. Nebo proste vyberou nekoho, kdo ma velký zásah v mediich, sociálních sítích, apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U sportovních hodinek bych preferoval sportovce, ale aktivní, ne důchodce ala Dave.

Třeba Chris Sharma, představte si u něj na ruce třeba North Flagy

Image result for Chris Sharma

 

Dřív jim to šlo

Image result for tudor commercial vintage

Image result for tudor commercial vintage

 

Oproti tomu tahle maškara

Image result for tudor commercial vintage

 

Image result for tudor commercial vintage

 

Opravdu si někdo koupí BB kvůli umělé blondýně, co našla šaty po prababce a chystá se olíznout okno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...